• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

moneybookers pojašnjenje! :-)

sax

Legenda
Tu od
22 Stu 2010
Sceko kaže:
Ne mogu da editujem, jel moguce da mi traze proviziju oko 15e nije im dobro majke mi.

Za upload novca sa kartice fee ti je 1.90 % e sada jedino da podizes 800 e pa da ti provizija bude 15 e...

xaxaxa123

Moćan
Tu od
6 Srp 2011
Ne no mi traze ovi u banku da uplatim toliko, a kad ocu preko kartice pise mi

Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction.

To unlock your account, you must upload funds into your Skrill (Moneybookers) account via bank transfer.

sax

Legenda
Tu od
22 Stu 2010
Sceko kaže:
Ne no mi traze ovi u banku da uplatim toliko, a kad ocu preko kartice pise mi

Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction.

To unlock your account, you must upload funds into your Skrill (Moneybookers) account via bank transfer.

Aaa bank transfer e pa onda je moguce tu provizije variraju od banke do banke.

xaxaxa123

Moćan
Tu od
6 Srp 2011
Evo napokon su mi odgovorili imao sam kao 3 naloga zato mi je blokirano bilo i kraljevi su mi ugasili zadnja dva naloga i ostavili prvi koji sam ja otvorio bog zna kad ne znam ni sifru ni nista od njega. Tako da cekam da taj ugase i da pokrenem novi.

xaxaxa123

Moćan
Tu od
6 Srp 2011
Sredio sam skoro sve izvinjavam se sto nisam edit vec da bi se vecini tema pojavila u new posts, zapravo sad imam sledeci problem prihvatio mi je karticu sve i sad treba da je verifikujem ali kad u amont dodam neki iznos on mi prijavi kao gresku koliki iznos treba zapravo da se unese?

When attempted to verify this credit/debit card, you inserted the incorrect verification amount on 3 occasions. In order to make another attempt to verify this credit/debit card you must make an upload via bank transfer. This is your ONLY option to make another verification attempt.

lxGuru

Legenda
Tu od
23 Srp 2011
Nisam te baš razumeo o čemu si pisao ovde gore, al' ukratko šta si trebao uraditi:

Kada si dodao karticu na Moneybookers, oni su ti sa kartice skinuli određen broj novca (1.01 do 2.99€). Ti si morao da iz izvoda vidiš koju su ti sumu povukli i istu sumu ukucaš u amount i pare bi ti kasnije bile dodate na moneybookers nalog.

xaxaxa123

Moćan
Tu od
6 Srp 2011
Kontam MB*MONEYBOOKERS.COM USD3.00

hvala drugar kontaktiracu ih opet da mi maknu tu blokadu.

lxGuru

Legenda
Tu od
23 Srp 2011
Da, ali gledaj ako ti je Moneybookers račun u EUR, moraš onda kucati u eurima koliko su ti skinuli.

nickname-zg

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2012
5kid kaže:
a tekuci? to te zaboravih pitat ?

Nisam pokušavao pošto uvijek povlačim na devizni, ali mislim da ne možeš na tekući jer nemaš Visa karticu uz njega.

Ali s druge strane, čujem da ljudi i s PayPal-a povlače na tekući. Ja i s PayPal-a povlačim na devizni i nisam niti pokušavao na tekući. Ali ako ide PayPal ----> tekući, onda bi možda išlo i Moneybookers ----> tekući.

Ako sam u krivu neka me netko drugi ispravi ;)

student_zarada

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2011
Ja sam povlačio novce sa Paypala na tekući i plačao čak pa tako da sam prilično siguran da je to moguće i sa moneybookersom. :waving

lxGuru

Legenda
Tu od
23 Srp 2011
Kada pita povlačenje na tekući, misli direktno sa Moneybookers-a withdraw na tekući račun što je nemoguće, kao i sa Paypalom, međutim moguće je na oba da povučeš novac na karticu koja je vezana sa tekućim računom.

nickname-zg

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2012
Svi često brkamo pojmove. S PayPal-a u Hrvatskoj se ne može povući novac niti direktno na devizni, ali to svi spominju. Novac se zapravo povuće na debitnu Visa karticu koja je vezana za taj račun, ali sjedne na devizni račun :)

5kid

Član
Tu od
27 Velj 2013
sad jedino znam da ništa neznam, svako svoje priča, ali nema veze hvala šta ste se potrudili objasniti :D

student_zarada

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2011
Potrudili su se da mene isprave i u pravu su, ali su malo bezveze zakomplicirali. Uglavnom otvoriš tekući račun i dobiješ visa electron karticu koja je povezana sa tim računom. I onda možeš i plačati i povlačiti pare sa istim. Sada da li novac dolazi na visa karticu ili račun je glupost odnosno, svejedno je, jer je jedno povezano sa drugim. Nadam se da ti je sada jasno. :waving

bluepand

Novi član
Tu od
7 Lip 2013
Imam i ja jedno pitanje vezano za prenos novca...otvorio sam devizni racun u Banca Intesa s namerom da ga koristim za uplate na Skrill i isplate sa Skrilla na njega medjutim sluzbenica u banci nije cula za Skrill i kaze da je provizija banke Intesa oko nekih 800 din i provizija neke druge banke tamo oko 1100 i da me prenos na taj moj nalog na Skrillu kosta oko 2000 din bez obzira sto je suma novca koji uplacujem mala (30 eura)...prakticno provizija njihova mi dodje skoro koliko i uplacujem sto nema veze sa mozgom..da li je ovo sve tacno ili je ipak nesporazum ili neznanje i moje i njeno???

Drenova

Iskusan lik
Tu od
22 Lis 2010
bluepand kaže:
Imam i ja jedno pitanje vezano za prenos novca...otvorio sam devizni racun u Banca Intesa s namerom da ga koristim za uplate na Skrill i isplate sa Skrilla na njega medjutim sluzbenica u banci nije cula za Skrill i kaze da je provizija banke Intesa oko nekih 800 din i provizija neke druge banke tamo oko 1100 i da me prenos na taj moj nalog na Skrillu kosta oko 2000 din bez obzira sto je suma novca koji uplacujem mala (30 eura)...prakticno provizija njihova mi dodje skoro koliko i uplacujem sto nema veze sa mozgom..da li je ovo sve tacno ili je ipak nesporazum ili neznanje i moje i njeno???

Posto si vec otvorio racun u intezi, pogledaj malo ovo i raspitaj se kakvi su uslovi:
Kod:
http://www.bancaintesa.rs/code/navigate.aspx?Id=449

Kada saljes novac sa kartice na Moneybookers (Skrill) provizija je, cini mi se, 1,8%. Nisam siguran kakva je situacija sa povlacenjem novca.

mindhunter

Iskusan lik
Tu od
3 Stu 2010
Povlacio sa Skrilla na devizni u Komercijalnoj 0.45% je bila provizija prosle godine.

Na vrh