• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Čega se igrate :)

Po meni je isto Assassins Creed najbolja igrica do sada sto sam igrao.Sva 4 dela sam presao i cekam peti da izadje kao zapeta puska:taunt

Cetvrti deo su maltene sve prekopirali iz treceg, ali treci deo je po meni najbolji, grafika je inzvarendna...

Ja sam nerd pa igram isključivo RPG a pod RPG razumjevam Role play game a ne računalne simulacije istog.

Sada ne igram nista jer zbog obaveza ne mogu da stignem,samo uletim povremeno na ovaj forum.Prije sam volio igrati Counter i Call of Duty u multiplayeru,povremeno i Dotu,eh to su bila vremena...:)

Vremenom unazad, igrao sam mnoge igrice, međutim one su mi samo oduzimale vreme. Sada samo povremeno uđem na Kingsroad :)

Igram samo WoT na testnom serveru. Sa par klikova dođem do tier 10 tenka i isprobam ga.

lxGuru kaže:
Vremenom unazad, igrao sam mnoge igrice, međutim one su mi samo oduzimale vreme. Sada samo povremeno uđem na Kingsroad :)

Jeste da nisam ljubitelj roll igrica, ali Kingsroad sam igrao, i mogu reci da je odlicna igra, tako su je osmislili ekstra da se kompletna igra lako shvati i savlada pocetak.

PES igram svake godine, ali evo od posla ga nisam igrao 2 mjeseca, kao ni nista drugo.

I ovako instaliram nesto sto je bas hit i sto mi se svidja, kao Dishonored, Bioshock, GTA4.

Igram Hattrick, godinama unazad a u pitanju je fudbal menadžer, zatim oko godinu dana igram i erepublik.com i upao sam stranku i vojnu jedinicu civila i sasvim je ok. Za obadve je potrbno dugoročno taktiziranje i zato mi se sviđaju. A uz to oduzimaju minimalno vremena. Hattrick oko 10 minuta nedeljno, a erepublik oko 10 minuta dnevno.

Igram i igru Tera online, ali to uđem jednom u dve nedelje. U pitanju je neka fantazija i ima gomila sporednih zadataka koje uglavnom rešavam kad se ulogujem u trajanju od jedno dva sata.

To je za sada aktuelno.

@novii - Hattrick sam igrao pre tri godine (otprilike) i mogu reći da je igra bila sasvim normalna, dok igraonica iz koje sam se logao nije dobila mass ban (zajedno sa svim nalozima, a bilo ih je oko 20 do 25) i od tada slabo ko igra Hattrick, jer nismo uspjeli da se usaglasimo sa njihovom podrškom. Takođe skoro sam nekada opet ulazio u Hattrick da vidim kakav je interfejs sada i mnogo mi je odbojan, prethodni je bio mnogo jednostavniji :)

@Ace_ - izgleda da sam i PES zaboravio, to igram ponekad sa drugarima po gajbu piva ili po neki challenge :)

Imam ekipu za Call of Duty Lan party svake nedjelje. Dodje nas 14,zajebancija s ekipom,ispuhivanje stresa,rezervisan je internet caffe za nas od 20:00 do 00:00 i to je jedino sto mi je ostalo a bio sam prije fanaticni gamer,cak sam isao i na Counter Strike turnire,tonu MMORPGeva ali u jednom trenutku shvatis da kada bi svo to vrijeme koje trosis na igre trosio na stvari koje ti donose $ ili te na neki nacin unaprijedjuju da u buducnosti uzimas $ , od svega odustanes. Ja sam taj samar primio poprilicno kasno,sa 22 godine.

Počeo sam nedavno da igram RIFT, u pitanju je klasični MMO. Postepeno istražijete kontinent, koji je podeljen u oblasti koje naseljavaju uglavnom bića slične snage.

Pre toga sam igrao TERA online, ali je RIFT bolji. Ima dosta zadataka i konstantno se otvaraju prolazi iz druge dimenzije kroz koje naviru neprijatelji. Postoji opcija za kupovinu premijum predmeta, ali se i bez njih jako dobro može napredovati.

http://www.youtube.com/watch?v=qhAjTUiHOQU

U osnovi postoje četri klase koje se podle dodatno dele prema tome šta igrač odabere da unapređuje.

http://www.youtube.com/watch?v=FaieaqwxTK0

http://www.youtube.com/watch?v=W6jz_gS6VNE

https://www.youtube.com/watch?v=Dy3eMyhw81A

Ja sam ranije igrao Warcraft i Counter Strike dok sam bio mladji. Sad vec godinama ne igram igrice jer smatram da su gubljenje vremena i da to vreme mogu mnogo kvalitetnije da potrosim na neke kvalitetne stvari.

IMEmperor kaže:
Ja sam ranije igrao Warcraft i Counter Strike dok sam bio mladji. Sad vec godinama ne igram igrice jer smatram da su gubljenje vremena i da to vreme mogu mnogo kvalitetnije da potrosim na neke kvalitetne stvari.

Bio sam fan Warcraft 3 i Frozen Throne. Nikad nisam igrao WoW... sad mi je drago zbog toga.

Sad igram WoT kad izađe testni server da isprobam tenkove. Ne moram igrati mjesec dana da bih otvorio tier 10 tank. Sad za 10 minuta otvorim 4-5 tier 10 tenkova.

Vatra Wolf kaže:
Bio sam fan Warcraft 3 i Frozen Throne. Nikad nisam igrao WoW... sad mi je drago zbog toga.

Sad igram WoT kad izađe testni server da isprobam tenkove. Ne moram igrati mjesec dana da bih otvorio tier 10 tank. Sad za 10 minuta otvorim 4-5 tier 10 tenkova.

Da, taj Wow sam cuo da je velika zaraza. Mada isto tako znam par likova koji su dobro lovu uzimalu prodavajuci neke heroje iz te igrice, tako da moze biti i unosno ali mislim da je previsoka cena no life-a. :)

IMEmperor kaže:
Vatra Wolf kaže:

Da, taj Wow sam cuo da je velika zaraza. Mada isto tako znam par likova koji su dobro lovu uzimalu prodavajuci neke heroje iz te igrice, tako da moze biti i unosno ali mislim da je previsoka cena no life-a. :)

Igra je bila napravljena tako da razvija zarazu. Samo novi quest, novi quest i novi quest.

Bilo je klinika (kako kažu) koje su liječile od ovisnosti od ove igre.

S druge strane sada je WoT popularan i također razvija ovisnost. Ali nije na principu quest nego imaju mečevi 15 vs 15 , 7 vs 7, 5 vs 5 a sad uvode i neki strateški način igranja.

Neznam točan broj ali na razvoju WOW-a je radilo više psihologa i financijskih stručnjaka od programera.
Igra je dizajnirana tako da stvara ovisnost malim sitnicama, nagradama, stvarima koje utječu na naš mozak i stvaraju osječaj zadovoljstva.

Blizzard je uvik zna nać dobitnu formulu kad su takve igre u pitanju :D

sema kaže:
Neznam točan broj ali na razvoju WOW-a je radilo više psihologa i financijskih stručnjaka od programera.
Igra je dizajnirana tako da stvara ovisnost malim sitnicama, nagradama, stvarima koje utječu na naš mozak i stvaraju osječaj zadovoljstva.

Blizzard je uvik zna nać dobitnu formulu kad su takve igre u pitanju :D

Uložili su para i para koje su zaradili na prijašnjim naslovima.

Dakle neko ko je školovan da liječi ljude od psihičkih poremećaja je plaćen da to isto znanje iskoristi protiv ljudi u učini ih bolesnicima? Zanimljivo. :D

On topic: WoW više nije toliko popularan. Ima popularnijih igrica.

Igrao sam cs 1.6, dotu 1, wow, dota2... Sad nista vise, tj od skora sam resio da kvalitetnije trosim vre. Izmedju ostalog sam se posvetio youtubu i ovom forumu :D

Back
Na vrh