• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Čega se igrate :)

Sinoc instalirao Civilization III. Nema igre uz koju vrijeme brze leti. Igrao sinoc do 3, igram danas gotovo cijeli dan, nista ne radim na sajtovima.

Slabo igram u zadnje vrijeme igrice.Svako toliko bacim partiju Stronghold crusadera i rise of nations .

alecmreza kaže:
Slabo igram u zadnje vrijeme igrice.Svako toliko bacim partiju Stronghold crusadera i rise of nations .

Game Ranger?

Igrao sam prije pa sad nemam vremena. Nekad igram WoT.

Dobra je ideja. Osmisliš samo strategiju za promociju i ima da bude para ko blata. :)

Jokja kaže:
Dobra je ideja. Osmisliš samo strategiju za promociju i ima da bude para ko blata. :)

+1
Također mi bi smo mogli podržati ovaj sajt i pogurati ga na neki način. Naravno bez klikanja na reklame.

Trenutno igram dvije igrice na telefonu.

Clash of Clans.

IYmrFG93KAnoELq7PotpjlT7ShVwrPXilMB_OXyCv0iaheGC88ndvgzA1xWsN5aSXQ=h310-rw

Zabavna igra koja ne opterećuje previše. Igra daje dosta tokena u obliku stabala ili tajnih sanduka.

Igram i Clash of Kings

Malo zahtjevnija igra ali obećava. U ranoj fazi je ta igra tako da se može dosta resursa nakupiti. A nije teško doći do golda.

LXUx2C0IVR5pHVvF7vA8dwfigg-VLiw8Fh_YdycM40Z50u7AcTUTgNF1BXb9w71TwnU=h310-rw

ja sam se totalno odvikao od igrica, tu i tamo odigram PES multiplayer a na fejsu igram belu (BeloT)

Ja dobio Sony 3 pa tako ponekad odigram Call of Duty Black Ops 1 i 2, Fifu, Assasins Creed.. ali uglavnom samo vikendom npr nedeljom kada nikakve obaveze imam, inace ukoliko ste tinejdzer kao ja izbacite igrice maksimalno, to je zlo..

Vatra Wolf kaže:
Igra je bila napravljena tako da razvija zarazu. Samo novi quest, novi quest i novi quest.

Tako je i u igri RIFT, samo što ja igram 1 ili 2 puta nedeljno, uđem rešim dva zadatka i nakon toga gasim.

Igra je besplatna, mada ima gomila gluposti koja se može doplatiti.

Igrao sam godinama unazad sve moguće igre koje sam bio u stanju da nabavim. Ilegalno naravno, sve novije naslove, posle toga multiplayer hell, igrao sam WoW, pa Dotu (kasnije i Dotu 2), LoL, World Of tanks, CoD, BF, ma sve. Kad sam shvatio koliko vremena sam bacio na igre, i kad sam vidio šta rade (ljuuuuudi po Sarajevuuu) momci koji se bave programiranjem, bilo mi je žao svakog sekunda protraćenog. Ne pada mi na pamet više. Jedino igranje će mi biti sa djetetom kad ga budem imao :D

Igram genijalnu strategiju koja unekoliko podsjeća na Rizik, samo je ipak malo jednostavnija, a i kraće traje partija:
Vortex Wars (Kongregate)

Nije neki AAA naslov, nego baš igrica, idealna za sve koji puno rade pa im povremeno treba mala pauza za mozak - definitivno preporučam svima.

Pozdrav, nov sam na forumu +za coveka koji je otvorio temu ( potrebno mi je 10+ postova da bih u post uneo link to me izludjuje :p )
inace sam veliki obozavalac Counter strike 1.6 no igrao sam 1.5 ali je davno ispao iz opticaja
a na 1.6 ima da ostanem sve dok ima i jedna klanska ekipa :D
inace moj steam /Olaaa123

Back
Na vrh