• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novi WebShop - Plaćanje putem AlertPay-a i MoneyBookers-a

dirty_sanchez

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2011
tehnika se jedino i isplati naručivati sa takvhih shopova (ne sa technodiscounta) jer je kod nas preskupa, da ne kažem da su neke stvari čak i 2-3 puta jeftinije sa ebaya nego kod nas...

mrki24

Član
Tu od
2 Svi 2011
dirty_sanchez kaže:
tehnika se jedino i isplati naručivati sa takvhih shopova (ne sa technodiscounta) jer je kod nas preskupa, da ne kažem da su neke stvari čak i 2-3 puta jeftinije sa ebaya nego kod nas...

Tahnika u u kineskim webshopovima je opcenito nize kvalitete nego bredirana koja se moze kupiti kod nas.

Sto se tice Technodiscount-a24 ja sam sa njima imao dobra iskustva i dalje cu narucivati kod njih ono sto mogu naci na njihovom Webshop-u. Ja sam npr. imao jako losa iskustva sa Dealextreme-.om ali nemogu reci da nista nevaljaju. Svatko ima svoje favorite a roba je na svim kineskim ducanima ista i nema ama bas nikakve razlike niti u kvaliteti niti izgledu i za mene velika prednost Technodiscount-a je ta sto mogu placati sa Alertpay-om i Moneybookers-om.

edhem

Novi član
Tu od
27 Srp 2011
Dali vi imate problema sa technodiscountom24?
Kod mene čim otvorim prikaže mi neki 1226 error...

mrki24

Član
Tu od
2 Svi 2011
edhem kaže:

Kako su obavijestili na njihovoj Facebook stranici je slidece. Kako imaju jako puno posjeta mrali su preci na DEDICATED SERVER pa sav taj transfer moze potrajati 24 sata tako da bih predlozio da pogledas kasnije. Evo ja sam sad pokusao otvoriti i meni radi ali moze proci i do 24 sata da se DNS update-a u svim zemljama ili tako nesto. Pozdrav

edhem kaže:

Evo ovo ti je njihova Facebook stranica pa tamo mozes direktno komunicirati sa njima i uvijek citati aktualne vijesti: http://www.facebook.com/pages/Technodiscount24/172931492721440

venoman

Član
Tu od
12 Ruj 2009
Da li ce ko narucivati ili je vec narucio neki laptop ili graficku ja planiram cim skupim novac

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010
Znate mozda neki online shop slican ebayu, gdje se moze dakle kupovati ali isto tako i prodavati?

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010

djetlic

Legenda
Tu od
29 Lis 2009
Lool, ljudima ne stižu predmeti ili stižu defektni, brižu negativne komentare sa fejsa, ovo je bilo samo pitanje vremena.

Djolisimo

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2010
E a taman mi stiglo sto sam narucio i zadovoljan sam,
pa rekoh da i dalje narucujem, bas steta.

srboljub1989

Iskusan lik
Tu od
25 Stu 2009
Djolisimo kaže:
E a taman mi stiglo sto sam narucio i zadovoljan sam,
pa rekoh da i dalje narucujem, bas steta.

Vi ste stvarno svi pukli ako narucujete sa ovoga sajta.
Sajt nema vise od 300 - 400 artikala. Sta ste ocekivali?
Uzmite npr Dealexteme ili DinoDirect.
Sajtovi imaju oko 20.000 artikala (Dino oko 50.000)

N!xon

Aktivni član
Tu od
12 Velj 2011
Mene zanima kada se uplati da li je moguce staviti drugu adresu (kucnu) da na nju stigne posiljka ... jer sam mislio preprodavati njihove proizvode na ebay-u :)

srboljub1989

Iskusan lik
Tu od
25 Stu 2009
N!xon kaže:
Mene zanima kada se uplati da li je moguce staviti drugu adresu (kucnu) da na nju stigne posiljka ... jer sam mislio preprodavati njihove proizvode na ebay-u :)

haha.
Druze pored tolikih kineza ti hoces to da preprodajes na Ebayu. Na Ebayu i drugim sajtovima sve ove proizvode nacices do 50 % jeftinije. Jednom sam narucio sa ovoga sajta, posle 2 mjeseca posiljka nije stigla, i ja trazio da vrate novac. Platio onaj dodatak kao da je posiljka sigurna. Dalje od ovih seljaka.

Na vrh