• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novi WebShop - Plaćanje putem AlertPay-a i MoneyBookers-a

mrki24

Član
Tu od
2 Svi 2011
Pozdrav prijatelji,

trazeći po internetu webshop na kojem se moze kupovati i placati Alertpay-om naisao sam na TECHNODISCOUNT24 i kupio mobitel pa da izlozim svoja iskustva. Naime price pocinje ovako. Koristim samo Alertpay za placanje pa kako ovaj Webshop prima Alertpay sam se odlucio za kupovinu mobitela koji lici IPHONE-u.
Zvao sam carinu da ih pitam dali je moguce naruciti ovaj mobitel pa su mi rekli da nije moguce uvoz mobitela iz Kine u Hrvatsku osim ako se dobije dozvola od HAKOM-a ( lijepa nasa drzava ) to je jedino slucaj u Hrvatskoj i niti u jednoj drugoj zemlji.
Kako imam prijatelja u Bosni sam ga zamolio dali bi mobitel mogao naruciti kod njega pa cu ga ja prevesti preko grane i tako sam i napravio.

Narucio sam mobitel sa TECHNODISCOUNT24 platio preko Alertpay-a i mobitel stigao kod prijatelja u Bosnu za tocno 36 dana od narudzbe. Bio je zapakiran u sivu neutralnu kovertu sa napisanom manjom vrijednosti i nisu ga niti otvorili na carini.

Mobitel sam otvorio naravno da ga odmah isprobam i mogu vam reci da sam odusevljen. Radi savrseno touch mu je odlican, meni na mjestu i takodjer sam surfao i na netu ma sve 5 a pogotovo sto mogu u njemu koristiti dvije SIM kartice istovremeno. Uglavnom 5+ za ovu cijenu. Evo poslikao sam ga malo sa mobitel od prijatelja pa cu pokusati postaviti slike ovdje:

280pi86.jpg

1zq5yc5.jpg

Bilo bi lijepo da ovdje postaju svi oni koji su kupovali sa TECHNODISCOUNT24 i opisu svoja iskustva.

Evo upravo danas sam kupio jos nesto pa kad mi stigne cu da postavim ovdje !!!

EVO MOLIM ADMINE DA NEBRIŠU OVO JER MISLIM DA BI TO SVAKOM MOGLO KORISTITI ILI AKO NIJE U ODGOVARAJUCOJ TEMI NEKA PREMJESTE POST. HVALA

rain.blader

Dobro znana faca
Tu od
7 Stu 2010
Koliko si platio?I da li si stavio ovo Registered Airmail ?Da sam znao za ovaj site prije,svu ap lovu bi ovdje trošio...
Ima dobrih stvari...

mrki24

Član
Tu od
2 Svi 2011
rain.blader kaže:
Koliko si platio?I da li si stavio ovo Registered Airmail ?Da sam znao za ovaj site prije,svu ap lovu bi ovdje trošio...
Ima dobrih stvari...

Platio sam ga 53,81$ i platio još dodatno 2,89$ za Registered Airmail opciju. Odlučio sam se ipak za ovu opciju Registered Airmail jer nije neki novac a ipak je pošiljka osigurana i dobije se broj paketa za pračenje pošiljke putem interneta.

Stvarno sam jako zadovoljan sa ovim telefonom a pogotovo što se mogu koristiti istovremeno dvije SIM kartice. Htjeo sam postaviti i link gdje se telefon nalazi na Shopu ali mi ovaj forum nedozvoljava da postavim link dok neskupim 10 postova.

gorki

Član
Tu od
14 Tra 2011
mrki24 kaže:
rain.blader kaže:
Ima dobrih stvari...

Platio sam ga 53,81$ i platio još dodatno 2,89$ za Registered Airmail opciju. Odlučio sam se ipak za ovu opciju Registered Airmail jer nije neki novac a ipak je pošiljka osigurana i dobije se broj paketa za pračenje pošiljke putem interneta.

Stvarno sam jako zadovoljan sa ovim telefonom a pogotovo što se mogu koristiti istovremeno dvije SIM kartice. Htjeo sam postaviti i link gdje se telefon nalazi na Shopu ali mi ovaj forum nedozvoljava da postavim link dok neskupim 10 postova.

Super ti je ovo.
Ne znam da li moze za Srbiju da se posalje?

mrki24

Član
Tu od
2 Svi 2011
gorki kaže:
mrki24 kaže:
rain.blader kaže:
Ima dobrih stvari...

Super ti je ovo.
Ne znam da li moze za Srbiju da se posalje?

Evo danas sam kontaktirao TECHNODISCOUNT24 i rekli su mi da salju u cijeli svijeti i takodjer u Srbiju i da imaju dosta kupaca iz Srbije. Takodjer putem maila su mi i napisali da mi preporucuju svakako da koristim opciju Registered Airmail.

Znaci odgovor je da salju u Srbiju. Ma stvarno sam sretan sto sam nasao ovu stranicu i to da primaju i Alertpay i Moneybookers kao sredstvo placanja.

Danas sam narucio i neke satove pa cu da ih prodam tu kod nas i da zaradim i to sigurno jer vec imam onih koji zele kupiti. Kad dobijem satove cu isto postaviti tu slike.

djetlic

Legenda
Tu od
29 Lis 2009
Mislim da ovo drži neko sa balkana. Prije par mjeseci sam to pročito na jednom forumu al sad nemogu nać.

sax

Legenda
Tu od
22 Stu 2010
djetlic kaže:
Mislim da ovo drži neko sa balkana. Prije par mjeseci sam to pročito na jednom forumu al sad nemogu nać.

Zato sam i pitao jer me je jednom jedan lik pitao da reklamiram njegovu stranicu na FB... Pa sam pomislio da je ovo taj sa drugim nikom i da reklamira sam sebe, malo sam trazio i nasao ovo :

,,Postovanje,

evo vidim ovdje se dosta diskutira o webshopu. Mozda u prvom postu nisam dobro opisao ali Webshop nije moj nego su vlasnici kinezi tj. direktor kompanije je Lee Yong. Firma je registrirana firma i posluje diljem svijeta.

Ja sam samo zaduzen sa marketing u Hrvatskoj i u zemljama regije i za promociju shop-a ali nisam jos nasao dobre stranice gdje bi se moglo reklamirati.''

EDIT : Jedina stvar iole jeftina koju bih ja uzeo je ova :

http://www.technodiscount24.com/index.php?route=product/product&path=63&product_id=79

Kada bih znao da funkcionise i radi nasao bih novca i kupio 30-50 komada, imam dobru ideju za preprodaju, tako da ako je neko narucivao neka kaze kako radi, isto tako ako ima neko iz Srbije da narucuje nesto neka naruci i meni jedan ovaj, i onda kada dodje do njega to ja mu platim sve i postarinu sto dodatno posalje meni.

btw. Ima i ovako nesto ali mnogo je skupo !

http://www.hocuto.rs/poklon/tv-terminator/119

mrki24

Član
Tu od
2 Svi 2011
Ma kakav ljudi nedrzi ovo nitko sa balkana. Ima jedan tu na balkanu kojeg sam vec kontaktirao par puta ali on nije vlasnik stranice nego je samo placen za promociju Webshopa na balkanu.

Vlasnik stranice je Lee Yong ili tako nekako neznam sad tocno iz Kine i stranica je po mom misljenju jako pouzdana jer sam i sam narucio mobitel i primio sam ga bez problema. Takodjer imaju oni i Facebook Page i puno korisnika je vec postavilo svoje slike zaprimljenih predmetan tako da su sigurno pouzdani.

djetlic

Legenda
Tu od
29 Lis 2009
Znam da su pouzdani, ali bilo tko može napraviti sajt i zahebavat se sa dropshippingom, tak da i dalje mislim da ovo ima netko sa balkana, a ne nekakav Kinez.

mrki24

Član
Tu od
2 Svi 2011
djetlic kaže:
Znam da su pouzdani, ali bilo tko može napraviti sajt i zahebavat se sa dropshippingom, tak da i dalje mislim da ovo ima netko sa balkana, a ne nekakav Kinez.

A neznam stvarno ali mislim ipak da nije. Vlasnik se puno puta javljao na Facebook Page-u i ime mu je Lee Yong. Takodjer imaju svoju adresu u Kini na koju im se i salju predmeti sa reklamacije a i jedan clan je negdje na forumu ili Facebook Page-u i pisao da je kupovao vece kolicine i spedicija je pokupila predmete direktno sa njihove adrese.

Ta takodjer kad se pogledaju malo njihove slike predmeta na Shopu profesionalne su i zasticene njihovim watermarkom a cisto sumnjam da bi ti bilo koja Webshop stranica kineska dala slike bez zastite.

Uglavom necu vise o tom niti razmisljati nego mi je najvaznije da su pouzdani i da se mirno kod njih moze narucivati. E a i sad mi je to super kako su ovi problemi sa Alertpay-om i tesko povuci novac onda kad imam novca kupim kod TECHNODISCOUNT24 i prodajem tu lokalno pa tako dobijem i svoje novce i jos dodatno zaradim.

Evo kopao sam malo više po netu o TECHNODISCOUNT24 i nasao sam cak da su oni i registrirana firma u stvari TECHNODISCOUNT24 LIMITED

Tako da sad stvarno mislim da ovo nije neki mulac koji se igra ili sto slicno nego ozbiljna firma. Cekat cu da mi stigne jos i drugi paket od njih a onda cu naruciti i malo vece kolicine jer mi se vise isplati i pitat cu ih takodjer ako se moze dobiti koji popust za malo vece kolicine.

Evo ovdje je i slika to sam nasao na netu o njima medju puno drugih firmi:

2vacmko.jpg

mickey

Član
Tu od
14 Svi 2009
Vlasnik je iz Rijeke ili okolice, nije neki mulac.... inače živi u kini i tamo ima svoj prostor i firmu...
Ovo nije dropshipping makar bi mogao biti ali ovo su informacije koje sam dobio od njega...
Čovjek je od riječi i nečete pogriješiti ako nešto naručite od njega...
ČUdi me da više nema Pay pal opciju za plačanje... kad se pojavio PP u HR odmah ga je stavio... sad vidim da nema. :(

mrki24

Član
Tu od
2 Svi 2011
mickey kaže:
Vlasnik je iz Rijeke ili okolice, nije neki mulac.... inače živi u kini i tamo ima svoj prostor i firmu...
Ovo nije dropshipping makar bi mogao biti ali ovo su informacije koje sam dobio od njega...
Čovjek je od riječi i nečete pogriješiti ako nešto naručite od njega...
ČUdi me da više nema Pay pal opciju za plačanje... kad se pojavio PP u HR odmah ga je stavio... sad vidim da nema. :(

Ako vlasnik i je stvarno nas covjek onda mi je to i drago. Budem poslao upit Technodiscount24 da ih pitam tko je vlasnik firme pa mozda i dobijem odgovor :) jer bas me zanima i ako mi uopce nije vazno jer bitno je da predmet stize i da je firma jako pouzdana.

Maxell_02

Član
Tu od
28 Tra 2011
Mrki24, nije mi jasno. Kazes isao si na dostavu AirMail-om a cekao si paket da dodje u BiH cela 36 dana !? Kako tako sporo ?

Adsenseamater, koliko si cekao na dostavu ?

Ima li neko iz Srbije da je vec porucivao ? Kakva su iskustva ?

Skipper

Legenda
Tu od
9 Ožu 2011
Jel mogu ovo što naručim na ovom sajtu da pošaljem na neku drugu adresu ili u neku drugu zemlju?
Hteo bih ovde da uzmem neke sitnice koje bih podelio najboljim članovima moga foruma.

mrki24

Član
Tu od
2 Svi 2011
Maxell_02 kaže:
Mrki24, nije mi jasno. Kazes isao si na dostavu AirMail-om a cekao si paket da dodje u BiH cela 36 dana !? Kako tako sporo ?

Adsenseamater, koliko si cekao na dostavu ?

Ima li neko iz Srbije da je vec porucivao ? Kakva su iskustva ?

Da dostava je Airmailom ali to je normalno vrijeme cekanja jer dostava je 15 - 30 radnih dana kako oni kazu. Taj Registered Airmail kosta 2.89$ i to je stvarno povoljno sa obzirom da je posiljka osigurana i moguce je pratiti putem interneta.

Vjerujte mi je da to mozda djeluje puno ali kad sam primio mobitel sam bio odusevljen tako da mi nije problem cekati.

Imaju oni takodjer i brzu dostavu EMS ( Express Mail ) ali to je dosta skupo i isplati se samo ako kupujete vise.

Ja sam danas narucio jos nesto sa TECHNODISCOUNT24 i cekam da mi stigne pa cu postaviti slike. Postao sam toliki ovisnik da cu potrositi skoro sve novce koje imam na Alertpay-u ali i onako momentalno nije moguce povlacenje na kartice pa mi ovo i super odgovara.

Evo jedino sto mogu reci da je korisnicka podrska na TECHNODISCOUNT24 odlicna za 5 jer jako brzo odgovaraju i daju konkretne odgovore na pitanja a ne kao kod nekih uvijek isti generirani odgovor.

Skipper kaže:
Jel mogu ovo što naručim na ovom sajtu da pošaljem na neku drugu adresu ili u neku drugu zemlju?
Hteo bih ovde da uzmem neke sitnice koje bih podelio najboljim članovima moga foruma.

Da da mozes da saljes na drugu adresu. Nedavno su uveli bas i takav servis to sam procitao na njihovoj Facebook stranici ali nemogu postaviti tu link jer jos nemam dovoljno postova.

Uglavnom na TECHNODISCOUNT24 imas kategoriju koja se zove Service i tu imas Gift i drop shipping service. Ako njega dodas u kosaricu i poslije uneses pod Shipping Adress adresu onoga kojem paket zelis poslati onda oni salju paket u neutralnoj ambalazi i mozes i izabrati koliki iznos zelis da napisu na paket kako bih bez problema prosao carinu.

E i svakako ti preporucujem da svaki put izaberes opciju Registered Airmail koja kosta 2.89$

srboljub1989

Iskusan lik
Tu od
25 Stu 2009
@ mrki24
Aj ako ti nije problem da postavis ili mi posaljes koju sliku telefona (meni, spoljni izgled....) koji si kupio, jer hocu i ja da narucim neki, ali ne znam koji. Pa da vidim kakav je taj.

Na vrh