• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Alertpay verifikacija

obelix011

Aktivni član
Tu od
29 Stu 2011
Nebojsabg kaže:
poslao sam mi fotografiju LK videcemo sta ce biti ;)

Ustvari najlaksi je putem kartice posto je ta opcija ponovo proradila bukvalni par minuta da verifikujes i odmah je prihvaceno :)

da ali za karticu treba da si u stalnom radnom odnosu koliko ja znam ili mozda gresim?!

Gresis, imas kartice koje nisu samo za zaposlene....tj. nisu kreditne...ali trebao bi malo da se raspitas i u banci i da citas ovde pa bi drugacije razmisljao i postavljao pitanja...

Nebojsabg

Aktivni član
Tu od
13 Kol 2012
definitivno mi ne prihvataju ovo slanje LK,koju karticu nudi intesa a da nisi zaposlen sa kojom moze da se verifikuje nalog?

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Mislim da može, preko onog domaćeg servisa. Ne mogu sad imena da se setim nikako, ima u ovoj temi, ja sam jednom povukao pare preko njih. Dobio sam ih posle par sati.

predatordragonko

Novi član
Tu od
26 Stu 2012
aleksej kaže:
Mislim da može, preko onog domaćeg servisa. Ne mogu sad imena da se setim nikako, ima u ovoj temi, ja sam jednom povukao pare preko njih. Dobio sam ih posle par sati.

Hajde da zaobidjemo domaci servis. Hoces li mi molim te reci zasto mi ne prihvataju broj deviznog racuna za verifikaciju? Hvala

Johny Cash

Član
Tu od
22 Svi 2012
Nebojsabg kaže:
definitivno mi ne prihvataju ovo slanje LK,koju karticu nudi intesa a da nisi zaposlen sa kojom moze da se verifikuje nalog?
Visa internet i Visa electron. Besplatno otvaranje i odrzvanje, nikakvi problemi.

feniks

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2011
Da li je neko u skorije vreme pokusavao da verifikuje Payza nalog ?

Trenutno im je blokirana opcija da se skine sa kartice onih 1-2$
Sada nude samo da se posalje skenirana prednja i zadnja strana kartice, kao i jedan njihov formular takodje skeniran,ali prethodno potpisan sa moje strane.

Ne znam da li da se cimam sa tim,jer mozda ni to ne prodje.

Treba mi neko svezije iskustvo sa ovim,ako je neko imao :(

Hvala

Na vrh