• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Alertpay verifikacija

akhenaton

Član
Tu od
3 Ožu 2012
Grrr...Znači da će i mene prvi put odbiti. Vozačka je 1.5mb, a računi nešto preko 1mb.

raki1

Član
Tu od
21 Stu 2010
Ja im sve poslao pre nedelju dana i evo nista ne javljaju jos uvek.
Nisu mi ni odbili ni prihvatili verifikaciju.

akhenaton

Član
Tu od
3 Ožu 2012
raki1 kaže:
Ja im sve poslao pre nedelju dana i evo nista ne javljaju jos uvek.
Nisu mi ni odbili ni prihvatili verifikaciju.

wjunction.com/123-alertpay/95545-official-alertpay-support-thread-164.htm
(samo dodaj ono www ako nece da ti otvori ...nemam dozvolu da kacim linkove)

Smaraj ovog ovde iz njihove podrske da vidi sta je sa tvojim ticketom.
Ja sam poslao novi danas pa cemo videti.

raki1

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poslali mi mail posle duzeg vremena, rekli su mi da posaljem fotografije vece rezolucije. Navodno ne vide se lepo.
A slike su bile ok, sve se vidi, jedino da je taj bio slep sto je gledao. Evo sada sam poslao ponovo pa videcemo.

akhenaton

Član
Tu od
3 Ožu 2012
Evo i ja da se javim. Danas mi je verifikovan nalog preko dokumenata. Prvi tiket mi je odbijen zbog velicine dokumentata, jer su bili preko 1mb. Drugi tiket mi je danas prihvacen i verifikovan.

Hello Mr. Z.,

This email is to let you know that your documents have been received and approved.

I’m happy to confirm that your AlertPay account is now verified.

Congratulations!

Yves
Account Security Analyst
Account Security Team
www. AlertPay. com

Ticket Details
===================
Ticket ID: FTZ-217605
Department: KYC - Personal
Status: Closed

Damien

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2011
Jedna lepa vest - ponovo rade uplate preko kartica :)

Nazalost, isplate su jos uvek moguce samo preko bank-wire, ali bar ce onima koji nemaju verifikovan nalog sad biti lakse... A mozda srede i isplate, ce vidimo... :)

micos

Član
Tu od
9 Velj 2012
Damien kaže:
Jedna lepa vest - ponovo rade uplate preko kartica :)

Nazalost, isplate su jos uvek moguce samo preko bank-wire, ali bar ce onima koji nemaju verifikovan nalog sad biti lakse... A mozda srede i isplate, ce vidimo... :)

Pozdrav,da li si uspeo uplatiti sa karticom(deposit money) na AP ?
Ranije sam verifikovao svoj AP account,dodao internet i visa electron karticu,sad sam pokusao otici na valdation card i porucuju ovo:
Credit card validation is coming soon.Please try again later
tako je vec nekih 4,5 dana..
pozz

Damien

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2011
@Micos
Ne razumem odakle ti ta "validation" opcija.

Da bi uplatio novac na AP ides na :
deposit > credit card > iz padajuceg menija izaberes karticu (internet ili visa u tvom slucaju), i td...
Kod mene radi normalno...
Kako si verifikovao nalog?

micos

Član
Tu od
9 Velj 2012
Damien kaže:
@Micos
Ne razumem odakle ti ta "validation" opcija.

Da bi uplatio novac na AP ides na :
deposit > credit card > iz padajuceg menija izaberes karticu (internet ili visa u tvom slucaju), i td...
Kod mene radi normalno...
Kako si verifikovao nalog?

U tome i jeste problem,verifikovan mi je Alertpay account dokumentima,kartice ne.Nisam nikad imao priliku da verifikujem iz Srbije.I da unosim kodove od novca kojeg AP sa njih skine i sl.
Kad uradim to sto si napisao dobijem ovo
Verify your account in order to deposit by credit card. Click here to verify!
E tad se pojavljuje gornja poruka......CC...coming soon...

ilicicvedran

Novi član
Tu od
16 Tra 2012
Pomoć: verificirao sam račun preko mobitela dali treba i sva tri polja verificirati ili ovo dovoljno.
Imam nešto para na 3 PTC-a da prebacim dok je vrijeme. HVALA

dorosz6

Član
Tu od
5 Pro 2011
Ako ti pise ''Verified'' onda je dovoljno...a primati mozes pare i na neverifikovan racuna...

SasApa

Član
Tu od
16 Ožu 2012
Hajde da i ja malo dosadjuem.
1. Ukucam broj svoje kreditne kartice Visa Intesa Banke i dobijem ovu poruku.

Your credit card has been disabled with AlertPay. Please contact Customer Support for assistance.

Sta ovo znaci da ne mogu verifikovati karticu ili sta vec?Dali je neko imao isti problem?

2. Posle toga sam ukucao svoj devizni racun iz Intese na kom mi je ta Internet kartica i dobijem mail

You have successfully added a bank account, BANCA INTESA AD(XXXXXX) to your AlertPay profile and now you are only able to withdraw funds,some restrictions may apply.

Sto znaci da novce mogu da poduzem sa svog AlertPay naloga? (Cisto da mi neko potvrdi)
Hvala unapred.

Nikola91

Član
Tu od
13 Kol 2011
Ponovo je omogućeno verifikovanje naloga preko kreditne kartice. Požurite dok traje :)

Davor

Iskusan lik
Tu od
10 Velj 2012
Nikola91 kaže:
Ponovo je omogućeno verifikovanje naloga preko kreditne kartice. Požurite dok traje :)

Konacno, hvala na info :)

Johny Cash

Član
Tu od
22 Svi 2012
Evo jednog nacina koji je meni pomogao da verifikujem:
odete na ovaj link https://helpdesk.payza.com/index.php?/Tickets/Submit i izaberete opciju Account Verification Inquiries ;
tu u delu za text na engleskom objasnite da niste nikako mogli da verifikujete nalog, i da zatrazite da vam verifikuju nalog tako sto cete im poslati SKENIRANU KOPIJU LICNE KARTE ILI PASOSA, I SKENIRAN RACUN MNA PRIMER ZA STRUJU NA VASE IME (opcionalno)'
u delu "upload files" uploadujete navedena skenirana dokumenta, i trebace im jedno 7-10 dana da vam oni to odrade.

Ovo je po meni najlaksi nacin, najsigurniji, nema greske i ne morate da imate ni dolar na kartici,tj racunu da bi verifikovali.
Provereno 100%, ja sam tako verifikovao

Davor

Iskusan lik
Tu od
10 Velj 2012
Johny Cash kaže:
odete na ovaj link https://helpdesk.payza.com/index.php?/Tickets/Submit i izaberete opciju Account Verification Inquiries ;
tu u delu za text na engleskom objasnite da niste nikako mogli da verifikujete nalog, i da zatrazite da vam verifikuju nalog tako sto cete im poslati SKENIRANU KOPIJU LICNE KARTE ILI PASOSA, I SKENIRAN RACUN MNA PRIMER ZA STRUJU NA VASE IME (opcionalno)'
u delu "upload files" uploadujete navedena skenirana dokumenta, i trebace im jedno 7-10 dana da vam oni to odrade.

Ovo je po meni najlaksi nacin, najsigurniji, nema greske i ne morate da imate ni dolar na kartici,tj racunu da bi verifikovali.

Ustvari najlaksi je putem kartice posto je ta opcija ponovo proradila bukvalni par minuta da verifikujes i odmah je prihvaceno :)

ljubomir993

Član
Tu od
9 Lis 2011
Molim vas pomagajte ljudi ili cu da poludim.... Evo bas sam saznao da moze da se verifikuje preko kartice, sutra idem da podnesem zahtev za VISA electron card, ali to je samo za uplacivanje na payza :( ... Pre sam pokusao da verifikujem preko Bank Wire, i nisma uspeo, a imam na papiru onaj Swift i Iban kod. Devizni racun otvoren, sve je u fulu kako bis e reklo.. Sta da radim, sta da im posalje, to je sve na mamino ime ... Da skeniram taj papri sa tim kodom i licnu kartu i neki racun od telefona ??? .. Hoce biti dovoljno ?? ... Ili da pokusam opet da unesem ove kodove ...

ljubomir993

Član
Tu od
9 Lis 2011
Uspeo sam nesto ali ne razumem, sta je ovo sada, uveli su da se mora platiti 40$ za verifikovanje naloga :O :O :O :O .. .OMG !!! :mad: .... Moze neko da mi objasni, ja imam unet bank wire, sve je oke, ali izgleda da mroam da im platim 40$ -.-

Nebojsabg

Aktivni član
Tu od
13 Kol 2012
jel ovo najjednostavniji nacin za verifikaciju iz Srbije da nije neki hack?? jel bi moglo da se slika photo aparatom?!

Nebojsabg

Aktivni član
Tu od
13 Kol 2012
poslao sam mi fotografiju LK videcemo sta ce biti ;)

Ustvari najlaksi je putem kartice posto je ta opcija ponovo proradila bukvalni par minuta da verifikujes i odmah je prihvaceno :)

da ali za karticu treba da si u stalnom radnom odnosu koliko ja znam ili mozda gresim?!

Na vrh