• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Alertpay verifikacija

Damien

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2011
Da li moze jos uvek da se verifikuje preko kartice, ili kako sad ide?
Znam da jedno vreme iz Srbije nije moglo drugacije, sad valjda ni to ne radi?! Ili radi jos uvek?
I sta se desava ako legnu novci na neverifikovan acc?

cfire

Dobro znana faca
Tu od
9 Srp 2011
Damien kaže:
Znam da jedno vreme iz Srbije nije moglo drugacije, sad valjda ni to ne radi?! Ili radi jos uvek?

Moze jos uvek da se verifikuje preko kartice, preko telefona nije moglo pre par nedelja, ne znam sad.
Pa ako ti novci legnu na neverifikovan racun nista se ne desava, niko nece da ih dira, ali da bi podigao te novce treba da ga verifikujes. Mada ja sam imao problem da nisam mogao da primam novce dok ne verifikujem acc, tako da proveri prvo da li moze da ti legne novac.
A sto se tice verifikacije imas sve u ovoj temi objasnjeno samo malo prelistaj:
w w w.internetzarada.org/alertpay-verifikacija-preko-internet-kartice-t-2987.html

Damien

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2011
cfire kaže:
Damien kaže:

Moze jos uvek da se verifikuje preko kartice, preko telefona nije moglo pre par nedelja, ne znam sad.
Pa ako ti novci legnu na neverifikovan racun nista se ne desava, niko nece da ih dira, ali da bi podigao te novce treba da ga verifikujes. Mada ja sam imao problem da nisam mogao da primam novce dok ne verifikujem acc, tako da proveri prvo da li moze da ti legne novac.
A sto se tice verifikacije imas sve u ovoj temi objasnjeno samo malo prelistaj:
w w w.internetzarada.org/alertpay-verifikacija-preko-internet-kartice-t-2987.html

Hvala... Zatvorio sam stari acc i otvaram novi, videcu kako ce ici verifikacija ;)

Damien

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2011
Jbt... sad nmg da dodam karticu... Izbacuje mi stalno "Billing address is invalid"...
Kucao sam broj karitce bez razmaka, sve spojeno...
Ima neko ideju u cemu je problem?
Hitnooo

Damien

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2011
Damien kaže:
Jbt... sad nmg da dodam karticu... Izbacuje mi stalno "Billing address is invalid"...
Kucao sam broj karitce bez razmaka, sve spojeno...
Ima neko ideju u cemu je problem?
Hitnooo
Reseno
:drinking

Problem je bio u jednom broju u adresi na AP Acc-u... Ako neko naidje na slican problem, adresa na AP i u banci moraju biti identicne...

Farmak

Novi član
Tu od
1 Lis 2011
Imam problem, naime ne mogu da verifikujem racun na alertpayu.... Sve sam lepo odradio ali oni meni ne skidaju nista sa racuna u banci, nikakva njihova transakcija nije prosla. Proslo je 5 dana od kada cekam njihovu transakciju ali jos uvek nista. Da li je ovo uobicajeno vreme koje se ceka ili tu nesto ne valja? Hvala

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Due to temporary difficulties we cannot process MasterCard/Visa transactions at this time. Please try again later, or use an American Express card.

Koja glupost jebote, ne mogu da verifikujem sa karticom, ne mogu da verifikujem preko telefona, pa neću im uplatiti pare preko wire transfera da bi verifikovao pa da su jedini payment procesor na svetu!

strikan

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2010
Pa sta sad da se radi ?
Koliko vidim ni jedna opcija ne radi za Srbiju osim verifikacije preko AmEx kartica.
Jel makar one rade, ako preko njih mogu verifikovati nalog, izvadicu i nju manji mi je to trosak.

Kako doci do para koje su na AP-u, pomazite ljudi, ovo vec pocinje debelo da ide na zivce.

Poz

droopy

Aktivni član
Tu od
2 Tra 2011
I ja imam veliki problem sa verifikacijom, imam dosta love na AP nalogu, koliko vidim da je mnogo tesko da se verifikuje alertpay nalog :(

2011-11-07173948.jpg

Jel probao neko da verifikuje alertpay nalog preko wire transfera metode?

Ako jest neka podeli to iskustvo s nama.

Hvala!

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Odgovorili mi na mail, moguće je verifikovati samo slanjem depozita na svoj račun. Minimum koji morate da posaljete je 50 dolara. Ja im neću slati, niti ću koristiti njihove usluge. Hvala im lepo.

strikan

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2010
Ajde molim te objasni mi sta znaci to slanje depozita na svoj racun i kako to ide, i da li ce taj depozit kasnije moci da se povuce. 500 dolara mi stoji zarobljeno ako moram da zrtvujem 50 sta da radim, ne vredi vise cekati.

Hvala

aleksej

Legenda
Tu od
17 Ožu 2010
Nisam probao da dodam moj račun tamo na nalog ali kad dodaš verovatno ćeš dobiti neko uputstvo, tj. kako da im uplatiš $50. Sad ću probati da dodam pa ću baš videti šta i kako.

A recite mi, ako neka zna naravno, ako imam neverifikovan nalog jel mogu sa njim da plaćam usluge na netu tipa hostinga i slično?

EDIT: Da, kao što sam i mislio, dobijete potrebne instrukcije. A ovo su mi napisali u mailu

Bank transfers are completed in 4-6 business days and bank wires in 2-4 business days. Furthermore, you must deposit a minimum of $50.00 USD (or equivalent) for verification, but cannot exceed the cumulative limit of $999.99 USD.

Znači minimum $50 morate poslati za verifikaciju. Za te pare se isplati otvoriti Amex u Intesi pa verifikovati...

EuforijaKg

Dobro znana faca
Tu od
26 Velj 2011
aleksej kaže:
Nisam probao da dodam moj račun tamo na nalog ali kad dodaš verovatno ćeš dobiti neko uputstvo, tj. kako da im uplatiš $50. Sad ću probati da dodam pa ću baš videti šta i kako.

A recite mi, ako neka zna naravno, ako imam neverifikovan nalog jel mogu sa njim da plaćam usluge na netu tipa hostinga i slično?

EDIT: Da, kao što sam i mislio, dobijete potrebne instrukcije. A ovo su mi napisali u mailu

Bank transfers are completed in 4-6 business days and bank wires in 2-4 business days. Furthermore, you must deposit a minimum of $50.00 USD (or equivalent) for verification, but cannot exceed the cumulative limit of $999.99 USD.

Znači minimum $50 morate poslati za verifikaciju. Za te pare se isplati otvoriti Amex u Intesi pa verifikovati...

Mogu i sa neverifikovanim nalogom da se placaju usluge na netu,moze i novac da se prima i prebacuje na druge ap naloge,samo ne moze da se podigne,koliko ja znam,za ovo da mogu usluge da se placaju i da moze da se salje novac na druge naloge sam siguran.A kakve pogodnosti se mogu dobiti sa tim amex-om?

Sparrowhawk

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2011
Mogu i sa neverifikovanim nalogom da se placaju usluge na netu,moze i novac da se prima i prebacuje na druge ap naloge,samo ne moze da se podigne,koliko ja znam,za ovo da mogu usluge da se placaju i da moze da se salje novac na druge naloge sam siguran.A kakve pogodnosti se mogu dobiti sa tim amex-om?
Možeš verifikovati Alertpay account, jer trenutno obrađuje samo american express kartice.

strikan

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2010
Samo mi nije jasna jedna stvar, ako dam tih 50 dolara koje traze, jel te pare ja njima dajem na lepe oci, ili cu moci da ih podignem kada verifikujem nalog?

Ako su nepovratna sredstva onda za tih 50 dolara bolje uzeti AmEx karticu jer je mesecno odrzavanje iste 200 dinara a uz nju dolazi i putno zdravstveno osiguranje (besplatno) koje vazi u celom svetu. Nije bitna stavka ali dobro je imati za ne daj Boze.

Ajde samo ako vam nije tesko proverite sa AP-om da li sigurno prolazi verifikacija sa AmEx-om da ne vadimo kartice bez veze.

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010
aleksej kaže:
Odgovorili mi na mail, moguće je verifikovati samo slanjem depozita na svoj račun. Minimum koji morate da posaljete je 50 dolara. Ja im neću slati, niti ću koristiti njihove usluge. Hvala im lepo.

Da, ukratko receno - bjezite od Alertpaya, glavom bez obzira!
Servis je propao 100 na sat i vec odavno sav pametan svijet ne koristi vise ovo smece.
Ako je nekome vec uskracen Paypal, ima Moneybookers kao savrsenu alternativu.

Izuzev ako ne zelite rizikovati sopstveni, gr'no zaradjeni novac :poke

ps3

Moćan
Tu od
8 Pro 2010
Ja sam te govnare prestao koristiti ima 3 mjeseca. Tolika neozbiljnost za jednu banku je za ne povjerovat.

gasica77

Član
Tu od
15 Lis 2010
Ja cu da im dam smrdljivih 50$,i kako sam razumeo to stize na moj AP racun, i tad postajem verifikovan,imam suvise da bih cekao VISE....
SMOROVI
:(

strikan

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2010
Ma dacu i ja samo da skinem ovo sto imam kod njih pa cu da gledam dalje sta i kako.

Samo mi nije jasno da li ja moram da uplatim svojih, fizickih 50 dolara njima ili mogu sa svog naloga da im prosledim tih 50 dolara za verifikaciju.

E u kakvom mi Diznilendu zivimo, kad nam je PayPal nedosanjani san.

Na vrh