VAŽNO: Novi forum krenuo s radom

Mica8888

Novi član
Tu od
8 Velj 2021
Poruka
3
Tacno se primeti kad je nesto novije koliko tehnologija napreduje jer sve izgleda za klasu bolje :) Srecno!

dani

Član
Tu od
10 Lis 2010
Poruka
18
Super vijest!
Prije 3,4 mjeseca sam bas bio navratio da vidim jel se sto dogadja, medjutim samo spam bio i onda sam bas pomislio kako bi bilo super kad bi se pokrenuo aktivno ponovo i eto sad nesto guglam i izbaci mi forum, kad ono novi pocetak :cool:
Sretno:ppozdrav:

Davor

Iskusan lik
Tu od
10 Velj 2012
Poruka
369
Odlicne vesti, meni licno najdrazi forum (a nije da ih ima sad bas mnogo) ove vrste kod nas iako godinama nije bio aktivan.

Prvo pohvala za XenForo, ne znam sta je u zadnje vreme s forsiranjem nekih minimalistickih dizajna, forum ove tematike mora biti FORUM pre svega, jasan i pregledan. sam XenForo nudi mogucnosti da se ovo vremenom zaista pretvori u jako ozbiljan forum ako se stvori neki kvalitet.

Drugo spreman sam da pomognem kad imam vremena napisem koji clanak, share na Fb itd. Istina nemam bas sad previse vremena pored svog posla i mojih sajtova, ali iako umiruca vrsta ja sam bio i ostao veliki fan forum platforme (nista ne moze da se meri komunikacijom na forumu).

Trece mozda malo da se urede profili u temama, uvede reputacija i slicne sitnice, a opet daju drugi izgled svemu.

Na vrh