• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Etarget

Pozdrav svima, ja sam ovde novi i imam par pitanja.
Da li moze etarget da isplacuje na karticu tipa MasterCard, Visa Electron, Visa?
Da li etarget moze da isplati na paypal ili alert pay?
Na koji nacin bi etarget meni mogao da isplati novac ako ja zivim u Bosni i Herzegovini?

Jel' se vama smanjila zarada drasticno u zadnjih 2 dana? Meni je s nekih 20tak klikova na dan palo na nula jucer i na 3 danas :(

Ace_ kaže:
Jel' se vama smanjila zarada drasticno u zadnjih 2 dana? Meni je s nekih 20tak klikova na dan palo na nula jucer i na 3 danas :(
I meni nesto nije jasno sa etargetom. Sa ADS u jednom danu zaradim koliko na Etarget u sedam dana :(

adsenseamater kaže:
Ne bih mogao da isplatiš novac :)

Znači ne preostaje mi ništa drugo , nego da nađem nekoga u Srbiji ko ima račun pa da isplatim, pa da onda on meni pošalje novac, ili možda čak postoji neki način kako da se isplati u BIH ?

Pa ako uneses IBAN trebali bi moci isplatiti zaradu u bilo koju zemlju. Ja sam skupio 320kn i sad ocekujem prvu isplatu u BIH.

Da li moze osoba iz BIH registrovati i koristiti etarget.RS?

Ace_ kaže:
Da li moze osoba iz BIH registrovati i koristiti etarget.RS?

za .rs trebaš imati firmu da otvoriš račun.

Upravo tako.

Nalog možeš otvoriti i ako nemaš firmu, u to polje ukucaš svoje ime i prezime.
To će proći i na kraju meseca će te kontaktirati da dostaviš podatke za fakturisanje.
Ti tada imaš dve opcije:

- da otvoriš firmu
- ili da se sa njima dogovoriš da tu zaradu prebacite na tvoj račun za oglašavanje

DavidVictor kaže:
Upravo tako.

To će proći i na kraju meseca će te kontaktirati da dostaviš podatke za fakturisanje.
Ti tada imaš dve opcije:

- da otvoriš firmu
- ili da se sa njima dogovoriš da tu zaradu prebacite na tvoj račun za oglašavanje
A šta ukucaš u matični broj firme?
Meni su oni jako neozbiljni, slao sam im dvije poruke da li smijem upisati ime i prezime pod ime firme i da li mogu prebaciti zarađeno u oglašavanje nisam dobio dogovora...:poke

reflex kaže:
DavidVictor kaže:
Upravo tako.

Ti tada imaš dve opcije:

- da otvoriš firmu
Meni su oni jako neozbiljni, slao sam im dvije poruke da li smijem upisati ime i prezime pod ime firme i da li mogu prebaciti zarađeno u oglašavanje nisam dobio dogovora...:poke

probaj u ime firme upisati personal :)

reflex kaže:
DavidVictor kaže:
Upravo tako.

Ti tada imaš dve opcije:

- da otvoriš firmu

Isti slucaj je bio i sa mnom, posto nisam dobio odgovor ja sam lepo sam otvorio akaunt, i u oba polja za firmu prekopirao ime i prezime...
Kada lepo na kraju meseca budu trazili da im dostavis podatke za fakturisanje, ti ih onda ponovo upitaj i objasni im o cemu se radi, i naglasi da ZELIS ODGOVOR!

:waving

DavidVictor kaže:
reflex kaže:
DavidVictor kaže:
Upravo tako.

Ti tada imaš dve opcije:

- da otvoriš firmu

Isti slucaj je bio i sa mnom, posto nisam dobio odgovor ja sam lepo sam otvorio akaunt, i u oba polja za firmu prekopirao ime i prezime...
Kada lepo na kraju meseca budu trazili da im dostavis podatke za fakturisanje, ti ih onda ponovo upitaj i objasni im o cemu se radi, i naglasi da ZELIS ODGOVOR!

:waving

si ti uspio prebaciti novce za oglašavanje? bezveze mi je držati oglase a da kasnije nedobijem odgovor kod kontakta za prebac novca. ;)

reflex kaže:
si ti uspio prebaciti novce za oglašavanje? bezveze mi je držati oglase a da kasnije nedobijem odgovor kod kontakta za prebac novca. ;)

Ne, smesno malo placaju, i uopste nisam hteo to potencirati i izgurati do kraja ali znam da moze jer su mi to i oni predlozili da moze.
Uzasno mrzim i eTarget i AdSense za sajtove sa nasih prostora, jako smesna zarada i dzabe zauzimaju lep prostor za nesto mnogo pametnije ;)

mani kaže:
Ace_ kaže:
I meni nesto nije jasno sa etargetom. Sa ADS u jednom danu zaradim koliko na Etarget u sedam dana :(

A nemam pojma... ili su se ljudi zasitili ovih nekoliko oglasivaca sto su stalno prisutni ili nesto muljaju sa klikovima ili kombinacija ovoga.

Ima li ovdje ko iz Bosne da koristi etarget i koliko vam banke provizije uzmu na isplatu?

Meni su uzeli 14 eura u Raifeissenu na 44 eura. To mi se nekako cini ko pljacka.

Shanyta kaže:
Imam pitanje.Zasto mi etarget nakon nekog vremena odbije reklame koje stavim?

Zato sto etarget ne radi sa blogovima vec samo sa sajtovima.

mrcrow kaže:
Shanyta kaže:
Imam pitanje.Zasto mi etarget nakon nekog vremena odbije reklame koje stavim?

Zato sto etarget ne radi sa blogovima vec samo sa sajtovima.

A ako kupim domenu .net za moj drugi sajt koji je isto preko bloggera oce me onda primit?

Dobra novost za one koji oglašavaju preko Etargeta:

Dozvolite mi da vas upozorim na akciju koja je trenutno u toku „Preporuči ETARGET“. Zahvaljući ovoj akciji tako možete oglašavati praktički besplatno.

Dovoljno je da nam preporučite svog prijatelja, koji našu uslugu još ne koristi. Ako počne koristiti Etarget, nagraditi ćemo i vas i njega. Vaš prijatelj će dobiti saldo u vrijednosti 50 kn besplatno i u znak zahvalnosti ćemo vam povisiti saldo čak za 140 kn za svakog ovako dobivenog klijenta. Ova ponuda vrijedi samo do 24. lipnja 2011.

(Primjer: Ako nam preporučite na primjer pet prijatelja od kojih trojica će početi koristiti naše usluge, dobiti ćete od nas saldo 140 kn za svakog od njih, tj. sve zajedno ćete dobiti čak 420 kn.)

Podrobnije informacije o akciji „Preporuči ETARGET“ ćete naći nakon prijave u svoj korisnički račun klikom na polje „Alati - Preporuči ETARGET“.

Pa ako netko treba da ga preporučim, nek se javi, da ne preporučujem sam sebe. ;)
Uz to dobije i bonus: gratis piće u birtiji xD

U zadnja 4 dana primjetio sam strašan pad zarade preko ovog servisa (posjeta je više-manje ista) i nisam ništa mjenjao na oglasima. eCPM mi se spustio za nekih 70%, dok mi se zarada od adsensa (kojeg imam na istoj stranici) nešto sitno povećala i uvjek je konstantno ista.

Brine me ovaj etarget, da li je i kod vas takav slučaj? Da li ste imali sličnih problema sa ovim servisom i kako ste to riješili?

Back
Na vrh