• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Alertpay BankWire

Djolisimo

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2010
Probajte da unesete samo SWIFT BIC a ostala dva da ostanu prazna, kod mene tako radi.

djPeggia

Novi član
Tu od
29 Lis 2011
Djolisimo kaže:
Probajte da unesete samo SWIFT BIC a ostala dva da ostanu prazna, kod mene tako radi.

E, CARE, SVAKA TI CAST, KONACNO SAM USPEO, ETO PRAVOG RESENJA, znaci ljudi, unesete samo broj racuna bez ikakvih razmaka i crtica ali u celosti, a potom i SWIFT i nista vise i ne znam kako se to desilo, jer mislio sam da sam probao sve kombinacije, ali ova je bila ona prava, racun je prihvacen.
HVALA DRUZE NA POMOCI, eto pomogao si i meni, a i svima ostalima koje muci isti problem ...
P

djPeggia

Novi član
Tu od
29 Lis 2011
E, ovako, a sada me zanima da li je neko izvrsio verifikaciju preko racuna i kako to funkcionise, posto je to trenutno jedini nacin da postanemo verifikovani, bar za nas u Srbiji...

gasica77

Član
Tu od
15 Lis 2010
Isto se i meni desava,do juce nisam mogao nista da uradim,a danas sam vas poslucao i ubacio sve podatke-koje mi je AP trazio.Koliko znam novac moze da se prebaci kod nas i bez verifikovanog racuna,ali to kod mene nije slucaj-traze da se verifikuje racun a to je moguce samo preko racuna,a tamo mi traze neki depozit,cuda....
Ako neko zna sta treba da se uradi neka napise
pozzzzzzzzz

Sparrowhawk

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2011
Trenutno je moguće verifikovati AP račun samo SWIFT depozitom koji se šalje AP-u, ne znam kako je to izvodljivo i koliko košta, pa bih vam preporučio da pratite AP blog i sačekate još malo dok završe pregovore sa partnerima za obradu kartica i verifikujete račun za manje od 2€ koje kasnije možete podići sa bank wire :king

Spartanac

Aktivni član
Tu od
5 Stu 2010
Pozdrav ljudi..
Ja imam jedan mali problem sa verifikacijom ap racuna putem wire transfera.. Naime,kada sam upisivao podatke svog deviznog racuna na ap nalogu,nigde nije bilo polja da se upise IBAN, a cuo sam negde da i to mora da postoji kako bi se izvrsio wire transfer :S
Nego da se vratim na temu.. Naime, kada sam zatrazio verifikaciju putem wire transfera, na ap je izasla slika sa podacima koje treba da se popune kako bi se uspesno verifikovao account.. Ee sada,tamo na dnu slike stoji tzv. Alertpay Reference Number.. Pa me interesuje da li je obavezan ovaj broj da se upise negde kada se vrsi wire?
I kako tamo u alertpay-u prepoznaju uplatu,tj. kako ce znati da sam ja uplatio novac za verifikaciju?

hvala unapred!

velikijoe

Novi član
Tu od
5 Velj 2010
narode moj nalog je bio vec verifikovan!!! Imam i njihovu ALErT PAY MAStEr CARD!
i povlacio sam novac bank wire transfer...i nije bilo nikakih problema....i pre 10 dana pise mi nalog nije verifikovan...i ne mogu da podIzEm novaC...:stars

STA DA RADIM...ZVAO SAM IH I ONI SU ME VERIFIKOAVALI PHONE ALI I DALJE NE MOGU WITHRAW...

droopy

Aktivni član
Tu od
2 Tra 2011
Znaci puko alertpay, meni prosle prve dve isplate. Sad mi nedozvoljavaju bank wire transfer, naravno uz ovu bednu poruku:

2011-11-07173654.jpg

Ali vidim da i ako verifikujem nalog, od moje love nema nista :fever

Pitanje za verifikovane korisnike Alertpay/a:

Mozete li da povlacite lovu preko bank wire transfer ???

Hvala unapred

zekans84

Član
Tu od
12 Velj 2011
droopy kaže:
Znaci puko alertpay, meni prosle prve dve isplate. Sad mi nedozvoljavaju bank wire transfer, naravno uz ovu bednu poruku:

2011-11-07173654.jpg

Hvala unapred

Uvek, bez problema, posle tri radna dana posalju pare.

dd4235ea9f.jpg

mico

Dobro znana faca
Tu od
4 Sij 2012
Da li je neko u ovoj godini podizao pare preko bankwire?

draganukacek

Legenda
Tu od
4 Velj 2011
veki81 kaže:
Da li neko zna kako uplatiti na AlertPay preko bankwire

Nemoze da se uplati,moze neko da ti prebaci sa svog Ap naloga jedino....

edolegenda

Član
Tu od
1 Kol 2011
zekans84 kaže:
droopy kaže:

2011-11-07173654.jpg

Hvala unapred

Uvek, bez problema, posle tri radna dana posalju pare.

dd4235ea9f.jpg

Mora li biti verifikovan accaunt da bi dobio pare ?????

mico

Dobro znana faca
Tu od
4 Sij 2012
Potrosi pare na wepshopu.

Usput da pitam kako da prebacim sa alertpay na webmoney?

Oba su mi verifikovana.

Preko kog posrednika je najsigurnije?

mhavidic

Novi član
Tu od
31 Sij 2012
Poštovanje,
trebao bih pomoć u vezi alertpaya, otvorio sam jučer račun devizni i sad imam neke novce na alertpayu kako da ih prebacim i verificiram karticu ako nemam kreditnu karticu.. hvala !

Marko86

Član
Tu od
10 Tra 2013
mhavidic kaže:
Poštovanje,trebao bih pomoć u vezi alertpaya, otvorio sam jučer račun devizni i sad imam neke novce na alertpayu kako da ih prebacim i verificiram karticu ako nemam kreditnu karticu.. hvala !

Neces moci da verifikujes Payza (AlertPay) racun bez kreditne kartice a uzto neces moci ni da prebacis novce.

kostolomac kaže:
Jel mora ici isplata na devizni racun ili moze i na tekući ?

Samo na devizni koliko ja znam, mada ako ti je podrzana valuta n Payza-i. ne znam da l' bi mogao na tekuci, cisto sumnjam.

dorosz6

Član
Tu od
5 Pro 2011
Ma moze da se verifikuje nalog i bez kartice...posaljes kopiju licne karte i neki dokument na koji se vidi ime adresa itd...(naprimer electro, telefonski racun)...

Na vrh