• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zasto je forum ovako slabo posjecen?

novii

Legenda
Tu od
24 Tra 2009
Na netu radim od 2004, a forum poljoinfo.com radim od avgusta 2007, tako da sam ispratio kompletnu situaciu oko foruma.

Realno sve što si nabrojao je uticalo, neke stvari umanjoj meri neke u većoj. Mada i od vlasnika foruma zavisi koliko će forum biti aktivan, evo ovde na primer ja svaki drugi put kad bi odgovorio to preskočim jer ne radi BBcod formatiranje ako se koristi Firefox.

Ima svega po malo.

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
novii kaže:
Na netu radim od 2004, a forum poljoinfo.com radim od avgusta 2007, tako da sam ispratio kompletnu situaciu oko foruma.

Realno sve što si nabrojao je uticalo, neke stvari umanjoj meri neke u većoj. Mada i od vlasnika foruma zavisi koliko će forum biti aktivan, evo ovde na primer ja svaki drugi put kad bi odgovorio to preskočim jer ne radi BBcod formatiranje ako se koristi Firefox.

Ima svega po malo.
Da, tacno, mada je Dbomestar pokusavao i trudio se u vezi onih takmicenja, ali ako zelimo da forum i dalje zivi, treba mnogo vise truda, organizovati ljude koji ce da animiraju korisnike, zapocinju teme, kopiraju dobre clanke i slicno. Jedno je kada se clanak procita na blogu, a drugo kada je on na forumu, tada moze da se razvije diskusija i sukob misljenja.
Ali opet, bez kvalitetnih sagovornika i dalje je isti problem .

Na vrh