• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sva pitanja Moneybookers / Skrill

Tatjana91

Novi član
Tu od
14 Kol 2014
Kimi kaže:
Na skrilu ces primiti uplatu u evrima. U banci podizes isto evrice ili dinare/kune zavisi koja je valuta kod tebe.

Super, hvala na odgovoru! :)

A M G

Novi član
Tu od
17 Kol 2014
Ako se neko na primer preziva Đorđević, kako onda pisati prilikom otvaranja Skrill naloga? Đorđević, Djordjevic ili Dordevic?

A M G

Novi član
Tu od
17 Kol 2014
Da odgovorim samom sebi, prilikom registracije mozete koristiti nasa latinicna slova, Skrill ce ih automatski prebaciti u alfabet, pa ce Š biti S, Đ ce biti D, Ć ce biti C i tako dalje...

kojeovaj

Novi član
Tu od
1 Ruj 2014
Ako je Skrill kartica otvorena u EUR, da li postoji prepreka da se na nju uplati iznos u dolarima?

obelix011

Aktivni član
Tu od
29 Stu 2011
kojeovaj kaže:
Ako je Skrill kartica otvorena u EUR, da li postoji prepreka da se na nju uplati iznos u dolarima?

Mozes da uplatis u bilo kojoj valuti........

feliks

Novi član
Tu od
14 Kol 2014
Pozdrav!
Imam dva pitanja: 1.Na kojim bankomatima je najbolje koristiti skrill master card? 2.Jel postoji posebna procedura za podizanje novca sa bankomata sa ovom karticom?
Hvala unapred.

nenad.f

Novi član
Tu od
12 Ruj 2014
Otvorio sam devizni racun u intezi i dobio posle 7 dana visa electron, otvorio sam skrill nalog, verifikovao karticu iz prve bez problema, odmah posle toga primio novac na skrill racun i zatrazio povlacenje novca, odabrao sam da povlacim na visu i skinuo sav novac. Problem je ( mada nisam siguran dal je problem jer do sada nisam povlacio novac nikada sa skrila ) sto valjda treba da mi stigne neki email da je novac poslat a meni jos nije stigao a proslo je nekih 14 sati, na profilu skriil pise da je uspesno odradjeno povlacenje na visu i pise processed i stoji kvacica. Da li uvek mora da stigne taj email ili cu mozda primiti taj novac i bez toga? Hvala. :)

penetrator

Novi član
Tu od
17 Ruj 2014
Pozdrav,

ako bi neko mogao da mi pomogne, u smislu da mi kaze da li sam lud ili ne?

Prvo sam 2 meseca pokusavao da povezem karticu sa Skrillom, oni su uvek trazili neki novi dokument (3x cak iste), i onda sam na kraju pomocu SWIFT i IBAN koda uspeo da povezem.
I uzeo probnih 12e da posaljem na karticu. Kad sam video sta sam dobio prso sam. Poslali su mi 2e i provizija je bila 2.5e, dakle bukvalno sam izgubio 0.5e

IMEmperor

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2014
penetrator kaže:
Pozdrav,

ako bi neko mogao da mi pomogne, u smislu da mi kaze da li sam lud ili ne?

Prvo sam 2 meseca pokusavao da povezem karticu sa Skrillom, oni su uvek trazili neki novi dokument (3x cak iste), i onda sam na kraju pomocu SWIFT i IBAN koda uspeo da povezem.
I uzeo probnih 12e da posaljem na karticu. Kad sam video sta sam dobio prso sam. Poslali su mi 2e i provizija je bila 2.5e, dakle bukvalno sam izgubio 0.5e

Da, ako si iz Srbije nasa pametna drzava je blokirala transakcije ka Skrillu i procesorima koji imaju kockarski kod, tako da sada mozes da radis transakcije samo preko IBAN i SWIFT gde na taj nacin skidanja preko Skrilla banka otkine veliku proviziju.

penetrator

Novi član
Tu od
17 Ruj 2014
IMEmperor kaže:
Da, ako si iz Srbije nasa pametna drzava je blokirala transakcije ka Skrillu i procesorima koji imaju kockarski kod, tako da sada mozes da radis transakcije samo preko IBAN i SWIFT gde na taj nacin skidanja preko Skrilla banka otkine veliku proviziju.

Da, ali ja sam bukvalno mesto da imam na racunu +12e imam -0.5e
Da izvlacim vecu svotu novca mi sad ne pada na pamet. Ili je to da skidaju tih 10e po svakoj transakciji?

IMEmperor

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2014
Pa meni su skoro kad sam skidao 152 eura skinuli 12 eura i leglo je samo 140 na racun, tako da moguce da mozda cak i to rade, fixno skidaju 10-12 eura.

penetrator

Novi član
Tu od
17 Ruj 2014
IMEmperor kaže:
Pa meni su skoro kad sam skidao 152 eura skinuli 12 eura i leglo je samo 140 na racun, tako da moguce da mozda cak i to rade, fixno skidaju 10-12 eura.

Jel mogu da te zamolim da mi javis kad budes opet skidao pare da li su ti opet skinuli toliko? Izgubio sam poverenje u njih, i ne pada mi na pamet da sad pokusavam nesto sa vise para da ne ostanem i bez toga.

IMEmperor

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2014
Moze naravno, javicu ti kada budem sledeci put skidao sa Skrill IBAN i SWIFT metodom, mada trudicu se da to ne radim vise bas zbog tog loseg iskustva tako da cu gledati da taj novac utrosim online za produzenje domena, neke usluge i slicno.

badpixel

Novi član
Tu od
6 Lis 2014
Da li sa Skrill kartice mogu da prebacujem novac na 2 različita devizna računa(jedan bi npr. bio moj u jednoj banci,a drugi bratovljev u nekoj njegov banci) ?
U suštini me muči to da li jedna kartica može biti povezana sa više bankovnih računa(u mom slučaju 2) ?

Milutin86

Novi član
Tu od
1 Lis 2013
Jel imao neko problem u zadnje vreme s povlačenjem novca sa skrill-a na Visa electron karticu bance Intese?Povlačim već duže vreme novac,i nisam imao problema do sad.Povukao sam novac 10.oktobra i još nije legao na karticu.

COI9

Novi član
Tu od
8 Stu 2014
Ljudi treba mi pomoc , imam sredstva na Skrill-u i zelim da ih podignem (povucem) , povezao sam MasterCard debitnu karticu koju posedujem od Raiffeisen banke i verifikovao sam je i verifikacija je prosla najnormalnije.
Sada treba da povucem novac sa naloga i Skrill mi trazi Visa karticu , pretpostavljam da tu karticu mogu da dobijem od banke . medjutim veceras odem u banku i zena naravno ne zna o cemu se radi i govori mi sve vreme "Ja sam sigurna da vama nasa Visa Electron kartica ne moze da uradi to sto zelite" , "Ne mozete to sa tom karticom"
Kao da mi ona sama brani da to uradim....
Zvao sam korisnicki servis , javio se neki fin mladic i objasnio mi neke stvari , ali nisam ga najbolje razumeo.
Inace zivim u Beogradu i nisam nikada ranije koristio Skrill ili bilo sta slicno
Zanima me da li je Skrill uopste podrzan sada u Srbiji i da li postoji nacin da ja povucem taj novac ?

Ako postoji molim vas za savet koji je najbolji i najlaksi nacin da to uradim.
Kada udjem na svoj nalog stanje mi pise u dinarima odnosno RSD.
Racun uz koji sam dobio MasterCard debitnu karticu je najobicniji dinarski tekuci racun.

Da li moram da imam devizni racun , znaci da li "moram" ili mogu da koristim i ovaj .

Takodje zena u banci je rekla da moze da mi da Visa Electron karticu koja ce biti vezana za taj dinarski racun ili da otvorim devizni racun pa da uz njega trazim i Visa Electron karticu za devize , koliko sam ja nju razumeo...

Molio bih ljude sa iskustvom da mi odgovore i posavetuju

Veliki pozdrav...

harnemo7007

Aktivni član
Tu od
24 Stu 2013
COI9 kaže:
Ljudi treba mi pomoc , imam sredstva na Skrill-u i zelim da ih podignem (povucem) , povezao sam MasterCard debitnu karticu koju posedujem od Raiffeisen banke i verifikovao sam je i verifikacija je prosla najnormalnije.
Sada treba da povucem novac sa naloga i Skrill mi trazi Visa karticu , pretpostavljam da tu karticu mogu da dobijem od banke . medjutim veceras odem u banku i zena naravno ne zna o cemu se radi i govori mi sve vreme "Ja sam sigurna da vama nasa Visa Electron kartica ne moze da uradi to sto zelite" , "Ne mozete to sa tom karticom"
Kao da mi ona sama brani da to uradim....
Zvao sam korisnicki servis , javio se neki fin mladic i objasnio mi neke stvari , ali nisam ga najbolje razumeo.
Inace zivim u Beogradu i nisam nikada ranije koristio Skrill ili bilo sta slicno
Zanima me da li je Skrill uopste podrzan sada u Srbiji i da li postoji nacin da ja povucem taj novac ?

Ako postoji molim vas za savet koji je najbolji i najlaksi nacin da to uradim.
Kada udjem na svoj nalog stanje mi pise u dinarima odnosno RSD.
Racun uz koji sam dobio MasterCard debitnu karticu je najobicniji dinarski tekuci racun.

Da li moram da imam devizni racun , znaci da li "moram" ili mogu da koristim i ovaj .

Takodje zena u banci je rekla da moze da mi da Visa Electron karticu koja ce biti vezana za taj dinarski racun ili da otvorim devizni racun pa da uz njega trazim i Visa Electron karticu za devize , koliko sam ja nju razumeo...

Molio bih ljude sa iskustvom da mi odgovore i posavetuju

Veliki pozdrav...

Naravno da postoji nacin da povuces novac. Ja Skrill imam povezan sa deviznim racunom u Rajfajzenu i sa njihovom Viza karticom. Ne secam se tacno da li sam im trazio Vizu ili su mi sami dali.

sunbeach

Legenda
Tu od
17 Lis 2011
harnemo7007 kaže:
Naravno da postoji nacin da povuces novac. Ja Skrill imam povezan sa deviznim racunom u Rajfajzenu i sa njihovom Viza karticom. Ne secam se tacno da li sam im trazio Vizu ili su mi sami dali.

Moguce da su ti sami dali/napravili jer i meni su napravili VISA karticu i poslali na mobilni obavestenje da je napravljena a nisu me ni pitali ali taman se potrefilo da mi je trebala,to rade zbog mesecnog odrzavanja kartice.

desss

Novi član
Tu od
15 Stu 2014
Pozz svima.Nadam se da postavljam pitanje na pravom mestu.Prebacio sam novac sa oDeska na skrill i hteo bih da iskoristim taj novac za online gambling.Registrovao sam se na William Hill medjutim kada pokusam da uradim deposit sa skrillom ja dobijem sledecu poruku:
Your balance cannot be used for this transaction because you have funded your account with a payment method not supported for online gambling

Da li to znaci da novac sa oDeska ne mogu da koristim za gambling?Narucio sam skrill karticu i cekam je, za sada nemam racun u banci.Zna li neko kako da resim ovo?

NenadNikolic

Novi član
Tu od
6 Pro 2014
pozdrav svima,
otvorio sam personal nalog na skrillu sve sam odradio kako je ovde dato upustvo dobio skinuli su mu malo novca upisoa sam koliko itd.
e sad u cemu je prooblem. otvorio sam personal nalog a nalog mi treba da bih prodavao preko ebaya i etsyja.
koji nalog treba da otvorim i sta da upisem u ime firme kad nemam firmu

Na vrh