• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima

ivanasistem

Novi član
Tu od
5 Kol 2015
Postova
6
Pozdrav svima :)
Zovem se Ivana, iz Novog Sada sam, imam dve cerke, apsolvent sam na psihologiji, Transakcioni analiticar-savetnik, dobro i majstor karatea 2.Dan i stariji ronioc, al to i nije toliko relevantno ovde :)
Nisam zaposlena, radim honorarno-predsednica, osnivac, savetnik, uredjivac sajta... udruzenja gradjana "Centar za prevenciju i odvikavanje od patoloskog kockanja-Sistem"
Vidim da je forum odlican, edukativan iz tog razloga sam tu. Zelela bi da zaradim neki novac pisanjem, i da svasta nesto naucim i mislim da je ovo sjajno mesto za to.
Pozdrav
Ivana
p.s. nadam se da sam ubola da ovo sto sam napisala ide u mesto na forumu za predstavljanje, da me ne izbace pre nego sto sam dosla :)
 
Pozdrav i dobro došla na forum. Što se tiče pisanja tu i tamo se pojave neki oglasi na forumu gde se traže pisci, pa odatle početi. Verovatno se plaća minimalno, ali za koji mese c se može naići i na nekoga ko traži baš kvalitetne tekstove.
 
Pozdrav Ivana i dobro nam dosla!
Na kojim jezicima mozes da pises tekstove?
 
Proveri kako si unela linkove do svojih profila na drustvenim mrezama na ovom sajtu i videces ovde kod svojih poruka sa desne strane gde se vide ikonice do Facebooka, Google Plusa, LinkedIna, Twittera i YouTuba da si sve linkove unela pogresno, trebalo je da uneses samo svoja korisnicka imena sa tih sajtova, da bi ti na kraju linkovi na tim ikonicama bili ispravni.
 
Eto i same teme "Centar za prevenciju i odvikavanje od patoloskog kockanja-Sistem". Verujem da bi bilo hiljade posetaaa!
 
Sistem za rulet - sigurna zarada. Vjerujem da bi tu bilo mnogo vise posjeta. :D

Dobrodosla Ivana i ako imas kakav sistem a da nije crno/crveno,javi :D
 
Svedok kaže:
Eto i same teme "Centar za prevenciju i odvikavanje od patoloskog kockanja-Sistem". Verujem da bi bilo hiljade posetaaa!

On ti je prvi citalac... ja sam drugi hahahahahha
Ja sam zainteresovan za sistem crveno/crno :tease:drinking

Salu na stranu, dobrodosla Ivana!
 
Pozdrav Ivana, dobrodošla.

Da, nažalost ljudi relativno retko imaju potrebe za piscima na našem jeziku, mada tržište nije nepostojeće.
 
Sisko, hvala na sugestiji, nisam ja to ukapirala, a valjda cu skontati kako to sad da prepravim....
Svedok, radim ja to 7god, al slabo se sami sa tim problemom jave, obicno zovu, zene, mame sestre...
Kimi, SpawneR imam sistem :) jedini siguran sistem je da ne kockas :) a ako igras rulet onda mi i znas br telefona 069 i pocetni brojevi male serije na ruletu :)
Igore verujem ja da cu naci neki svoj put :)
Hvala svima na dobrodoslici :)
 
Aj kockari,prvi broj je 5 vi nastavite dalje. :)

A zasto ne nastavis da radis na tom projektu koji si vec pocela? Opste je poznato da kockar nikad nece traziti pomoc ali, uz neku bolju kampanju,sajt,tekstove..mozda bi se i privukla masa. Tu bi svakako trebalo da se uloze neka sredstva ali ja mislim da bi bilo isplativo. Nije mi poznato da tako nesto kod nas uopste postoji,pa neko sve i da hoce ne zna kome da se obrati za pomoc.. A ako vec volis da pises onda napravis svoj blog pa tako kreni.. U svakom slucaju mislim da su to bolje opcije nego raditi kao pisac za nekoga,pogotovo za domace trziste..
 
@kimi nije prvi broj 5

Evo bez varanja, mada ne igram rulet već aparate, al mi je ostalo u glavi od pre par godina

Udesno od nule: 0, 32,15,19,4,21,2,25,17,34,6,27,13,36,11,30,8,23,10,5,24,16,33,1,20,14,31,9,22,18,29,7,28,12,35,3,26!

Ulevo od nule: čitajte otpozadi :D
 
Kimi zna prvi broj :) Nisam rekla da ne nastavljam, ovde trazim dodatni posao koji mogu raditi od kuce, imam sajt, idem u medije, radim projekte... ovde mi je edukativno i dosta toga sto se tice marketinga, ali zelim i dodatnu zaradu ovim putem.
Svedok mala serija nema toliko brojeva :) a za aparate ne znam da li znas svaki je programiran da "daje" odredjeni procenat, navodno trebalo bi da svaki daje 51%, a kod nas pouzdano znam steluju se negde na 10% negde 20% negde 30% i ne mozes biti u plusu :)
 
O kom ruletu pričamo?

Brojevi male serije: 27,13,36,11,30,8,23,10,5,24,16,33!

Odoh u krpe, naporan dan!
 
Svedok, to su ti brojevi samo kad se gledaju redom na tabli pocetni brojevi (prvi od para zakljucno sa 23 sam uzela za broj i veruj mi da oni sto igraju rulet ne zaboravljaju telefon ni posle 2 god :) ) 5-8, 10-11, 13-16, 23-24, 27-30, 33-36.
Da li neko zna gde mogu da prepravim linkove koje sam pogresno unela za drustvene mreze u profilu ovde na forumu (i uopste da dopunim podatke)?
 
ivanasistem kaže:
Kimi zna prvi broj :) Nisam rekla da ne nastavljam, ovde trazim dodatni posao koji mogu raditi od kuce, imam sajt, idem u medije, radim projekte... ovde mi je edukativno i dosta toga sto se tice marketinga, ali zelim i dodatnu zaradu ovim putem.
Svedok mala serija nema toliko brojeva :) a za aparate ne znam da li znas svaki je programiran da "daje" odredjeni procenat, navodno trebalo bi da svaki daje 51%, a kod nas pouzdano znam steluju se negde na 10% negde 20% negde 30% i ne mozes biti u plusu :)

Aha,pa tako reci..ja sam mislio da oces da batalis to sto radis,nisam shvatio dobro.. Onda si na pravom mjestu,ima dosta tema i nacina za dodatnu zaradu,pronaci ces vec nesto. :)

Ja sam jedne prilike postavio bas na ovom forumu,izvod iz zakona o igrama na srecu,ne znam sad tacno koja je tema ali svaki uredjaj bi trebao da vraca mnogo vise nego 51%,po zakonu. Problem je sto ih oni steluju kako hoce,to niko ne kontrolise, pa su neki labaviji a neki nista ne vracaju..:) U plusu mozes biti samo ako znas da je neko prije tebe "napunio" aparat i onda imas sanse da tebi nesto izbaci uz relativno male uplate.. Ako vec igras to,neki aparati imaju brojac koliko je ruka okrenuto,to se vraca na nulu svaki put kad aparat izbaci dzekpot,pa mozes tako provaliti da li se igralo na tom aparatu. Al da ne spamujemo zeni temu dobrodoslice,moras odrzavati dobre odnose sa ljudima koji rade u kazinu. :D
 
DragaN hvala mnogo na ustedi vremena, radi :)
Kimi vidim upoznat si sa tematikom :) inace sa svima sam u dobrim odnosima "ja sam ok, ti si ok" zivotna pozicija :) tako i sa ljudima iz kazina :) svako svoj posao radi :)
 
Back
Na vrh