• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hajde da radimo zajedno...? (CPAGrip/CPALead)

liska

Dobro znana faca
Tu od
27 Lip 2009
MileMile kaže:
feniks kaže:
Ja takodje preferiram iskljucivo skype, mozda zato sto sam takodje stara garda i navikao sam na njega.
Imam losa iskustva sa tim grupama, zato i nisam vise clan niti jedne.
Ko mi treba, nadjem ga, kome trebam, nadje me.
Grupe su suvisne.
I nebitno da li govorimo o skype ili nekom drugom servisu.

Ono sto je mene nateralo da se prikljucim diskusiji je tvoja zelja da okupis pre svega iskusne ljude koji vec imaju nesto iza sebe i koji ce tu grupu koristiti u konstruktivne svrhe.
E to je tek po meni jako tesko.

Najmanje ces informacija dobiti od takvih ljudi.
Svi koji imaju neki dobar izvor zarade se ponasaju u fazonu "imam xxxxx$ mesecno, meni vise pomoc ne treba......sto bih gubio vreme tamo sa nekim likovima i pricao neke prazne price kad sve znam......a i ono sto znam, bolje da sto manje ljudi zna"...........i tome slicno........tesko mi je da priznam, ali delimicno ovde pronalazim i sebe.

Cast izuzecima, naravno. Ali te izuzetke sam nadjem, nisu mi potrebne grupe.
I oni nadju mene, nisu im potrebne grupe.

Face to face je jedini pravi nacin............rad u grupama nije produktivan.
Jeste samo u slucaju ako organizujes neki posao, pa ubacis svoje "radnike" u grupu i tako ubrzavas sistem obuke i kasnije rada.
Ali za samu razmenu znanja i iskustva, mislim da je lose.

Medjutim, postoji nesto na sta mnogi ne racunaju............jedna recenica koju ja u offline zivotu vrlo cesto ponavljam :

KOLO SRECE SE OKRECE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Danas mozda imas zarade od 4 cifara mesecno, ali da li ces to imati i sledece godine u ovo vreme ?!
A neko ko ih danas nema, ce ih mozda imati u sledece godine u ovo vreme ?!
Sta onda ?!
Takodje, nikad ne znas kada ce neko kome si pomogao da ti uzvrati visestruko, kada se najmanje nadas.
Neko za koga si mislio da ti od nikakve pomoci ne moze biti.
Niko, ili bar 99% ljudi koji zive od neta, ne mogu biti sigurni da ce njihov izvor nestati ili presusiti vec za mesec dana ili godinu.
Dakle, treba proceniti ko je vredan paznje i kome treba izaci u susret, bez ikakvih ocekivanja i nadoknade.
Ali forsiranje ljudi da se organizovano bave razmenom informacija nikada do sada nije dalo rezultat, iskljucivo spontanost.

Naravno, ovo je samo moje iskustvo i samo moje misljenje. Ne tvrdim da sam 100% u pravu.

Pozdrav
Upravo meni se desila ta verzija sa okretanjem kola srece. Vec par godina u nazad uspevao sam da zaradim $xxxx mesecno nesto preko CPA, adsense-a itd. ali se nisam nesto trudio oko ostvarivanja kontakta sa ljudima iz IM i ove godine imao sam jako dugacku blokadu, apsolutno sam ostao bez ideje i sposobnosti da napravim nesto novo, no na svu moju srecu to se promenilo pre par meseci, napravio sam zajedno sa drugom sajt i sad se to gura pa mi je malo vracena nada oko IT poslovanja. Ali sve u svemu ne zelim da mi se ponovi ovakva greska i hocu da ostanem u toku sto predlazem i drugim ljudima koji citaju ovaj forum, sto vise delite sa ljudima vise ce vam se vracati. Nemojte biti skrti na informacijama :)
Tako da sam zainteresovan za grupu, pa ako jos postoji Zeljko86 salji PM :D

Slicna stvar mi se desila, udaljio se od ljudi, razno raznih foruma, i jednog dana desio se prasak i sve nestalo :D Pa onda bukvalno iz pocetka sve... Sto se tice IM-a jako je bitna komunikacija, i naravno citanje IM foruma/stranica, uvijek nesto novo, vidis, skontas, dodjes lakse do ideja itd. u suprotnom ispadnes iz fazona..

Podrzavam grupu i ocekujem pozivnicu.

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010
Koliko vidim pokretač ove teme zadnji put je bio na forumu pre mesec i po dana. Nažalost ljudi po prirodi su sebični i niko vam neće pomoći ako nema neku korist od vas. Dakle, ili platite da vas neko nauči ili učite sami. Ja sam davnih dana digao ruke od bilo koje vrste udruživanja i hvala Bogu što sam to učinio. Najveća mana zajednice je što svi mi imamo neke svoje ciljeve i svako vuče na neku svoju stranu.

Kad steknete dovoljno znanja, pokušajte da izgradite sebe u vodju. Za tako nešto morate imati viziju i moć motivacije ljudi. Ako ste u zajedniti svi ravnopravni, to neće voditi nigde. Mora biti jedan glavni koji vodi celu priču, a drugi slušaju naredjenja.

MileMile

Novi član
Tu od
18 Pro 2015
Jokja kaže:
Koliko vidim pokretač ove teme zadnji put je bio na forumu pre mesec i po dana. Nažalost ljudi po prirodi su sebični i niko vam neće pomoći ako nema neku korist od vas. Dakle, ili platite da vas neko nauči ili učite sami. Ja sam davnih dana digao ruke od bilo koje vrste udruživanja i hvala Bogu što sam to učinio. Najveća mana zajednice je što svi mi imamo neke svoje ciljeve i svako vuče na neku svoju stranu.

Kad steknete dovoljno znanja, pokušajte da izgradite sebe u vodju. Za tako nešto morate imati viziju i moć motivacije ljudi. Ako ste u zajedniti svi ravnopravni, to neće voditi nigde. Mora biti jedan glavni koji vodi celu priču, a drugi slušaju naredjenja.

Slazem se sa tobom, ali opet od necega se mora poceti. Nije moguce postaviti se kao vodja nekih ljudi, ako ni jednom krugu ne pripadas. Verujem da je to tebi jasno, ali cisto zbog nekih drugih ljudi koji citaju da ne odustanu odmah, a da nisu ni probali

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010
Kad je posao u pitanju, zajednica će ti više odmoći nego što će pomoći. Ljudi su zavidni ako si bolji od njih, gledaju kako da te sapletu, tako da što manje ljudi o tebi zna šta radiš u velikoj si prednosti. Za uspeh u poslu bitan je samo fokus, istrajnost i motivacija.

Dekidova

Novi član
Tu od
4 Srp 2014
Pozdrav, želeo bih i ja link, ako još uvek grupa postoji da je aktivna.

Na vrh