• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Affiliate programi u Srbiji

pseka

Novi član
Tu od
24 Pro 2009
RE: Affiliate marketing programi u Srbiji

Evo ga jos jedan...

... Zabranjene Adult Stvari na forumu

za adult webmastere... :)

Editirano by dbomestar

rendulicivan

Legenda
Tu od
8 Lis 2008
decki..... citajte pravila zabranjeno je spominjanje ikakvih adult linkova ili bilo cega na ovom forumu, ja se isto time bavim pa ne spominjem...za sada opoemena drugi puta cemo bit malo strozi, sve najbolje za Božič...

daca022

Novi član
Tu od
26 Pro 2009
Evo konacno jedne prave zarade i u Srbiji.Ovo je slicno bux.to.Radi na istom principu.Imate 0,30 dinara po kliku a od svake reklame koju klikne vas referal imate 0,20.Zaista radi i nema prevare.Ja sam uplatio premium clanstvo od 300 dinara i imam 0.50 dinara po kliku.Za registraciju je potreban broj tekuceg racuna jer na njega isplacuju i podrzava alert pay.isprobajte i necete se pokajati

...

Tref

Član
Tu od
24 Kol 2009
Jel ja haluciniram ili je naslov teme ,,Affiliate programi u Srbiji
``???

Tref

Član
Tu od
24 Kol 2009
Daca022 je u temi vezanoj za aff programe ostavio poruku vezanu za neki PTC program pa sam hteo reci da je covek zalutao ili mene oci varaju kada je u pitanju naslov teme.
A ima Srbija kvalitetnih aff programa, meni je Vizioshop omiljen, pogotovu sad oko ovih praznika...

Black Dragon

Legenda
Tu od
7 Tra 2009
Pa daca22 je dobio BAN zbog toga ... a za VizioShop sam sada isao cisto da vidim stanje na racunu (zadnji put kada sam ulazio pre oko 5 meseci bilo je 0.00 din) pa sam ocekivao da ce i sad biti 0 din ali sad je 700 din i to sve u decembru pa se zato slazem sa tobom da dobro ide oko praznika ;)

Pozzz

ulysses

Iskusan lik
Tu od
25 Ožu 2010
Kostim Super Centar

Affiliate program uključuje:

• Proviziju od 6% za svaku generisanu prodaju kroz Vaš affiliate sistem
  • Proviziju od 2% prodaje generisane kroz affiliate sistem svakog affiliate-a koga ste Vi referisali (multilevel affiliate)
  • Pregledan i intuitivan Affiliate centar gde možete pratiti Vašu zaradu, korisnike koje ste referisali, kao i affiliate koji su u Vašem downline-u
  • Kukije do 3 meseca za referisanog posetioca
  • Svu potrebnu dokumentaciju u help i FAQ sekciji sajta
  • Sav potreban materijal za promovisanje (banneri, linkovi)
  • Punu online podršku svakog radnog dana između 12 i 17h.

Da bi ste postali korisnik Affiliate programa jednostavno se ulogujte u sistem sa Vašim korisničkim nalogom i popunite Vaš profil. U roku od tri radna dana Vaša aplikacija će biti razmotrena i Vaš nalog će biti upgradeovan na affiliate nalog. Takođe možete aplicirati i email-om na adresu office@kostimi.rs

Sajt za registraciju:

Kod:
http://maskeikostimi.com/

ili klikom na baner.

ulysses

Iskusan lik
Tu od
25 Ožu 2010
Gadgets.rs

-Prodajte dodatke i opremu za iPhone i iPad
-Provizija od 10% na svaki kupljeni prozivod.

Za registraciju i vise informacija posetite:

Kod:
http://www.gadgets.rs/gadgets-rs-saradnici-affiliate

drakar

Novi član
Tu od
5 Ožu 2012
Cao, evo jedan domaci Affiliate program za Srbiju.
affiliate.kavanali.com

Promovisu su e knjige i zarada je 25%
cookie traje 9 god.
Sajt kavanali.com cije e knjige se promovisu radi vec 2 godine, tako da vredi pogledati.

Lord

Član
Tu od
30 Stu 2009
Hvala ti ali meni treba aff u srbiji :) zato sam i pisao u ovoj temi (afilliate programi u srbiji)

guglao sam ali nisam nasao

zozaso

Novi član
Tu od
22 Sij 2012
PPC affilate programi

Da li znate neke aktivne ppc afiilate programe pozeljno da su srpski? xvala unapred

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
RE: PPC affilate programi

zozaso kaže:
Da li znate neke aktivne ppc afiilate programe pozeljno da su srpski? xvala unapred

Šta podrazumevaš pod PPC affiliate programom? PPC je način preko kojeg reklamiraš tvoj affiliate link, tj. taj program.

Ako si mislio koji od domaćih programa dozvoljava PPC, odgovor bi bio verovatno svi, ali obavezno proveri.

Češći je slučaj da affiliate programi ne dozvoljavalju brand bidding, tj. da koristiš njihovo ime u ppc reklami. U tom slučaju, ako reklamiraš sunčane naočare kompanije XYZ, smeš da spominješ sunčane naočare, ali ne i kompaniju XYZ.

mindhunter

Iskusan lik
Tu od
3 Stu 2010
Verovatno je mislio na domace programe koj placaju po kliku tipa Etarget, Zepterads...

zozaso

Novi član
Tu od
22 Sij 2012
mindhunter kaže:
Verovatno je mislio na domace programe koj placaju po kliku tipa Etarget, Zepterads...

Mislim na one srvise koji su davali link koji ti delis i kada neko udje na njega oni te plate kao sto je bio POPBOX..

vlada13

Novi član
Tu od
22 Svi 2013
Imaš li iskustvo sa ovim programom, jer plaćaju? pošto planiram da se ragistrujem

Na vrh