• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zepterads

kupovinatrgovina

Novi član
Tu od
9 Lip 2012
Poštovani prijatelji ,
Moram da Vas obavestim da je i Zepter napravio ppc oglase koji nisu loši
bez obzira što nemaju široku paletu oglasa ...
Možete , ukoliko nemate firmu , da kompezujete Vaše oglase sa njihovim ,
pa tako ujedno da postignete i veću gledanost Vašeg portala ...

:sparkle :number_1 :sparkle

Da, nije losa reklama za prvi put :)
Postovani, za ovo se dobija ban :drinking

Ako zelite da se reklamirate za tu svrhu imate sekciju za oglase.

Jokja kaže:
Da, nije losa reklama za prvi put :)
Postovani, za ovo se dobija ban :drinking

Ako zelite da se reklamirate za tu svrhu imate sekciju za oglase.

Oprostite , to mi nije bila namera ... samo sam zeleo da upoznam korisnike foruma !!!
:thankyou :thankyou :thankyou

kupovinatrgovina kaže:
Poštovani prijatelji ,
Moram da Vas obavestim da je i Zepter napravio ppc oglase koji nisu loši
bez obzira što nemaju široku paletu oglasa ...
Možete , ukoliko nemate firmu , da kompezujete Vaše oglase sa njihovim ,
pa tako ujedno da postignete i veću gledanost Vašeg portala ...

:sparkle :number_1 :sparkle

Ja sam njih koristio duze vreme , dok nisam ukapirao da ne mogu da mi isplate novac jer nisam pravno lice, rekli su mi da treba da izvadim neku fakturu iz neke firme pa da im posaljem ne znam ni ja sta da bi mi oni isplatili. Tako da sam odustao od Zepter-a , a ono sto sam zaradio kod njih iskoristio sam da reklam svoj sajt... Tako da uopste nisam zadovoljan njihovom uslugom. Kada sam se registrovao kod njih jos prosle godine, rekli su mi da mogu da podignem novac kada zaradim bez problema bez obzira sto sam fizicko lice , e onda kad sam sakupio taj novac trazili su mi neke fakture da im posaljem i svasta nesto tako da sam ja odustao od njih!

Ne preporucujem Zepter osim ako niste pravno lice!

Back
Na vrh