• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zarada deljenjem slika (ImageUpload zarada)

LeoMessi19

Član
Tu od
5 Svi 2014
Na P**n.BB su me već trebi put banali. Za prvi put sam sam kriv jer sam stavio oko 10 postova u 10 minuta...Drugi put zbog višestrukih računa, i to nakon tri dana...za to nisam kriv jer stvarno nisam imao taj račun za koji oni tvrde...

Kako preživjeti na tom forumu?

Tu od
22 Kol 2014
Mene su prvi put banovali zbog duplog naloga, kao sto sam vec napisao u prethodnom postu. Posle toga sam se registrovao ponovo koristeci drugu mejl adresu i korisnicko ime. Posle 3 dana su me ponvo banovali razlog - stealing others posts. Tu mi je pukao film i digao sam ruke od njih, iz razloga sto sam se trudio da ne postavljam postove u kratkom vremenskom periodu, cak sta vise veoma sam vodio racuna sta drugi postavljaju jer se desavalo da sadrzaj koji imam u galeriji je vec neko postavio pre mene, pa da ne dupliram sadrzaj i time ne zaradim ban. Idem dalje digao sam ruke od njih, trenutno istrazujem druge forume na kojima bih mogao da postavljam sadrzaje

sasa1212

Član
Tu od
8 Svi 2013
jel neko moze da mi posalje listu foruma na kojima se isplati postavljati slike?

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
Ja sam najbolje forume nasao istrazivanjem . Imate ogromne poljske forume ( 40 miliona stanovnika) i nemacke ( 80 miliona), koji se ne nalaze na nekim listama, forumi su na lokalnim jezicima, ali uglavnom se lako moze snaci na istima

Istrazivanje se radi tako sto u lokalni google images ( kao sto je google.rs) ubacite sliku , skrinshot neke galerije ili filma, izlistace Vam sve sajtove gde se nalaze. Obicno se takve slike nalaze na blogovima i forumima i onda polako pravite svoju listu.

Znaci ukucate na primer google.de pa u images, i onda pretraga prema slici:

https://i.gyazo.com/e78e05e8f5f147bb519d701e29c92220.png

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
Kada pronadjete super jak forum, iako zvuci sebicno njega drzite za sebe. Recimo, preko istrazivanja sam pronasao forum forum.mokkels.nl Holandski forum, imao sam preko njega 10.000 poseta, i to 90% holandjana. Preko samo jednog foruma imao sam zaradu kao jedna prosecna plata. I onda sam naravno podelio to otkrice, i desilo se to da su pocetnici poceli da otvaraju 100 naloga preko iste ip adrese, da postuju svaki minut, i forum je uveo mnoga ogranicenja, zabrane i slicno.

Postujte pravila foruma, budite dobri gosti, ne srljajte kao ludi za zaradom, vec polako gradite reputaciju. Citam postove, zasto si LeoMessi19 postovao 10 postova u 10 minuta? Nisi imao vremena da pogledas pravila ili te mrzelo ?

Kao sto postoji mokkles, takvih foruma ima jos 20-tak sigurno, koji nisu poznati, a izuzetno su jaki. Sto znaci ako vodite racuna o pravilima, sa dva mokkelsa Vi mozete da imate 15.000-20.000 posete.

t0ma

Član
Tu od
4 Velj 2012
Kada postujete slike na forum pravite li uvijek novu temu ili postujete vec u teme koje postoje ?

Freemind i ostali hvala na savjetima, uskoro kupujem Thema poster i pocinjem.

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
t0ma kaže:
Kada postujete slike na forum pravite li uvijek novu temu ili postujete vec u teme koje postoje ?

Freemind i ostali hvala na savjetima, uskoro kupujem Thema poster i pocinjem.

Sve zavisi od pravila foruma ili pravila odredjenog podforuma, negde mora single post negde moze svoja mega tema,negde je zajednicka mega tema za jednu licnost ili oblast, ne postoji univerzalno pravilo.

Ko krece sa ovom zaradom, nema potrebe da ceka poster da bi krenuo, da bi se osetio posao, pozeljno je rucno raditi, izuciti pravila svakog foruma, na nekim otvoriti svoje teme, pronaci nove forume. Ima dosta posla dok se ne krene sa posterom. Preko forum postera se sve automatizuje, ali da bi dosao do toga da radis 15 minuta i da imas xxx$ zaradu mesecno, treba osetiti ceo posao na terenu.

t0ma

Član
Tu od
4 Velj 2012
Ja jucer otvorio 15 tema na nekih 15 foruma i imam 15 pregleda samo sve ukupno :/ pa ovo je katastrofa..

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
t0ma kaže:
Ja jucer otvorio 15 tema na nekih 15 foruma i imam 15 pregleda samo sve ukupno :/ pa ovo je katastrofa..
Posalji mi linkove od tih tema na pp, da pogledam forume . Vecina pocetnika dobije ban u roku od odmah na jacim forumima .

Jedna bitna stvar, koja treba da se zna. ImageLeon je povezan apijem sa sponzorima, sto znaci algoritam je takav, da statistika koju imate, je direktna od sponzora, umanjena za procenat koji zadrzava Imageleon, i to mislim da je jedini image host na svetu koji tako radi. Svi imaju kalkulacije u vezi broja IP adresa, odakle je ko i slicno, rucno unose za svaki dan zaradu, ovde toga nema, sve je automatika, odnosno ono sto dobijemo, dobijemo. Meni je to prilicno veliko olaksanje, odnosno ne razmisljam o sponzorima , kalkulacijama i slicno. Na primer, imagetwist dobije od sponzora 1000$, on sebi uzme procenat recimo 300$. 700$ rasporedi partnerima . Onda se uzima algoritam za zemlje, i gleda odakle su posetioci, i algoritam onda namesta cpm da se uklopi u tih 700$. I to je ok. Ovde svaki partner registracijom dobio je svoj ID, kod sponzora, i svakom se posebno racuna zarada, sponzor za svaki ID salje preko apija zaradu, tako da ja ne moram razmisljati o cpm, gledati ip adrese, i namestati svaki dan za svaku zemlju posebne parametre.

Bato

Novi član
Tu od
7 Pro 2013
pozz
imam problema sa postanjem slika sa imageleon na fb grupe, pomagajte što mi je činiti znači sa forumima nemam nikakvih problema al kad hoću na fb da stavim sliku izbacuje mi neki problem ili ja nezz kako trebam to napravit.
Znači odem na gallery page for facebook i onda mi u novom tabu otvori malu tu sliku bez ikakvih linkova i onda kad kliknem opet na nju onda mi se opet otvori u novom tabu uvećanu sliku i ispod nje 3 linka
Image link
Link BBCode
HTML link
i koji god ja link probam objaviti ito mi dolazi greška neka:
Naši su sigurnosni sustavi pronašli nesigurnu poveznicu u sadržaju koji želite podijeliti:

imageleon.com

Za nastavak uklonite poveznicu.
Ako mislite da je ovo pogreška, molimo javite nam.

što mi je činiti gdje griješim

Almin98

Član
Tu od
29 Pro 2015
Bato kaže:
pozz
imam problema sa postanjem slika sa imageleon na fb grupe, pomagajte što mi je činiti znači sa forumima nemam nikakvih problema al kad hoću na fb da stavim sliku izbacuje mi neki problem ili ja nezz kako trebam to napravit.
Znači odem na gallery page for facebook i onda mi u novom tabu otvori malu tu sliku bez ikakvih linkova i onda kad kliknem opet na nju onda mi se opet otvori u novom tabu uvećanu sliku i ispod nje 3 linka
Image link
Link BBCode
HTML link
i koji god ja link probam objaviti ito mi dolazi greška neka:
Naši su sigurnosni sustavi pronašli nesigurnu poveznicu u sadržaju koji želite podijeliti:

imageleon.com

Za nastavak uklonite poveznicu.
Ako mislite da je ovo pogreška, molimo javite nam.

što mi je činiti gdje griješim
Imageleon je odavno blokiran na facebook... Ako hoces pokusaj da skratis link ili nesto slicno, imas na strane forume kako su ljudi resavali taj problem...

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
Tako je, premium ImageLeon korisnici koji imaju 500+ dukata, imaju custom urlove, imamo preko 30 domena u rotaciji, i njima skripta generise druge urlove za FB. Ban je i dobijen jer su ljudi sherovali slobodne slike na FB, sto naravno nije dozvoljeno. Svi koji nisu premium korisnici mogu ili da probaju da skrate urlove ili da postuju slike na neki blog i da taj blog post sheruju sto mislim da je idealna opcija, jer promovisete i svoj blog i imate vise opcija za zaradu.

nmiki88

Novi član
Tu od
23 Tra 2014
freemind kaže:
Tako je, premium ImageLeon korisnici koji imaju 500+ dukata, imaju custom urlove, imamo preko 30 domena u rotaciji, i njima skripta generise druge urlove za FB. Ban je i dobijen jer su ljudi sherovali slobodne slike na FB, sto naravno nije dozvoljeno. Svi koji nisu premium korisnici mogu ili da probaju da skrate urlove ili da postuju slike na neki blog i da taj blog post sheruju sto mislim da je idealna opcija, jer promovisete i svoj blog i imate vise opcija za zaradu.

Pozdrav vas savet kako da pocnem sa ovim vidom zarade?
hvala

Almin98

Član
Tu od
29 Pro 2015
freemind kaže:

A kako radis sa forumima, rucno ili preko postera? Ja dugo godina radim ovako: ubacio sam preko 150 tema u poster. Odem u kontrol panel, skinem sve galerije u poster, i za 15 minuta sam resio postovanje u naredna 3 dana.
Kako mislis zavrsis postovanje u naredna 3 dana, ja skinem galeriju sa imageleona i ubacim u poster i postam na 50foruma, ja radim celebrty uvjek ima nekih novosti tako da 'mora' citav dan da se prati kad god izadje slika galerija da se odma posta, nemoguce je postati slike u naredna 3 dana?

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
nmiki88 kaže:
Pozdrav vas savet kako da pocnem sa ovim vidom zarade?
hvala

Pozdrav,

Pa bas tako , kako sam napisao gore. Mozes da otvoris nekoliko blogova, usko orijentisanih, recimo Celebspictures, ili slicno. Sve ti je automatizovano, samo ubacis user i pass u panel, i roboti ti pune wordpress blog. Posle blog promovises, na redditu, freeones, peachy,facebook-u u specijalizovanim grupama, ali pazljivo, prvo treba napraviti reputaciju .

Mozes promovisati slike i na forumima.

Kako mislis zavrsis postovanje u naredna 3 dana, ja skinem galeriju sa imageleona i ubacim u poster i postam na 50foruma, ja radim celebrty uvjek ima nekih novosti tako da 'mora' citav dan da se prati kad god izadje slika galerija da se odma posta, nemoguce je postati slike u naredna 3 dana?

Pa sacekas da se napune galerije i onda ih skines sve. Doduse, pre je bilo preko 100 galerija dnevno, sada je manje, oko 30-tak, ali vraticemo uskoro taj neki nivo od 100 galerija uploadovanih dnevno po kategoriji.

Choda

Novi član
Tu od
24 Srp 2016
Zdravo ljudi, zanima me da li je jos uvek aktuelan ovaj vid zarade tj da li imageleon isplacuje i bio bih veoma zahvalan ako bi mi neko poslao linkove nekih foruma na koje mogu serovati slike. Inace izvinjavam se ako sam prekrsio pravilo posto sam procitao da su teme kao sto je ova zabranjene na forumu ali vidim da jos uvek postoji pa rekoh da pitam sta me zanima :) hvala unapred

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
Choda kaže:
Zdravo ljudi, zanima me da li je jos uvek aktuelan ovaj vid zarade tj da li imageleon isplacuje i bio bih veoma zahvalan ako bi mi neko poslao linkove nekih foruma na koje mogu serovati slike. Inace izvinjavam se ako sam prekrsio pravilo posto sam procitao da su teme kao sto je ova zabranjene na forumu ali vidim da jos uvek postoji pa rekoh da pitam sta me zanima :) hvala unapred

Pozdrav, isplata je svakog petka, jedino sada preko leta kada su godisnji, moguce da kasni par dana, kada ima dosta isplata a manje ljudi .

denzel

Novi član
Tu od
21 Srp 2016
Zdravo. Imal iko slobodan da mi objasni ovo djeljenje slika preko forum postera, jer se taj program plaća, kako se naštima program. Sinoć sam se registrovala na ovo ali fb blokiro sajt nema šanse da postam po fb na blogovima nebih da kvarim kako ubacujete na torrent i na forum post molim vas ako neko može da mi objasni kako navlaćite posjete na slike

freemind

Legenda
Tu od
16 Stu 2009
denzel kaže:
Zdravo. Imal iko slobodan da mi objasni ovo djeljenje slika preko forum postera, jer se taj program plaća, kako se naštima program. Sinoć sam se registrovala na ovo ali fb blokiro sajt nema šanse da postam po fb na blogovima nebih da kvarim kako ubacujete na torrent i na forum post molim vas ako neko može da mi objasni kako navlaćite posjete na slike

Imas na youtube-u jako puno tutorijala, kao i na zvanicnom sajtu i forumu.

Takodje, niko ti nece otkriti metodu koja zaista radi, posto ako radi, radi zato sto to ne zna puno ljudi. Imas dosta popularnih blogova, koji nude postovanje, slicno kao i na forumima.
Ne treba ti odmah forum poster, mozes i rucno raditi, dok isti ne naucis.
Pronadji blogove koji nude postovanje. Ne moras praviti linkove od sadrzaja, samo ih kopiras sa nekog foruma,a slike ubacis na svoj nalog. Na isti nacin radis i torente, uzmes jedan torent i screenshot sa jednog sajta i prebacis ga na drugi, torent ubacis, a screenshot prebacis na imageleon. Prakticno kopiras zeljeni sadrzaj sa jednog sajta na drugi, jedino screenshot ubacis na svoj nalog.

Na vrh