• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Grafički dizajn Zajednica grafickih dizajnera na facebook-u

arkic

Član
Tu od
6 Tra 2015
Kako bi bilo da se na facebook-u otvori zajednica za graficke dizajnere sa podrucja balkana znaci u biti svih koji su u nasem govornom podrucju? Prvenstveno neprofitno cisto radi razmjene misljenja, komentara, kritika i druzenja a mozda neko dodje i do bekog posla. Da li biste podrzali jednu takvu ideju i sta mislie o njoj, znate li je li bilo takvih pokusaja do sad?

Milojko

Član
Tu od
21 Srp 2015
arkic kaže:
Kako bi bilo da se na facebook-u otvori zajednica za graficke dizajnere sa podrucja balkana znaci u biti svih koji su u nasem govornom podrucju? Prvenstveno neprofitno cisto radi razmjene misljenja, komentara, kritika i druzenja a mozda neko dodje i do bekog posla. Da li biste podrzali jednu takvu ideju i sta mislie o njoj, znate li je li bilo takvih pokusaja do sad?

Ja podrzavam ideju i ako se napravi bicu clan te zajednice :D

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010
Imaš više zajednica tog tipa, ne znam da li ima konkretno o grafičkim dizajnerima, ali ima o web dizajnu, internet zaradi isl. Većina tih zajednica nema puno članova, ali to ne mora ništa da znači. Sve zavisi šta je tebi cilj.

arkic

Član
Tu od
6 Tra 2015
Jokja kaže:
Sve zavisi šta je tebi cilj.

Meni je cilj oformiti zajednicu na kojoj ce biti aktivni clanovi, mjesto gdje ce se razmijeniti msljenja, ostvariti neka poznanstva i suradnja, vise bih volio manji broj aktivnih ljudi nego puno neaktivnih. Nesiguran sam upravo zbog te aktivnosti mislim da ce biti veoma mala, ali mislim da cu u svakom slucaju pokusati.

Gogo7

Dobro znana faca
Tu od
28 Svi 2010
Ovo su grupe kojih vrijedi biti član ako ste iz HR.

FJkQmbJ.png

G_unit

Novi član
Tu od
25 Ožu 2014
Dobar primer @Gogo7.

Bilo bi lepo da ljudi iz Srbije okace slicne grupe, ukoliko znaju iste.

Make

Član
Tu od
22 Stu 2015
hm takve stvari su vec odradjene u vidu foruma cak cini mi se da je bilo i na fb nesto doox tako nes ne secam se imali su i forum no nebitno... Trenutno znam samo za "Dizajn Zona" forum koji ima bas takvu funkciju kao sto si i opisao...

Na vrh