• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zaboravio sam PIN

poloki

Član
Tu od
29 Lis 2009
AP nalog sam otvorio pre tri godine kada sam prvi put naišao na zaradu klikanjem, pa nisam ozbiljno razmišljao da će mi jednog dana zatrebati. PIN sam zaboravio, tj. pretpostavljam da sam zaboravio jer mi samo jedna kombinacija pada na pamet, ali ne mogu da je proverim.

Pokušao sam da povratim PIN, ali se ne poklapaju sigurnosni odgovori na pitanja. Nemam pojma šta sam tada stavio kao omiljeni grad i majčino srednje ime, ali tačne odgovore nisam. :(

Kako mogu da proverim koji mi je PIN?
Ako i PIN nije onaj koji mislim da je, da li mi iz Alertpaya mogu pomoći?
Da li mi je PIN potreban kada podižem novac na karticu?

M00nlander

Moćan
Tu od
9 Lis 2008
My account / My profile / Transaction pin
Da potreban ti je pin kod svake transakcije novca osim kada ga primaš na AP račun
:)

poloki

Član
Tu od
29 Lis 2009
Spašen sam. To je taj PIN.
Hvala

Reci mi da li će mi ikada zatrebati sigurnosna pitanja, za koja ne mogu da se setim koje sam odgovore postavio?

Imam još neka pitanja u vezi AP. Da li treba da otvorim novi topik za svako ili mogu ovu temu da iskoristim?

x3m1rx

Aktivni član
Tu od
19 Lip 2010
kada zaboraviš pass pa ga pokušavaš vratit traži ti sigurnosna pitanja.

poloki

Član
Tu od
29 Lis 2009
Kada se prebacim na Personal Pro, dobijam mogućnost da postavim dugmiće za kupovinu na mom sajtu.

Da li mogu da postavim te dugmiće i za postavljanje banera ili su samo za robu?

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010
poloki kaže:
Hvala

Cekaj, ti si promijenio PIN?
Ili sam ja pogresno razumio?
U mene ortak zaboravio isto tako transakcioni PIN, ali posto je baksuz, ne moze pogoditi ni odgovora na sigornosna pitanja...Inace, moze se dakle samo ulogovati na AP.
Ima li njemu spasa??

pozz

poloki

Član
Tu od
29 Lis 2009
Promenio sam PIN jer sam pogodio stari (broj telefona).

Odgovoriće ti neko iskusniji da li može nekako da se spasi tvoj ortak, nadam se da nema mnogo para zarobljeno.

M00nlander

Moćan
Tu od
9 Lis 2008
anarchox kaže:
poloki kaže:
Hvala

Cekaj, ti si promijenio PIN?
Ili sam ja pogresno razumio?
U mene ortak zaboravio isto tako transakcioni PIN, ali posto je baksuz, ne moze pogoditi ni odgovora na sigornosna pitanja...Inace, moze se dakle samo ulogovati na AP.
Ima li njemu spasa??

pozz

Koliko si kontam PIN stoji ukucan za ono što sam napisao prije ovog posta (kada se ide mjesnjati postojeći PIN) - tako da treba samo unjeti novi PIN. U najgorem slučaju (ako nema para na tom AP računu) neka otvori novi AP račun i objasni situaciju službi za korisnike (ovo će odma značiti ponovo potvrđivanje identiteta i ostale picajzle koje dolaze uz to). Nikada nemojte davati svoje šifre nikome - pa ni službi za korisnike AP-a - ovo vrijedi i za ostale elektroničke procesore.

Svako dobro

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010
M00nlander kaže:
(kada se ide mjesnjati postojeći PIN) - tako da treba samo unjeti novi PIN.

A-a, nije tako..da bi se promijenio PIN, mora se prvo unijeti sadasnji PIN.
To je isto kao i princip mijenjanja passworda, uvijek te pitaju prvo za stari PW.
Uglavnom, poslao im je mail, pa ne bi trebao imati nekih problema, posto je racun verifikovan itd..
pozz

poloki

Član
Tu od
29 Lis 2009
poloki kaže:
Kada se prebacim na Personal Pro, dobijam mogućnost da postavim dugmiće za kupovinu na mom sajtu.

Da li mogu da postavim te dugmiće i za postavljanje banera ili su samo za robu?

Ajde momci, lagano pitanje.

M00nlander

Moćan
Tu od
9 Lis 2008
anarchox kaže:
M00nlander kaže:
(kada se ide mjesnjati postojeći PIN) - tako da treba samo unjeti novi PIN.

A-a, nije tako..da bi se promijenio PIN, mora se prvo unijeti sadasnji PIN.
To je isto kao i princip mijenjanja passworda, uvijek te pitaju prvo za stari PW.
Uglavnom, poslao im je mail, pa ne bi trebao imati nekih problema, posto je racun verifikovan itd..
pozz

Ok, skontao sam. Meni je izgleda u browseru spremljen PIN pa automatski popuni to polje :to_clue

poloki

Član
Tu od
29 Lis 2009
Imam par pitanja u vezi AP naloga, a ne bih da gomilam teme, pa ću iskoristiti ovu.

Da li bi sajt delovao neozbiljno ako bih umesto onih dugmića za kupovinu napisao: "Za postavljanje banera na sajt pošaljite $ XX na AP nalog mojmail@mail.com"? Ne želim da pređem na Starter Pro jer sigurno neću prebaciti limit, pa ne bih da mi uzimaju procenat od svake transakcije.
Ili bi rešenje bilo da preko Internet kartice primam uplate? Koliko sam razumeo, posle verifikacije naloga kreditnom karticom, imaću opciju da stavljam "Buy now" na svoj sajt.

Drugo pitanje je koliko treba da prođe da bi mi odgovorili na Suport ticket?

Hvala

pavlek

Moćan
Tu od
1 Ruj 2009
poloki kaže:
Imam par pitanja u vezi AP naloga, a ne bih da gomilam teme, pa ću iskoristiti ovu.

Da li bi sajt delovao neozbiljno ako bih umesto onih dugmića za kupovinu napisao: "Za postavljanje banera na sajt pošaljite $ XX na AP nalog mojmail@mail.com"? Ne želim da pređem na Starter Pro jer sigurno neću prebaciti limit, pa ne bih da mi uzimaju procenat od svake transakcije.
Ili bi rešenje bilo da preko Internet kartice primam uplate? Koliko sam razumeo, posle verifikacije naloga kreditnom karticom, imaću opciju da stavljam "Buy now" na svoj sajt.

Drugo pitanje je koliko treba da prođe da bi mi odgovorili na Suport ticket?

Hvala

Ma uzimaju 2.5 % i 0.25 $
Nije puno, a jbga ne možeš imat sve :D
Moraju i oni negdje zaradit, personal starter je za sitne novce, ponekad obavit koju transakciju i to je to.

Za ovo drugo pitanje : Meni su odgovorili u roku od 24 sata, i to za problem sa verifikacijom.
Ovisi kakva im je gužva ali mislim da ćeš za 24 h dobit odgovor :)

poloki

Član
Tu od
29 Lis 2009
Kada kliknem na Alertpay dugme za kupovinu na nekom sajtu, otvara se novi tab kao na ovoj slici.
f0ysl5.png

Ovo što sam prekrio je ime jednog sajta. Negde sam viđao da ne piše ime sajta, nego ime vlasnika AP naloga. Kako da stavim da piše ime sajta?

Unapred hvala.

adsenseamater

Legenda
Tu od
10 Srp 2010
poloki kaže:
Kada kliknem na Alertpay dugme za kupovinu na nekom sajtu, otvara se novi tab kao na ovoj slici.
f0ysl5.png

Ovo što sam prekrio je ime jednog sajta. Negde sam viđao da ne piše ime sajta, nego ime vlasnika AP naloga. Kako da stavim da piše ime sajta?

Unapred hvala.

Trebaš imati Business račun.

poloki

Član
Tu od
29 Lis 2009
Da li onda da pređem na Business račun. Vidim da uzimaju istu proviziju kao i na Personal Pro?

Na vrh