• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Youtube Partnerske mreze 2016

jocar96

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2013
Ja sasvim slucajno zagledao, meni je oko 4 pa reko da nije to mozda mnogo.

Pit1983

Novi član
Tu od
29 Sij 2017
jocar96 kaže:

I ja sam partner sa Quiz Group i sasvim sam zadovoljan 3 cpm
Prije toga sam bio na adsense smjesna zarada.

ixxaaa

Član
Tu od
6 Kol 2013
Pit1983 kaže:
jocar96 kaže:

I ja sam partner sa Quiz Group i sasvim sam zadovoljan 3 cpm
Prije toga sam bio na adsense smjesna zarada.

Meni jos uvek nije jasno kako je moguce da preko neke mreze moze da se zaradi vise nego preko Adsensa?

ytjamesbond

Član
Tu od
29 Ruj 2015
volimdaucim kaže:
Ma lupetaju i izmisljaju jer imaju referale pa nude da se preko njih registruju.

Predlozite mi neku mrezu, bio sam 2017 partner sa ifreezone mrezom ali su je ukinuli i nema je vise, koja je mreza dobra?

karudijan

Član
Tu od
5 Pro 2016
Ovaj forum izgleda da je "puko" čim nema nikakvih odgovora. Kanal mi je na pregledu za monetizaciju još od avgusta 2018 i do dan danas ništa. Sve sam ispunio, broj pregleda, subskrajbera, i ništa! Jel ima negde poslati e-mail, nekako ih naterati da odrade odobravanje brže?

Lovac

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2016
Mnogima ne odgovaraju po nekoliko meseci, ne znam sta se desava u poslednje vreme.. Da li si probao sa nekim partnerskim mrezama?

rendulicivan

Legenda
Tu od
8 Lis 2008
karudijan kaže:
Ovaj forum izgleda da je "puko" čim nema nikakvih odgovora. Kanal mi je na pregledu za monetizaciju još od avgusta 2018 i do dan danas ništa. Sve sam ispunio, broj pregleda, subskrajbera, i ništa! Jel ima negde poslati e-mail, nekako ih naterati da odrade odobravanje brže?

jesi probao sa adsensom ?

vukoman

Novi član
Tu od
13 Ožu 2013
karudijan kaže:
Pozdrav, moraš da čekaš, na žalost ne postoji nikakav mejl koji će da ubrza rešavanje tvog problema. Pokušaj preko neke partnerske mreže

karudijan

Član
Tu od
5 Pro 2016
Čekam više od godinu dana i ništa a na kanalu je sve moj sadržaj, nije tudji video, ili nešto reemitovano sa TV-ai td...
Koje partnerske mreže preopručujete?

hasim22

Član
Tu od
14 Velj 2017
Samo da znate ne moze se postaviti nova tema, izacuje neki MyBB SQL Error

ytjamesbond

Član
Tu od
29 Ruj 2015
kako se sada postaje clan neke partnerske mreze?
bio sam u ifree zone ali ona vise ne postoji, trenutno sam na cekanju da mi odobre kanal za unovcavanje
a to su ranije sve partnerske mreze omogucavale, bar sa ifree kada su me primili oni su mi odobrili zahtev za yt unovccavanje.

Koja je sada mreza aktuelna? probao sam ove popularnije i nece iz nekog razloga da mi odobre uclanjenje a nemam copyright strike ni na jednom videu

Na vrh