• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

youtube monetize

jovan311

Novi član
Tu od
29 Svi 2013
Imam jedan problem, startovao sam adsense i krenuo sa kacenjem klipova e sada na prethodnim snimcima reklamice su radile normalno i sve je bilo uredu, ali pre 4 dana sam krenuo da kacim jedan crtani ( niej problem u autorskim pravima) vec je u tome sto vec 4 dana na snimcima stoji kod zelenog dolarcica "provera je u toku" a meni nije logicno da provera traje toliko. Zna li neko sta treba da uradim. Hvala uanpred ! :) :sigh

forbes56

Član
Tu od
18 Lip 2013
jovan311 kaže:
Imam jedan problem, startovao sam adsense i krenuo sa kacenjem klipova e sada na prethodnim snimcima reklamice su radile normalno i sve je bilo uredu, ali pre 4 dana sam krenuo da kacim jedan crtani ( niej problem u autorskim pravima) vec je u tome sto vec 4 dana na snimcima stoji kod zelenog dolarcica "provera je u toku" a meni nije logicno da provera traje toliko. Zna li neko sta treba da uradim. Hvala uanpred ! :) :sigh

Da sačekaš.

jovan311

Novi član
Tu od
29 Svi 2013
Pa koliko jos otprilike, ja sam cuo da ovo moze da se zabaguje pa da treba da se menja kategorija iz filma i animacije da prebacim u nesto drugo i dace biti uredu. Sto sam i pokusao ali i dalje ne uspeva, secekacu jos malo nadam se da ce biti promena :)

student_zarada

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2011
Navratih i ja na IZF nakon 100 godina. Nego, Jovane, imao sam i ja isti problem. I mnogo me to živciralo, ja sam na neke klipove čekao 10 dana da bi bili odobreni, a sve regularno. Jedini i pravi lijek za to je partnerstvo. Klipovi se monetizuju instant svi i nikakvih problema. :) Ukoliko ti bude trebala pomoć oko partnerstva i prijema u isti, javi se u inbox.

jovan311

Novi član
Tu od
29 Svi 2013
student_zarada kaže:
Navratih i ja na IZF nakon 100 godina. Nego, Jovane, imao sam i ja isti problem. I mnogo me to živciralo, ja sam na neke klipove čekao 10 dana da bi bili odobreni, a sve regularno. Jedini i pravi lijek za to je partnerstvo. Klipovi se monetizuju instant svi i nikakvih problema. :) Ukoliko ti bude trebala pomoć oko partnerstva i prijema u isti, javi se u inbox.

Huh trebace mi pomoc itekako, hvala vam puno. Poslao sam vam pm :)

Deni

Dobro znana faca
Tu od
25 Ožu 2012
Ja da kazem da sam video da je jedan video cekao punih 20 dana. Covek me pita da li znas u cemu je problem ja udjem u nalog ono stoji na proveri posle par dana je krenula reklama.

Sve zavisi od guzve kad je ima onda sporije pregledaju izgleda...

Na vrh