• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Youtube kanal

TLVideos

Novi član
Tu od
4 Lip 2016
Pozdrav svima,
novi sam ovdje i nadam se da sam u odgovarajućoj temi.
Odlucio sam pokrenuti youtube kanal sa timelapse videima, kakvo je vaše mišljenje o tome, dali može doseći veliku gledanost?
Imate li kakvih savjeta za mene kao početnika u ovom svijetu?

Ako nije problem bacite koji like, share, sub meni bi dosta značilo

Hvala :waving

Almin98

Član
Tu od
29 Pro 2015
Nakon sto bi pogledao ovaj video tesko da bi se pretplatio i pratio kanal.

Mishkin

Član
Tu od
3 Pro 2012
Nije ti ovo bas nesto... pogotovo u odnosu na pretenciozan naslov klipa. Utisak je da treba jos mnogo da istrazujes...

midho14

Iskusan lik
Tu od
8 Svi 2012
Necete sa ovim dostici neku veliku gledanost , ako cemo iskrenost.
Pocni sa unbox klipovima, gameplayovima, life hacks itd, ono sto nas puno zanima
Tako mozes dobiti i da reklamiras neku firmu i jos dosta toga, a sa ovim kanalom iznad cisto sumnjam

LegalAlien

Član
Tu od
21 Lip 2016
Ma bre na Youtube mozes da kacis sta god hoces, i sta god da kacis, ako je imalo dobro, i ako ga ispromovises ovamo tamo (FB, Twitter, Forums, etc etc) dobices views i napravices pare... manje ili vise...

Dobro je poslati/kupiti views i likes to kick start a video. Pomaze u ranking, i pomaze u tome da kad neko naleti na tvoj video, they're more likely da ga odgledaju i da mu daju sansu ako imash par stotina/hiljada views and likes instead of having none or very few.

Imati subscriberse na tvom Youtube racunu isto pomaze dosta i za authority (kako te ljudi posmatraju) a i za ranking.

Na vrh