• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Youtube brz upload dugih klipova

volimdaucim

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2016
Kao sto u naslovu pise,cesto vidim na youtubu klipove koji su duzi od 2 sata a koji se uploaduju za kratko vreme i to po 200 klipova kao i po hiljade klipova od nekog gejmerskog kanala.
Da li postoji opcija za brzi upload ili je nesto drugo u pitanju?

makson

Član
Tu od
29 Velj 2012
A možda jednostavno imaju veliku brzinu uploada od internet provajdera i sklopu paketa ?

Almin98

Član
Tu od
29 Pro 2015
Ima program koji smanji velicinu videova ja ga koristim ali ne pomaze to bas mnogo, nisam istrazivao nesto puno ali moracu naci nacin posto mi je bas potreban brz uploud..

ps3

Moćan
Tu od
8 Pro 2010
Kad exportujes video exportuj ga u mp4 to bi trrebalo znacajno da utice na velicinu videa.

midho14

Iskusan lik
Tu od
8 Svi 2012
volimdaucim kaže:
Ma nije to nego je u pitanju neki bot upload saznao sam na stranim forumima.
massvideoblaster

volimdaucim

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2016
Ne znam da li je to taj ali vidim da se reuploadaju kompletni video snimci sa nekog kanala kao i opis i naslov.

Almin98

Član
Tu od
29 Pro 2015
volimdaucim kaže:
Ne znam da li je to taj ali vidim da se reuploadaju kompletni video snimci sa nekog kanala kao i opis i naslov.
Da li si naso taj program?

Filip1027

Novi član
Tu od
21 Stu 2015
Jedini nacin je da kod operatera uzmete net sa vecom upload brzinom, bar koliko ja znam

Na vrh