• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Youtube adsense pomoc

piksi96

Član
Tu od
31 Ožu 2017
Pozdrav svima, u oktobru mi je obrisan kanal na yt, napravio sam novi adsense i novi kanal i u martu bih trebao da primim prvu isplatu.
Da li smem podatke za isplatu da stavim kao sa starog adsense naloga? Ili moram da otvorim racun u novoj banci i dam te podatke? Da li moze da se desi ako stavim iste podatke za isplatu da mi obrisu i ovaj kanal?

Deni

Dobro znana faca
Tu od
25 Ožu 2012
Ako bi stavio isti racun, isto ime, istu adresu bilo bi problema sigurno.

Barem promeni adresu i racun ili jos bolje neka isplata ide na nekog clana tvoja porodice, pozeljno nekog ko nema istu adresu i onda si 100% siguran.

piksi96

Član
Tu od
31 Ožu 2017
Deni kaže:
Ako bi stavio isti racun, isto ime, istu adresu bilo bi problema sigurno.

Barem promeni adresu i racun ili jos bolje neka isplata ide na nekog clana tvoja porodice, pozeljno nekog ko nema istu adresu i onda si 100% siguran.

Za isplatu treba samo ime i prezime, koja banka i broj racuna, tako da mislim da je dovoljno da promenim banku. Hvala na odgovoru.

Da li je jos neko imao slican problem?

Na vrh