• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Yotube promenio izgled :)))

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
Promenili su izgled, malo mi je tesko da se naviknem na ovaj? Kako se vama cini? Sad bi bilo dobro da stave da mozemo da apliciramo za partership. Mozda i to promene,bilo bi lepo.

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Trebat će vremena da se naviknemo na novi izgled. A ja se samo nadam da će sada ovi prgledi preko vagex-a biti ko i prije a ne sada sprašim 2000 kredita za 500 pregleda.

Ne znam da li ste čuli ali ovi na vagex-ovom forumu su se hvalisali da su sa vagex-om dobili partnership na youtube. :)

ps3

Moćan
Tu od
8 Pro 2010
Meni je sve ok osim izgleda kanala ono je zesci shit. Ne lici na kanal uopste, preglednost je totalno losa.Ja bih ostao na starom da ikako mogu.

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Koliko sam uspio da skužim vratiti na stari izgled je nemoguće. :\

A mene zanima kako isključiti tu opciju da neko vidi moj kanal? tj. ako je otvorio jedan moj klip da nemože iz njega doći do mojih ostalih.

Dakle, nisam htio otvarati novu temu a ova je izgledala prikladna. :)

BaneSrb

Član
Tu od
26 Velj 2011
ps3 kaže:
Meni je sve ok osim izgleda kanala ono je zesci shit. Ne lici na kanal uopste, preglednost je totalno losa.Ja bih ostao na starom da ikako mogu.

Moze se vratiti izgled starog kanala tako sto ces otici na stranu svog kanala, zatim na "edit channel" i tu imas dugme " Switch back to the old channel design"

VWolf

Legenda
Tu od
23 Lip 2011
Našao. :)
Sredio sam sada , a taj edit channel mi je promakao sto puta.

Na vrh