• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

wp tema

ZeroNoob

Aktivni član
Tu od
18 Tra 2013
Jeli postoji neka tema gdje ja mogu praviti stranicu od amo reći nule? Znaći ja biram gdje će se nalaziti i koliki će biti LOGO, gdje će biti menu, gdje će biti područje widgeta, a gdje vijesti?

Srdjan87

Legenda
Tu od
6 Ruj 2010
Svaka tema to moze :)

Zavisi koliko poznajes wp platformu. Obicno u samoj temi( premium) imas dosta opcija da promenis i namestis kako zelis da ti sajt izgleda. Mozes u samom kodu da napravis promene i po svojoj zelji oblikujes stranicu. Sto se tice pozicioniranja logo-a i slicnih stvari, izmenis CSS.

ZeroNoob

Aktivni član
Tu od
18 Tra 2013
Znam to :) Ali mislim ono za totalnog pocetnika :)

Prvo sam htio napraviti stranicu, ali neznam kako dodati neki blog ili skriptu za vijesti, a i imao bi problema sa brzinom učitavanja stranice. Ovako sam se htio pola toga rijesiti koristeci wp, i onda bi jedini problem bio naci temu koju mogu modificirati ili barem da ima 10+ layouta :)

Lakisa94

Dobro znana faca
Tu od
20 Velj 2014
SpawneR kaže:
Lakisa94 kaže:
http://themeforest.net/item/jarida-responsive-wordpress-news-magazine-blog/4309191

Ima sve te opcije :)
Pm me ako budes hteo da ti dam kopiju da ne moras da placas :D

Želeo bih na ovo da dodam da se uz neke kopije dobija i neki kod koji ne valja ili koji želi da vas ošteti, pazite.. Kupovina je najsigurnija!
To si upravu, isplati se kupiti, nisu to neke pare pogotovu ako decko planira da napravi neki ozbiljan sajt, ja sam se isto odlucio za kupovinu, ali eto ostala mi je ta kopija u kompu.
Pozdrav! :tease

Na vrh