• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Wordpress Wordpress theme generator

InFlames20

Legenda
Tu od
2 Ožu 2008
Sada možete napraviti temu po želji, u bojama i slikama koje vi odaberete uz ovaj besplatan generator Wordpress tema.

wordpressgenex8.gif

LINK
http://www.yvoschaap.com/wpthemegen/

marko_radovic

Novi član
Tu od
2 Ožu 2011
Ovo je jednostavno sjajna ideja, nije ono što sam očekivao od samog naziva kada sam prvi put video, ali svaka čast za pronalaženje ovako nečega!

Hvala!

Dzoni-GS

Novi član
Tu od
25 Sij 2012
ovo sam nekada koristio, jer nisam znao da kodiram, već sam samo grafički dizajn radio... pa sam donekle mogao da se snađem preko ovoga, da napravim pozicije kakve mi trebaju i da onda dalje sređujem.

ipak mislim da za ozbiljan sajt ovo ne pomaže... ali početnicima super dođe :)

joes021

Član
Tu od
15 Pro 2011
Hm, korisno jeste ali ne baš previše.

Svi koji su početnici groze se tih ekrana sa puno brojeva, kodova a nigde nikakve slike :)

Zbog ovakvih "pomoćnih" programa sam ja i došao na ideju da napravim Maestro.

Tamo nema nijedne jedine linije koda nego samo miš pa klikći koliko ti duša želi.

kreativ

Novi član
Tu od
30 Lis 2012
Odličan alat , ali bih se složio sa kolegom iznad da za složeniji site , ovo nije dovoljan alat , premda ne razumijem čemu svi žude da izbjegnu CSS , Javascript , Html kad su to u principu najkorisnije stvari za internet općenito i znajući njih samo povezujete stvari i nadograđujete znanje.

joes021

Član
Tu od
15 Pro 2011
U principu čovek ima potrebu da uradi posao a da ne mora da uči nove stvari a i ako mora da uči onda je to bolje da bude neki klik nego programiranje. Moj kum ima običaj da kaže da je css smišljala žena :)

Ništa nije standardno a i oni koji prave standard ne prave ga po svom standardu?!?!?!

Zbog svega toga sam i krenuo i da programiram Maestro... Ista je logika bila i onih koji su pravili Dreamviewer, Frontpage ili neki drugi program... Sve je to sasvim normalno i nema potrebe da se neko stidi što koristi vizuelni alat da mu olakša posao.

VIC

Dobro znana faca
Tu od
26 Ožu 2012
ja bi rekao za neke pokusne sajtove koji su samo za tebe je ok ovo ...

Na vrh