• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Wordpress knjiga - WordPress vodič

Krsto

Aktivni član
Tu od
10 Svi 2008
WordPress vodič je PDF e-book koji sadrži 19 stranica u kojima je objašnjeno kako da instalirate, uredite i usavršite svoj blog. Na početku knjige možete saznati nešto više o blogging platformama, kao i o nastanku najpopularnije među njima - WordPress-a.
Smem se pohvaliti da sam autor ovog e-booka zapravo JA. :D

Download:
http://rapidshare.com/files/198417213/wordpress_vodic.pdf

Prilozi

• wordpress_vodic.pdf
    969.7 KB · Pregleda: 7,156

Berkut

Član
Tu od
8 Lis 2008
RE: WordPress vodič

Svaka cas moderatoru lepo si to uradio nema sta sve pohvale :pivo;)

idss

Član
Tu od
10 Velj 2010
RE: WordPress vodič

E izgleda da kao što je Miloš Petrović zaslužan za moje brzo savladavanje joome i nastanak nekoliko sajtova tako će po svemu sudeći biti i krsto za wordpress. Evo baš sam danas dobio ideju za jedan sajt. Hvala Krsto

djetlic

Legenda
Tu od
29 Lis 2009
WP mozes staviti na free ili placeni host, sa free ili placenom domenom i free ili placenom temom.

pr0digy

Član
Tu od
9 Srp 2014
djetlic kaže:
WP mozes staviti na free ili placeni host, sa free ili placenom domenom i free ili placenom temom.

To znam vec zasto sam napravio free blog samo pitam dali ova knjiga moze da pomogne meni ili samo oni koji su platili host??

novii

Legenda
Tu od
24 Tra 2009
Ako pruzmeš knjigu i pregledaš, najbolje ćeš to saznati. Knjiga ima 19 strana i što se tiče bloga koji je hostovan na wordpres.com ili onoga koji je na zasebnom hostingu, razlika je možda oko 20%.

Tako da je većina toga primenjljiva, ali obrati pažnju da je prvi post objavljen 03-11-2008 i da se iz tog razloga mogu pojaviti razlike između rada sa Wordpresom sada i onoga kako je to prikazano u knjizi.

Na vrh