• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Adsense općenito Wire transfer pomoc

hasim22

Član
Tu od
14 Velj 2017
Pozdrav imam problema sa Wire Transfer ne mogu slova sa kavkicama ć,š pa sam ja umjesto toga c,s nadam se da ce mi poslat isplatu.Takodjer imam i cek na inkaso na kojem nema kvakica pa se nadam da nece odbit cek radi toga.Mene zanima kako vi podizete novac sa adsense posto vecina imene i prezimene na balkanu ima š,ć,č itd.

sage

Član
Tu od
5 Kol 2009
hasim22 kaže:
Pozdrav imam problema sa Wire Transfer ne mogu slova sa kavkicama ć,š pa sam ja umjesto toga c,s nadam se da ce mi poslat isplatu.Takodjer imam i cek na inkaso na kojem nema kvakica pa se nadam da nece odbit cek radi toga.Mene zanima kako vi podizete novac sa adsense posto vecina imene i prezimene na balkanu ima š,ć,č itd.
Ja sam primao uplate preko ceka i na wire bez kukica u slovima vec 5 godina tako da opusteno.

Na vrh