• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Website submission - 2500+ Free backlinks in a click of a mouse

tryengraved

Iskusan lik
Tu od
8 Stu 2010
adsenseamater kaže:
Koliko sam uspio shvatiti ne duplira on sajtove samo otvori već kreiranu stranicu ;)

Dakle, ovo sto je neko spomenuo sedmicno dizati number of created pages za 50-100 je sasvim ok ??

tryengraved

Iskusan lik
Tu od
8 Stu 2010
Jedan nov sajt sam sibnuo odmah u svih 2500+, jedan ne bas nov cu ovako i jedan jos manje nov cu odjednom. Ako nista, otklonice sve nedoumice.

oknedar

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Also I have said it many times before, this tool is not for building links in order to get some better rankings, this tool main purpose is to get some spider attention and your website indexed.

Ovo kaze autor ovog alata :)

ekvadrat.hr

Novi član
Tu od
15 Ožu 2011
To uopće ne funkcionira, kaže da je poslao stranicu, a web kao takav ne postoji ...
provjerom ne nalazim svoje stranice tamo.

ekvadrat.hr kaže:
To uopće ne funkcionira, kaže da je poslao stranicu, a web kao takav ne postoji ...
provjerom ne nalazim svoje stranice tamo.

oknedar

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
funkcionise, ja sam proverom pronasao dosta stranica, ali tek posle nekog vremena i kao sto sam napisao gore, sam autor je rekao da ovo nije napravio da bi se poboljsao rejting bilo koje stranice, vec samo da omoguci spajderima da brze indexiraju vasu stranicu

Jokja

Legenda
Tu od
21 Srp 2010
Da li neko mozda zna gde mogu da nabavim listu sajtova ovog tipa ili neku ideju sta da ukuca u google da nadje takvu listu?

mstjep36

Član
Tu od
20 Velj 2011
M00nlander kaže:
Probaj s mozillom firefox, neki su rekli ako koristiš Chrome da izbacuje greške. Neki su imali istih takvih problema i u FF i u IE. Neznam kako da ti pomognem...

Meni radi u Chrome

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010
Vidim da je tema bila dugo ugasena, pa da pitam cisto informativno, da li je ovo jos uvijek "in"?

hiren28

Član
Tu od
28 Lip 2011
Koliko je ovo pametno raditi? Jer postoji mogucnost da google uvali neki ban? Mozda je bolje s ovim backlinkirati linkove ili manje blogove koji vode na money site?

AleksaS

Legenda
Tu od
23 Kol 2010
hiren28 kaže:
Koliko je ovo pametno raditi? Jer postoji mogucnost da google uvali neki ban? Mozda je bolje s ovim backlinkirati linkove ili manje blogove koji vode na money site?

Ovo je dobro samo kod indexiranja...
Mada imas nesto jos bolje za indexiranje + ces dobiti i mislim PR 5 backlink (indexira te posle par sati) ;)

http://bloggerschoiceawards.com

Na vrh