• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Weboo 18+ 14. i 15. studenog, Hypo centar ZG

flame93

Član
Tu od
4 Tra 2012
http://www.webedukacija.com/weboo18plus

Evo jedna interesantna konferencija u Zagrebu, zanima me dali se isplati novaca koje traže. Mislim se eventualno uplatit za prvi dan kad je konferencija 1250kn. Dok edukacije koje se održavaju drugi dan su mi ipak malo previše za buđet.

mbajric

Član
Tu od
12 Svi 2010
uopce ne preporucujem.

prvo, za te novce te izgnjave sa sponzorima, vise od pola predavanja je takoder sponzorskog tipa. ugl u prosjeku imas jedno odlicno predavanje, a to ipak nije dovoljno za taj novac. nakon nekog vremena skuzis da je to sve ista ekipa koja se bavi samo pricanjem i teorijom (ne znam kad ti ljudi stignu raditi od tolikih predavanja), a opet na netu imas gomilu vrhunskih blogova gdje sve to skupa i detaljnije mozes i sam procitati.

Na vrh