• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Web shop - cijena unosa artikla

strijelacc

Član
Tu od
9 Srp 2014
Pozdrav!

Dobio sam ponudu unosa oko 4000 artikala na jedan web shop, gdje je potrebno unijeti par slika cijenu i opis.

Interesuje me da li neko zna koliko se krece cijena, okvirno unosa za jedan artikl.

Mislim koliku bi cijenu mogao dati da ne bih se zaletio dao prenisku ili previsoku :)

flex202

Legenda
Tu od
4 Sij 2011
Izračunaš otprilike koliko možeš unjeti artikala za sat vremena. Zatim pomnožiš to sa nekom svojom satnicom, npr ako ti treba ukupno 60 sati da to odradiš a satnica ti je 5 EUR, onda 60 sati *5EUR= 300EUR

To je samo primjer, ovisi od satnice i vremena potrebnog da se uradi posao.

novii

Legenda
Tu od
24 Tra 2009
Da li slike stižu formatirane i kropovane ?
Koliko se slika ubacuje za jedan artikal ?
Da li ti stiže opis proizvoda ili ga sam sastavljaš ?
Ako ga sam sastavljaš koliko će imati reči najmanje ?

Znači uneseš probno određeni broj artikala prema definisanim uslovima, i onda vidiš koja bi bila cena. Kad se oko toga dogovorite, nema posle menjanja uslova.

NemMG

Novi član
Tu od
22 Velj 2017
Sve zavisi kolko ti treba da odradis taj posao, ali bih rekao da je cena oko 300-400e za to. Naravno da odradis sve lepo da ne pravis neke greske.

Na vrh