• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vizio Shop

InFlames20

Legenda
Tu od
2 Ožu 2008
Alex-vizioshop - preporučujem ti da što više detalja napišeš ovdje i/ili na svojoj web stranici kako bi izbjegao kontakt jedan-na-jedan i gubljenje vremena. Također, ako te netko nešto priupita najbolje da odgovoriš ovdje javno kako bi svi vidjeli i kako ne bi morao ponavljati 10 puta preko PM-a, msn-a ili čega već.

seman

Član
Tu od
3 Lis 2008
pa da... ne zelim da se ukljucujem u nesto o cemu ne znam nista...

dao samo par informacija i ocekuje nesto..

Tu od
23 Pro 2009
seman kaže:
pa da... ne zelim da se ukljucujem u nesto o cemu ne znam nista...

dao samo par informacija i ocekuje nesto..

veruj mi da je aff program ekstra, ja sam ga pre koristio na nekim sajtovima koje sam imao, sada imam njihov baner na svom blogu , pa nadam se da ce biti zarade...
http://smaksveta.blogspot.com/

slobodanl

Član
Tu od
3 Tra 2009
Vizio shop nije losa stvar! Moze se zaraditi, ali ne neki veliki novac... Ja sam tu zaradio mozda oko 40 evra... A i ne isplacuju redovno, sa zadnjom isplatom su mi kasnili bar jedno 2 meseca.
Moze i preko njih da se zaradi, ali mislim da ne treba biti primarni nacin zarade, jer je potrebno dosta vremena da se izvuce neki dinar...

Tu od
26 Lis 2009
slobodanl kaže:
Vizio shop nije losa stvar! Moze se zaraditi, ali ne neki veliki novac... Ja sam tu zaradio mozda oko 40 evra... A i ne isplacuju redovno, sa zadnjom isplatom su mi kasnili bar jedno 2 meseca.
Moze i preko njih da se zaradi, ali mislim da ne treba biti primarni nacin zarade, jer je potrebno dosta vremena da se izvuce neki dinar...

Dva meseca? Blago tebi. Tamo lepo piše da je limit za isplatu 500 dinara. Ja sam taj limit zaradio pre 5 meseci i ništa mi nije isplaćeno. Sada imam preko 100 evra koji mi trebaju biti isplaćeni i opet ništa. Pisao sam im pred Novu Godinu, pa krajem januara, evo ga mart i opet ništa. Aleksandar, vlasnik Vizio Shopa, mi je ljubazno objasnio da kurirske službe kasne sa isplatom novca koji preuzimaju od kupaca. Verujem da kasne, ali da su u pitanju meseci zakašnjenja, u to ne mogu da poverujem.
Znači, problemi na sve strane...

Pootnik

Novi član
Tu od
17 Svi 2011
alex je dosta dobar prevarant,shljaka im vizioshop i nemaju manje vishe veze uopshte kurirske sluzbe sa kashnjenjem isplata...od 2011 nece da isplate zarade koje su iz 2010 jer kazu da su promenili vlasnika i da stariji vlasnik ostaje nama duzan sa zaradama iz 2010 shto nema nikakve logike. Da novi vlasnik uzme firmu a stari da neka dugovanja izmiruje. Inace taj isti alex je dosta aktivan sa vecim brojem trgovackih sajtova.

Inace videcu da proverim sa finansiskom inspekcijom istine o promeni vlasnika i njihovo poslovanje jer su poprilican broj ljudi zavrnuli.

Na vrh