• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vizio Shop

Krsto

Aktivni član
Tu od
10 Svi 2008
vizio.jpg

U prilici smo da Vam ponudimo u svetu potvrđen način zarade kroz postavljanje naših banera na Vaše blogove, forume ili bilo koje druge forme sajtova – portala.

Mi Vam NE nudimo klasičan program koji je zasnovan na klikovima i prikazima banera, već mogućnost da zajedno, kroz tzv. “two tire affiliate program” ostvarite zaradu direktno od čoveka koji je kliknuo na baner i naručio neki proizvod iz naše prodavnice.
Zbog toga je zarada realna i mnogo veća nego preko predhodno nabrojanih načina.

Mogućnost da dok radite nešto drugo, provodite vreme sa porodicom, prijateljima, ili dok spavate, vaš sajt vama donosi zaradu bez ijednog dinara dodatnog ulaganja !!!

Ne oklevajte ! Par minuta vas deli od početka zarade !

# Besplatno i jednostavno uključivanje u program
# Mogućnost zarade - min 10% cene proizvoda
# Mesečne isplate
# Minimalna isplata *oko 5€.
# Najveća ponuda majica na Balkanu
# Jedinstvena ponuda unikatnog naručivanja
# Vrhunska digitalna industrijska štampa na majice
# Mogućnost štampe bilo koje slike, fotografije, wallpapera, jpg-a...
# Kontrol panel sa potpunim uvidom u moguću i ostvarenu zaradu
# Potpuno bezbedan sistem
# "Živa" podrška svakodnevno tokom radne nedelje Vama na usluzi
# Najmanje 7 prodatih majica kako bi dobili prvu isplatu!

Prijava na adresi:
http://zarada.vizioshop.com/detaljnije-web.php[

Veoma lak i efikasan način da se zaradi ako imate sopstveni sajt. Pošto postoji dosta zanimljivih ideja za majice, mislim da ćete lako pronaći kupce, i da ćete prvu isplatu lako dostići.
Ja trenutno ne koristim ovaj program jer nemam sajtove koji po tematici odgovaraju, ali predlažem da pokušate

alex-vizioshop

Novi član
Tu od
17 Velj 2009
Ja sam Aleksandar, i vlasnik sam VIZIOSHOP.COM.

Ovim putem želim pre svega da se zahvalim na svojevrsnoj "reklami",
i da ponudim sve odgovore na pitanja (ukoliko umem da odgovorim :)
iz prve ruke !

Bilo bi mi drago da odgovorima pomognem
promovisanju same kulture affiliate programa u regionu.

Što se tiče komentara za obim prodaje, naravno da ne mogu dati precizne
podatke, ali ima jednu priću kao odgovor.

Već dve godine saradjujemo sa burek.co.yu, fakat najvećim forumom u Srbiji.
Njegove cene bannera su za mene bile pristupačne pre dve godine,
ali se sa porastom posećenosti povećavala i cena.
Kada sam pre godinu dana ponudio affiliate program Ivanu, vlasniku foruma,
on mi je, kao što sam i očekivao, rekao da mu je to mala zarada spram iznosa koje može da dobije, i to je ok.
Par meseci kasnije smo se čuli i predložio sam mu sledeće:
"Imaš slobodno (neprodato) 3x2cm na ekranu tvog foruma ? stavi moj banner ! Bolje da imaš ikakvu, nego nikakvu zaradu za taj prostor !"
Poslušao me je i za mesec i po, dobio/zaradio 150€.
Nije relevantno diskutovati da li je to mnogo ili malo, ali je bolje nego da je ostavio prazno !!!

Priča je proverljiva, a na tom forumu se i dalje vrte banneri ...

InFlames20

Legenda
Tu od
2 Ožu 2008
Pozdrav Aleksandre
Drago mi je da si se pridružio forumu, sigurno će oni koje zanima ovaj program biti oduševljeni što mogu saznati sve iz prve ruke ;)

ivanm

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Mene interesuje ako je 1 EUR minimum koliko je maksimum i da li postoji neka lestvica zarade koja je proporcionalna mesecnoj prodaji ?

Jedino ViZioShop nisam probao :)

alex-vizioshop

Novi član
Tu od
17 Velj 2009
ivanm kaže:
Mene interesuje ako je 1 EUR minimum koliko je maksimum i da li postoji neka lestvica zarade koja je proporcionalna mesecnoj prodaji ?

Jedino ViZioShop nisam probao :)

Sori što kasnim sa odgovorom.

Kada kažem minimum 1€ to znači ta jedan klik potencijalno donosi kupca koji (vrlo često) kupi 2,3 ili više majica odjednom, ili u više navrata.

Tako da od jednog klika često bude 2 ili 3€.
A ako se kupac registruje, on je Vaš TRAJNO. Što znači, ako kupi za pola godine, Vama ide zarada.

Za par dana kreće još jedan program zarade za koji nije nužno da imate sajt.
U beta fazi je, moramo i sajt da preselimo na jači hosting .. pa ću da se javim.
Poz.

I da, sajtovi koji su jači od mog sajta po posećenosti (alexi) imaju malo jaču zaradu po komadu ...

jokara25

Moćan
Tu od
24 Sij 2009
Ukljucio sam danas jedan moj sajt sa besplatnim igricama u VizioShop partnerski program pa cemo videti kako ce da ide. Inace svidja mi se to sto za razliku od affiliate programa koji nudi majicesrbija.com kod kojih je jedini nacin isplate PostNet uplatnica (cekanje u redu u posti da bi se podigle pare. Vreme je novac pa ga nesmem traciti!) kod vas vidim moze i direktno na racun sto je naravno mnogo jednostavnije. Jedan euro je svakako vise od 70 dinara koje Majice Srbija daje svojim partnerima jedino sto oni placaju i 0.50 RSD po kliku.
Alex ako mozes da nam kazes neki prosecan CR. Za CTR necu ni da pitam jer to dosta zavisi od pozicija reklama. Hvala

alex-vizioshop

Novi član
Tu od
17 Velj 2009
jokara25 kaže:
Ukljucio sam danas jedan moj sajt sa besplatnim igricama u VizioShop partnerski program pa cemo videti kako ce da ide. Inace svidja mi se to sto za razliku od affiliate programa koji nudi majicesrbija.com kod kojih je jedini nacin isplate PostNet uplatnica (cekanje u redu u posti da bi se podigle pare. Vreme je novac pa ga nesmem traciti!) kod vas vidim moze i direktno na racun sto je naravno mnogo jednostavnije. Jedan euro je svakako vise od 70 dinara koje Majice Srbija daje svojim partnerima jedino sto oni placaju i 0.50 RSD po kliku.
Alex ako mozes da nam kazes neki prosecan CR. Za CTR necu ni da pitam jer to dosta zavisi od pozicija reklama. Hvala
Videh, dobrodošli !!!

Lm, što se tiče proseka i tih stvari, rano je da išta govorim, samim tim što si i u drugom programu, a trenutno se još uvek vodi borba na tržištu.

Ono što mogu reći u prilog, a što je dostupno i na guglu,
je da je na njihovom sajtu u ponudi oko 250 slika, a kod nas (trenutno)
oko 1100 slika... A TO ČINI PRODAJU !!!
... radimo sa dve digitalne mašine(cca. 25000e), koju oni, fakat, nemaju ... s obzirom da znam čoveka, jer je bio dizajner kod mene ... pa je dobio otkaz .. i otvorio svoj shop .. jgba ...

LM, mi ćemo dati sve od sebe .. cilj nam je da Vi što više zaradite !!
Ako to postignemo, mi nećemo imati briga ! ;)

A sve sugestije, i predloge za unapređenja (neki to još zovu "kritikama"),
Vas najlepše molim da mi slobodno kažete .. skajp: vugi71

Pozdrav. Aleksandar.

jokara25

Moćan
Tu od
24 Sij 2009
Svaka cast na ovako brzom odgovoru. Ma ja sam samo formalno u njihovom programu, ocu da primam pare na racun a ne da se cimam oko PostNet-a. Cekam da narod ode na spavanje pa da na miru ubacim reklame na svoj sajt. Pozz

alex-vizioshop

Novi član
Tu od
17 Velj 2009
jokara25 kaže:
Svaka cast na ovako brzom odgovoru. Ma ja sam samo formalno u njihovom programu, ocu da primam pare na racun a ne da se cimam oko PostNet-a. Cekam da narod ode na spavanje pa da na miru ubacim reklame na svoj sajt. Pozz

preporučujem da eventualno izabereš neku majicu sa likovima iz igrica,
taj link do te stranice staviš u generator linkova, i on ti kreira "kobasicu" kako mi to zovemo, link koji će ti prikazati tu majicu kao baner sa opisom i linkom pride ..

cimni ako treba išta ..

Poz. A.

jokara25

Moćan
Tu od
24 Sij 2009
Aleksandre smatram da vam treba jos banera i jos razlicitih dimenzija postojecih, takodje svaki proizvod da ima bar jedan svoj baner. Razumem ja da mogu da generisem baner ali mi cesto velicina ne odgovara a ni boja. S obzirom da nemam belu pozadinu kada stavim baner u vidu majice ne vidi se cena dobro jer je pozadina zelena.
Ali takodje mislim da jednostavno ljudi mnogo cesce kupuju majice na prolece i leto pa vam stoga trebaju baneri i za ove gornjake odnosno dukseve. Logicno da ce na jesen i zimu bolje ici nego majice. Pozz

alex-vizioshop

Novi član
Tu od
17 Velj 2009
Da, treba još banera.

Ali, veruj mi da se kratke majice vrrrlo lepo prodaju i zimi ! Da ne veruješ !
duksevi nam trenutno nisu prioritet, sve dok je isporuka pouzećem.

A za boju ćemo da rešimo problem.

Javiće ti se miloš/admin sutra uvezi boja i unapređenja.

Ali DA, čim grane sunce, biće, fakat bolja prodaja !

seman

Član
Tu od
3 Lis 2008
a isplata se vrsi preko... jel podrzan paypal i bosna jer npr gledam minimalna isplata pise 500 dinara... ono fakat ne znam koliko je to

Na vrh