• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Viralni klipovi

liquid

Moćan
Tu od
14 Tra 2014
Koja je najbolja platforma za upload viralnih klipova (imam gdje ću ih embedovati i reklamirati)

Dailymotion ili Youtube ili Moevideo ... hoće li biti problema sa youtubeom, kakva je zarada po pregledima?

Strooki

Član
Tu od
4 Stu 2015
liquid kaže:
Koja je najbolja platforma za upload viralnih klipova (imam gdje ću ih embedovati i reklamirati)

Dailymotion ili Youtube ili Moevideo ... hoće li biti problema sa youtubeom, kakva je zarada po pregledima?

Pa youtube naravno,ako su tvoji originalni klipovi.nikakvih problema nemas.
A ovako ako kopiras druge,ne smes po pravilima da monetizujes te klipove

Loxo

Legenda
Tu od
14 Velj 2013
Moevideo mislim da najbolje placa, + mozes tudje klipove (po pravilima ne moze, ali boli ih uvo).
Ali kvalitet snimaka im je veoma los.

Na vrh