• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Web dizajn Vase mišljenje (savjet) u vezi sajta

octavia77

Iskusan lik
Tu od
22 Tra 2009
RE: vase misljene(savjet)

hara91 kaže:
http://prognozetipoviinsajderi.blog.hr/ ovo je moj blog i imam google oglase zarada je solidna...vase misljenje o tome da li su oglasi na prtavom mjestu...svaki savjet je dobrodosao...pozzz

Nebih komentirao oglase nego imam jedno pitanje.
Naziv stranice ti je na hrvatskom jeziku, a cijeli tekst je na engleskom. Najveći dio posjetitelja dolazi iz zemalja ex ju, a oglasi su na engleskom jeziku.
Pa mi nije jasno kako ti zarada može biti solidna, koliko uopće imaš klikova dnevno i koje su ti ključne riječi

jokara25

Moćan
Tu od
24 Sij 2009

Ne znam sto koristis ovolika slova, deluju mi odvratno, koristi font 10 to je standardna velicina. Posle toga sto bih smanjio font, ja bih ove tekstualne oglase prakticno utopio u tekst ali moras da skines ovaj crveni okvir sa oglasa a postavis beli kako izgledalo da je deo teksta i sto manje se izdvajalo.

hara91

Aktivni član
Tu od
24 Svi 2009

jokara25 kaže:
Ne znam sto koristis ovolika slova, deluju mi odvratno, koristi font 10 to je standardna velicina. Posle toga sto bih smanjio font, ja bih ove tekstualne oglase prakticno utopio u tekst ali moras da skines ovaj crveni okvir sa oglasa a postavis beli kako izgledalo da je deo teksta i sto manje se izdvajalo.

smanjio sam font prije je bila velicina velika a sada sam promijenio na srednji nije velika razlika u velicini ali primjeti se malo da je font sada manji...ima jos opcija da stavim normalan font e sad na koji si ti mislio na ovaj sto sam sada postavio ili na ova normalni koji je sad font 10 i okvir oglasa sam stavio bijeli

jokara25

Moćan
Tu od
24 Sij 2009

Dobro, promenio si okvir, ali to nece imati toliko uticaja ako su ti je font slova iz oglasa mnogo manji od fonta kojim pises na sajtu. Tekst na sajtu ti je crven, neka ti onda bude i tekst u oglasu crven. Linkovi vidim da su ti plavi, neka onda bude link oglasa plav a ne crven. Takodje pored ova 3 oglasa sto imas na sajtu mozes da dodas jos 2 jedinice linkova, to ti je dozvoljeno. Oni najbolje da budu plave boje negde u vrhu jer ti je cilj da posetioce na neki nacin zbunis i da pomisle da ti je to navigacioni meni.

hara91

Aktivni član
Tu od
24 Svi 2009

postavio sam ovo sto si rekao ali sada smeta ovaj slikovni oglas sta mislis da njega sklonim ja sam ga najvise stavio da mi uljepsa izgled bloga a ako treba i ovim drugim oglasima stvit link crveni mislim ako ti smatras da je tako bolje mogu i to odraditi

jokara25

Moćan
Tu od
24 Sij 2009

Sto se tice tog gore oglasa, kako hoces, a sto se tice ostalog dobro je sve samo nisam mislio da pozadina u ovoj jedinici oglasa bude plava vec linkovi (tekst), a pozadina neka bude bela kako bi licilo na ove prave linkove koji ti se nalaze sa desne strane sajta.

hara91

Aktivni član
Tu od
24 Svi 2009

jokara25 kaže:
Sto se tice tog gore oglasa, kako hoces, a sto se tice ostalog dobro je sve samo nisam mislio da pozadina u ovoj jedinici oglasa bude plava vec linkovi (tekst), a pozadina neka bude bela kako bi licilo na ove prave linkove koji ti se nalaze sa desne strane sajta.

odradjeno sve kako si rekao

jokara25

Moćan
Tu od
24 Sij 2009

Vidim da si izmenjao malo, ali samo jedan savet, pozadina na blogu ti nije bela a pozadina oglasa ti je bela, potrudi se da budu iste.

hara91

Aktivni član
Tu od
24 Svi 2009

jokara25 kaže:
Vidim da si izmenjao malo, ali samo jedan savet, pozadina na blogu ti nije bela a pozadina oglasa ti je bela, potrudi se da budu iste.

da imjenio sam izgled bloga ali sada imam problem jer nema boje pozadine oglasa koja odgovara pozadini bloga pa sam mislio promijeniti oper izgled bloga mozda da stavirm crnu pozadinu ali onda imam problema sa tekstom na oglasima nema odgovarajuce crvene boje kao sto mi je na blogu jer crvena boja sa kombinacijom crne bude svijetlija

Na vrh