• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Varanje u CPA Mrezama.

Dorex

Član
Tu od
9 Velj 2013
Dakle nov sam u Internet Marketing svijetu i malo sam razsmiljao o CPA... I sad me zanima dali je ovo moguce... Uzmete neki offer di treba ispuniti Ime,Prezime,Datum Rodenja,Mail itd...I za to dobijete po 1$ odete na fejs zamolite 10najblizih prijatelja da to naprave i eto vam 10dollara,Pricekate sutra da se ip adresa promjeni ili uzmete neki proxy ili cak restartate ruouter i zamolite ih sutra dan da opet to naprave samo sa drugim podatcima. I dal bi to tako funkcioniralo??

joker123

Aktivni član
Tu od
10 Ruj 2013
Dorex kaže:
Dakle nov sam u Internet Marketing svijetu i malo sam razsmiljao o CPA... I sad me zanima dali je ovo moguce... Uzmete neki offer di treba ispuniti Ime,Prezime,Datum Rodenja,Mail itd...I za to dobijete po 1$ odete na fejs zamolite 10najblizih prijatelja da to naprave i eto vam 10dollara,Pricekate sutra da se ip adresa promjeni ili uzmete neki proxy ili cak restartate ruouter i zamolite ih sutra dan da opet to naprave samo sa drugim podatcima. I dal bi to tako funkcioniralo??

Sigurno ukidanje računa,jedino ako imaš 10 ispunjenih offera dnevno pa dodaš jedan do dva ovim putem možeš proći ispod radara

Dorex

Član
Tu od
9 Velj 2013
Pa ali IP adresa se mjenja skava 24 sata kako mogu skuziti onda...

Darster

Član
Tu od
30 Pro 2012
Dorex kaže:
Pa ali IP adresa se mjenja skava 24 sata kako mogu skuziti onda...

Trebaš ti imati 10 prijatelja(USA,UK,Canada,etc)...
Ako ih nemaš...odi na fiverr i plati nekome da ti ispuni par
pa se vrati ovdje da nam kažeš da ti je ukinut cpa account:)
Ali sada ozbiljno...u početku sam radio neke ne baš tolike gluposti kao
što ti planiraš i nisam ni dočekao 10 leadova a oglašivač me stavio
na blacklist zbog kvalitete tog prometa što sam slao ka njemu:to_clue

Plus koliko sam upoznat većine cpa mreža koriste više nekih alata za
prepoznavanje frauda...
Bolje ti je da počitaš par kvalitetnih tutorijala i krenuti sa nekim legit metodama...
Imaš tu na forumu neke osnove a i odeš na Google i upišeš: cpa forum
i izbacit će ti dva jaka foruma sa hrpom kvalitenih informacija!

Nemoj bolje ovo raditi što si naumio!

adikcija

Iskusan lik
Tu od
23 Lip 2013
Dorex kaže:

Gle, to ti je jednostavno. Oni su to izmislili da bi ti njih za**bo. Moš mislit.

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
Dorex kaže:

Na stranu to što je IP daaaaleko od jedinog pokazatelja ko si i šta si, i što se takve stvari provale "iz aviona" u 99.9% slučajeva.

Gledaj malo iz ugla oglašivača - ako od ljudi koji se preko tebe registruju ne zarađuje novac, svakako će te blacklistovati, varao ti ili ne. A prijatelji preko Facea, čak i da ih ne mrzi registrovati se svaki dan, sigurno neće ništa kupiti.

Dorex

Član
Tu od
9 Velj 2013
Ma nisam ovo planirao raditi nego sam samo tek tolko informativno pitao posto mi se cinilo prejednostavno da bi bilo istinito hahaha...

joker123

Aktivni član
Tu od
10 Ruj 2013
I zbog ovakvih koji rade ovo,neko ko bi uložio vrijeme i trud ne može da dobije račun u CPA mreži baš zbog velikog broja ovakvih

bernard17peki

Novi član
Tu od
31 Sij 2013
Dali je tesko dobiti racun na CPA mrezi ?
i koje su njihove kriterijumi, mada znam da sve zivo zabranjuju ?

Darster

Član
Tu od
30 Pro 2012
bernard17peki kaže:
Dali je tesko dobiti racun na CPA mrezi ?
i koje su njihove kriterijumi, mada znam da sve zivo zabranjuju ?

Nije teško...
Kriterijumi su da budeš iskren i da ne muljaš...
Pogledaj malo ovaj thread>>>
Javi se čovjeku...siguran sam da će ti pomoći da ti account bude odobren u što kraćem roku ako su ti namjere časne:waving

harnemo7007

Aktivni član
Tu od
24 Stu 2013
Ovo ne moze da funkcionise na duze staze jer na odredjen broj leadova oglasivaci imaju i neki profit. S obzirom da im ti saljes fejk leadove, njihov profit ce biti 0 te ce te provaliti.

Na vrh