• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

uveli mi potvrdu za klik na reklamu

westopic

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2015
Da l ise nekom dogodio sljedeci problem i sta treba da se poduzme da se to riješi jer ovako kako je sad, nema smisla bavit se ovim za one koji dnevno ne premasuju 20 000 pregleda kao ja.

Q_Line

Član
Tu od
30 Stu 2015
westopic kaže:
Da l ise nekom dogodio sljedeci problem i sta treba da se poduzme da se to riješi jer ovako kako je sad, nema smisla bavit se ovim za one koji dnevno ne premasuju 20 000 pregleda kao ja.

Ako je rijec o AdSense, onda vjerovatno krsis uslove koristenja (imao sam slicnu stvar).

- rekalme su ti preblizu sadrzaju
- nije naznaceno da je box s reklamom (Advertistements u nazivu iznad reklame)
- reklama ti oponasa okolni sadrzaj
- itd. itd. itd.

Probaj ih kontaktirati preko Formulara, meni je uspjelo, naglasili su sta je problem (otprilike), nakon 15 dana se sve vratilo u normalu...

liquid

Moćan
Tu od
14 Tra 2014
a nekad su gasili profile zato što je pisalo advertisements iznad reklame, kao ne smije se uopšte naglašavati da je to reklama

Q_Line

Član
Tu od
30 Stu 2015
liquid kaže:
a nekad su gasili profile zato što je pisalo advertisements iznad reklame, kao ne smije se uopšte naglašavati da je to reklama

E sada to izricito traze, i mene je to iznenadilo kada su mi napisali :lol

Na vrh