• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Facebook Upload slika na wall fb page-a

dubbblin

Član
Tu od
20 Stu 2010
Bok škvadro,

Imate li i vi problema sa:

Failed to upload photo.
There was a problem with the image file.

anarchox

Legenda
Tu od
28 Kol 2010
dubbblin kaže:
Bok škvadro,

Failed to upload photo.
There was a problem with the image file.

Probaj konvertovati sliku mozda, u neki drugi format...

dubbblin

Član
Tu od
20 Stu 2010
anarchox kaže:
dubbblin kaže:
Bok škvadro,

Probaj konvertovati sliku mozda, u neki drugi format...

Neće ni u jednom. :( Albumi rade, ali single - frula..

AleksaS

Legenda
Tu od
23 Kol 2010
Ne izgleda mi bas da je sve ok sa Facebook hosting-om. Nesto koci vise nego obicno, mozda su ih Anonimusi napali a ne smeju da objave :hysterical

dubbblin

Član
Tu od
20 Stu 2010
AleksaS kaže:
Ne izgleda mi bas da je sve ok sa Facebook hosting-om. Nesto koci vise nego obicno, mozda su ih Anonimusi napali a ne smeju da objave :hysterical

...pa nebi se iznenadio...
btw, jutros, odmah iz kreveta, naravno, pogledam notifikacije na ajfonu, i imam što vidjet: profile picture na mom profilu od nekog nikad vidio čovjeka Prepao sam se, dobro mi nije mobitel ispao iz ruke... Apdejtam profilku i sad opet sve u redu...... Svaštara..... :crazy_grin

Na vrh