• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

United sistemi ZARADA- posao online, zaradite uz nase sisteme

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

United Team

Novi član
Tu od
8 Pro 2022
Info United⚔️⚜️

⚔️Sistem United Team⚔️
Pozdrav, hvala na izdvojenom vremenu. Ukratko mi smo tim ljudi koji je već 4 godine u Online svetu biznisa. Pre svega želimo da kažemo da smo mi bili na vašem mestu i da nažalost svako mora to da prodje. Jednostavno se mora početi od 9h do 17h.
Ali zašto raditi ceo život kao rob, nema smisla.
Radili smo od 9h do 17h da bi ulagali u biznise širom interneta, ali je uglavnom sve bila prevara ili mala zarada a puno vremena i novca uloženog.
Odlučili smo da pomognemo ostalima da ne bi prošli kroz sve što smo i mi, jer zašto ako ne mora.Tako da,
1 godinu smo proveli tako što smo sakupljali sisteme i načine zarade širom sveta, od čega smo izdvojili ono što je najbolje i najprofitabilnije. A za tebe smo spremili sisteme koji će te naučiti kako da zarađuješ novac preko svog telefona i naravno dodjes do veće količine novca da bi unapredili biznis i dovesti ga na maximum. Jednostavno je.⬇️

🤔 Ali opet sebi postavljaš određena pitanja kao što su:
1. Koji ce biti moj posao?
2. Da li je potrebno znanje Eng jezika?
3. Koliko mi je vremena dnevno potrebno?
4. Da li ima dodatnih ulaganja?
5. Koliko je vremena potrebno da se nauči?
6. Gde stiže zaradjen novac i kako ga podižem?
7. Da li je ovo prevara?

💬Odmah dobijate odgovor na sva pitanja.👨‍💼
1. Vaš posao je da se registrujete na jedan sajt. Tu pravite svoj nalog. Zatim nalog povezujete sa jednom platformom koja vam omogućava zaradu. I preko te dve stvari obavljate odredjene sisteme. Sve to vas mi učimo kroz sisteme.✔️
2. Nije Eng jezik.✔️
3. Onoliko koliko vi možete izdvojiti.✔️
4. Svaki biznis zahteva svoje ulaganje, u ovom slucaju to zavisi od vas.✔️
5. Nedelju dana.✔️
6. Zaradjen novac vam stoji na vašem nalogu, možete ga prebaciti na svoj bankovni račun ili crypto wallet.✔️
7. Ovo nije prevara, jer smo mi prošli kroz sve to i znamo kako je to. I sad želimo da pomognemo ljudima da ne budu prevareni i izmanipulisani.
Ne obećavamo milione nego finansijsku stabilnost jer je to u današnje vreme jako teško✔️

👨‍💼 Sada pre nego što bilo šta odlučiš trebaš dobro razmisliti. Da li ćeš nastaviti da stojiš 8h-12h dnevno za minimalac. Ili ćeš pokrenuti posao za koji ti je potreban samo telefon i zaradjivati svoju duplu platu? 🤔
Jer naš tim je prošao kroz sve to i odlučio da pokrene nešto i promeni život mnogima⚜️
👨‍💼 Na vama je da odlučite. 👨‍💻
👨‍💼 Sve što trebaš da uradiš pre nego što dobiješ sistem jeste uplatis taj koji ti najvise odgovara
Svi sistemi su provereni i svaki nosi svoju zaradu. Od toga zavisi i cena paketa sistema💸

Sistemi koje nudimo⬇️
⚜️Basic ⚜️50€
⚜️Pro⚜️100€
⚜️United⚜️150€

⚜️Basic sistem⚜️
U basic paketu dobijate sisteme za sportsko trejdovanje na 1/5 najvećih Azijskih berzi
Arbitražno trejdovanje i 100% profit
Ovo je sistem koji donosi nešto novca pored vašeg posla(100-200€ mesečno dok se ne uhodate), posle možete preći na sistem sa boljom zaradom ako ste zadovoljni. Potrebna je samo doplata za željeni sistem, ne mora se uplatiti cela suma🥱
Naša preporuka je da posvetite našim sistemima par dana pažnje za početak da bi naučili i za šta god budete nesigurni da se obratite nama jer ćemo vam objasniti korak po korak ako je potrebno🧑🏻‍💻
Sigurni smo da nekome znači 200€ pored plate.⚔️

⚜️Pro sistem⚜️
Ovo je sistem za koji je potrebno maksimalno 45min za zaradu
Takodje se radi na 1/5 Azijskih berzi uz martingejl
Jedina mana ovog sistema je što se radi kasno😴
Sistem koji provereno donosi preko 100€ dnevno
našem timu i pomoću njega smo dogurali na veći nivo zarade.(Nekretnine)
Čak ako se uzme ⚜️United⚜️. Ovaj sistem se ne zaostavlja⚔️

⚜️United sistem⚜️
United sistem je full paket sistema
U ovom paketu se dobija 1 sistem koji je najfleksibilniji i zbog toga je recimo najbolji🔝
Može se raditi bilo kad u toku dana,24 sata bez prestanka možete raditi a možete i rasporediti odredjeno doba dana kad vam odgovara.A u suštini možete i kad vam je dosadno, zarada zavisi od vas.
On vam moze doneti od 50€ do 200€ dnevno💸
Uz taj paket se dobijaju svi sistemi od početka pa možete ukombinovati i zaraditi još više.

I što je bitno dobijate uvod u pojednostavljen kripto svet gde samo kupuješ jeftinije i prodaješ skuplje nego na tržištu(kupis za 100€ prodaš za 140€)
Trejdovanje, naše preporuke i podršku šta ćete posle uraditi sa tim novcem i kako dalje postupati (Većina kada zaradi prvih 1000€ kupi novi telefon, naš savet je ulagati dalje i zaraditi tih 1000€ duplo brže)🧐

Nemoj protraćiti vreme i novac(iskoristi ih pametno)
Jer je ovaj tim osnovan da bi omogucio laksu zaradu ili posao sa strane.
Da bi se skupio kapital za sopstveni biznis⚔️
Kao što su nekretnine, samouslužne perionice, kvadovi i jet-skijevi na iznajmljivanje i mnogo toga još⚜️

🤔 Ako misliš da su sistemi skupi, budi svestan da svakog dana potrosis mnogo više u kafiću i baciš i novac i svoje vreme uzalud. 😑
💸A sa tim sistemima koje ti mi nudimo dobijaš posao koji će ti doneti 50€-200€ dnevno.💰
Sisteme plaćaš samo prvi put, a našu podršku imas 24/7 kad god ti budemo potrebni
➡️ Načini uplate:
👨‍💼 Pošta / Bankovni Račun.
👨‍💼 Paypal
👨‍💼 Western Union
Kontakt:

Mod Edit:
IZ Forum ne savjetuje kontakt s ovim likovima. :cool:

®️®️®️®️®️®️®️®️®️®️®️®️®️®️®️®️®️

Posljednje uređivanje od moderatora:

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
7. Da li je ovo prevara?
Ako i nije prevara, ali jedna nepotrebna potrošnja pixela na monitoru svakako jeste. :D
Vidjet' ćemo ujutro što ćemo, hoćemo li ovo odmah brisati ili što? :cool:

Moderator IZ Foruma

mico

Moćan
Tu od
4 Sij 2012
4. Da li ima dodatnih ulaganja?
3. Onoliko koliko vi možete izdvojiti.✔️
Znaci cim ovo procitam,bezim kao vampir od krsta.
7. Ovo nije prevara, jer smo mi prošli kroz sve to
Ovo kad neko pise zamuti mi se mozak od negativne energije.
Ako misliš da su sistemi skupi, budi svestan da svakog dana potrosis mnogo više
Mislim da ima mnogo biznisa na netu gde ne traze novac,a za ulozen rad posteno placaju.

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Hvala dragi kolege, :)
mišljenja nam se podudaraju. ;)
@United Team poručujem da počnu s proučavanjem našeg Foruma i neka im to bude start,
a drugim Forumašima na uvid sam dodao onaj Mod edit na prvom postu. :cool:
Mod Edit:
IZ Forum ne savjetuje kontakt s ovim likovima. :cool:

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh