• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ultimativni vodič za početnike u online marketingu

InFlames20

Legenda
Tu od
2 Ožu 2008
Ok, ovo je stvarno bolesno koliko je dobro i kvalitetno. Dakle, SEOmoz je pred 2 dana objavio članak koji objašnjava sve u detalje što jedan ne-marketer mora znati da bi odveo svoj biznis što oni kažu "from zero to hero". Naravno, ovo je članak i za marketere :)

Cijeli proces je prikazan odličnom infografikom, tekstualno je podijeljeno na 6 mjeseci, znači sve sve opisano i prikazano do detalja. Sad nemate ispriku da kažete da ne znate kako i s čim početi, kojim redoslijedom ili ne znam šta.

Get to work, NOW!

http://www.seomoz.org/blog/the-noob-guide-to-online-marketing-with-giant-infographic-11928

rovad

Legenda
Tu od
23 Srp 2009
Rango kaže:
ovo je do jaja

Ako ništa prekopirat ću sve ovo i dijelit okolo kao incent da se subscribe-aju na moju email listu :crazy_grin

imarketing

Novi član
Tu od
26 Sij 2011
Neverovatno dobra stvar! Od ovoga bi mogla da se napravi jako dobra e-knjiga i kao što reče Rovad - poveća mailing lista bez problema.

InFlames20

Legenda
Tu od
2 Ožu 2008
Mislim da je knjiga već u planu, od autora tog posta jel, nešto kombiniraju valjda tako da ko zna, možda uskoro izbace i PDF izdanje.

passoa

Član
Tu od
29 Kol 2009
try. unbounce.com/noob-guide-pdf/

evo je i u pdf izdanju ako je vec niste prebacili sami. već kad se potrudio uredit je i ponudit besplatno stavio sam "sluzbeni" link. jedan tweet je mislim više nego poštena cijena :)

score

Novi član
Tu od
6 Tra 2011
Svidja mi daj jos ovoga

Prilozi

• NVE00001.png
    NVE00001.png
    60.2 KB · Pregleda: 2,475

Nina

Novi član
Tu od