• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Adsense općenito Ubacivanje koda za reklame problem

Febo1

Novi član
Tu od
14 Lis 2016
Eh ovako odobrili su mi adsense account i sad imam ono upozorenje tj. umjesto reklama na mom blogu vidljiv je prazan prostor iz razloga sto mi adsense nije odobren u potpunosti.
Da li ja trebam ubaciti sada neki kod da bi mi odobrili ili nesto drugo da uradim?
Nadam se da cu dobiti pomoć hvala.

novii

Legenda
Tu od
24 Tra 2009
U prvoj rečenici si upotrebio fraze "odobrili su mi adsense account" i "sto mi adsense nije odobren" koje nemo guogu biti obe tačne u isto vreme.

Zapravo ti nalog još nije odobren, pa trebaš sačekati da se to reši. Sad koliko se čaka na odgovor ja mislim da je sad oko nedelju dana, ali bi pomoglo da neko kome je odobren nalog ove godine da precizniji odgovor.

faroALI

Član
Tu od
14 Sij 2015
novii kaže:
U prvoj rečenici si upotrebio fraze "odobrili su mi adsense account" i "sto mi adsense nije odobren" koje nemo guogu biti obe tačne u isto vreme.

Zapravo ti nalog još nije odobren, pa trebaš sačekati da se to reši. Sad koliko se čaka na odgovor ja mislim da je sad oko nedelju dana, ali bi pomoglo da neko kome je odobren nalog ove godine da precizniji odgovor.

mislim da je odobren ali da je limitiran nalog, znaci samo za blog. ako promeni domen bloga i stavi neki svoj oglasi mu se nece pojavljivati. znaci odobren mu je samo za google servise.

Febo1

Novi član
Tu od
14 Lis 2016
faroALI kaže:
novii kaže:

mislim da je odobren ali da je limitiran nalog, znaci samo za blog. ako promeni domen bloga i stavi neki svoj oglasi mu se nece pojavljivati. znaci odobren mu je samo za google servise.
Preko blogspot servisa imam blog, a stoji mi ono upozorenje na adsensu.

Na vrh