• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trgovina na Coinbase

Jeti

Novi član
Tu od
9 Ruj 2022
Zdravo svima. Od nedavno sam instalirao aplikaciju Coinbase I kupio nesto malo Cardano. Proveravao sam kako radi aplikacija I shvatio da jedino mogu da kupujem ali ne i da prodajem. Kada idem na sell, pojavi mi se Payement metod i kada idem na njega izlazi da je payemen metod nedostupan dok kada kupujem sve je ok i vide se racuni normalno. Da li neko moze da mi pomogne obzirom da nemam pojma nista o aplikaciji I nov sam u ovome?

Radijski Voditelj

Aktivni član
Tu od
12 Srp 2021
Jesi li probao ovo sa

Kako prodati kriptovalutu Cardano (ADA)?​

Na Bitcoin Store platformi možete jednostavno izvršiti prodaju više od 130 kriptovaluta iz naše ponude po aktualnom tečaju.

Kriptovalute koje su pohranjene na vašem Bitcoin Store Walletu možete instantno prodati.

Kriptovalute koje su pohranjene na osobnim walletima poput (Exodus, TrustWallet, Ledger, Trezor i dr.) ili na raznim platformama za trgovanje, prije prodaje kriptovaluta potrebno je izvršiti transfer kriptovaluta na vaš Bitcoin Store Wallet.

Nakon uspješnog transfera kriptovalute možete izvršiti prodaju te sredstva isplatiti direktno na vaš bankovni račun ili ih zadržati na Bitcoin Store Walletu te iskoristiti za neku buduću kupnju kriptovaluta.

Na vrh