• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tražimo nove moderatore!

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
Trazimo nove moderatore za internetzarada.org forum.

Nazalost, kako je cijela jedna generacija moderatora stasala u ozbiljne freelancere, poduzetnike, marketere, svi oni, ukljucujuci mene jako tesko nalazimo slobodnog vremena za moderiranje foruma. Valjda to tako ide :)

Dobra vijest sto znaci da tko je uporan zanima ga internet marketing da s vremenom ima rezultate. Cesto clanovi foruma ni sami sebi ne daju dovoljno kredite i ne shvacaju koliko su napredovali. Sjecam se kad su danasnji veterani foruma dolazili na forum pitat najosnovnija pitanja, a danas rasturaju!

Uglavnom, kako mi "matorci" starija generacija moderatora tesko nalazimo vremena za moderiranje, trazimo pojacanja mladih snaga za moderatore!

Svi zainteresirani molim javite se meni na PM. U privatnoj poruci mi napisite: Koliko imas godina, iskustva sa stvarima vezanima uz forum, koliko imas znanja u ovim temama, razloge zasto se prijavljujes za moderatora, sto mislis koje su najbitnije stvari za moderatora, dali si imao slicnih iskustava itd. Koliko mislis da se mozes posvetit moderiranju foruma?

Idealno bi bilo da vec imate neke postove na forumu pa da i po tome mozemo procjenit kako "dišete".

Molim bez ljutnje ako se prijavite a ne izaberemo vas, cijenimo svakako sto ste se javili!

volimdaucim

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2016
Evo ja bi voleo biti moderator da izbrisem ove spamerske komentare tipa tako je,svaka cast,hvala...a u potpisu referal linkovi...i da prijavljujem duple naloge (jedna osoba vise naloga) premestam "nove" teme u teme koje vec postoje...vec sam na par foruma moderator i pravio sam i forume i sajtove,tako da znam kako to sve funkcionise.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh