• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

trazim saradnika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

oddball

Član
Tu od
27 Ožu 2014
Potreban saradnik/partner neko kreativan sa idejom za online posao neke vrste usluga ili portal nesto za domace trziste po mogucnosti da dobro poznaje web design, mogu da finansiram projekat i ulozim do 20k eur odgovaram samo na ozbiljne ponude.
Ako ste zainteresovani da pokrenemo nesto zajedno ostavite kontakt informacije ili posaljite privatnu poruku sa opisom ideje/projekta ukratko i dosao bi do vas mozemo da dogovorimo sastanak u BiH.

gamerxyz

Dobro znana faca
Tu od
3 Tra 2012
20k Eura ? :busted Mozes komotno firmu otvoriti ,koji si ti gigant :D

JelenaM

Moćan
Tu od
11 Velj 2012
Podržavam ovo što ti je novii napisao - uskoro baš prave neku veliku konferenciju, predstavljaju se startapi koji traže investitore pa bi ti to možda bilo najpametnije.

Ako ti se ne žuri, u junu je regionalno takmičenje startup-ova u Crnoj Gori, pogledaj http://spark.me/ (mogu da te uputim na devojku koja je tu među glavnima, mnogo zna o startapima, lean-u, investiranju i sl i vrlo je ljubazna, sigurna sam da će te uputiti kako treba).

oddball

Član
Tu od
27 Ožu 2014
odprilike sam rekao budget nije problem ako je dobra ideja da se nesto pokrene. poznajem neke osnove web design i imam dosta iskustva sa e-mail marketingom ali ni tu nije zarada kao prije nekoliko god. hvala vam pogledacu te linkove, uglavnom ako ima neko predlog dobar neka mi se javi

indiansummer

Član
Tu od
10 Velj 2014
Nije mi cilj da upadam u tuđi 'oglas' ali također sam spreman uložiti u neku dobru ideju (ne interesuje me samo portal, mislim da to nije vrijedno ulaganja, bar ne mog ulaganja) ostalo sve može.

Oddball, ako u nekom doglednom vremenu ti se javi neko ili pronađeš nešto kvalitetno na što se odlučiš da uložiš i ukoliko ti bude potreban dodatni sufinansijer, jako bih volio da mi se javiš.

mishop

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2009
Ja bih sa tim parama pravio hidro-elektranu, ne bih laptop više palio :)

oddball

Član
Tu od
27 Ožu 2014
indiansummer kaže:
Nije mi cilj da upadam u tuđi 'oglas' ali također sam spreman uložiti u neku dobru ideju (ne interesuje me samo portal, mislim da to nije vrijedno ulaganja, bar ne mog ulaganja) ostalo sve može.

Oddball, ako u nekom doglednom vremenu ti se javi neko ili pronađeš nešto kvalitetno na što se odlučiš da uložiš i ukoliko ti bude potreban dodatni sufinansijer, jako bih volio da mi se javiš.
iskreno ako se pojavi neki dobar predlog za posao projekat ili sta vec i potrebe za jos finansija da se realizuje javicu ti se, hvala na ponudi
mishop kaže:
Ja bih sa tim parama pravio hidro-elektranu, ne bih laptop više palio :)

pa da moze tako dobro bi bilo :)

Dzokanica

Član
Tu od
8 Lis 2013
I ja bih taj novac ulozila u nesto drugo, nesto totalno drugo. :)

Doduse, ja nisam nikakav internet zarada ekspert, ali znam sta bi radilo van neta... Bas zimus sam pravila listu poslova u koje bih ulagala da imam taj novac i analizirala ih. :)

E, da, sad sam se setila - ako ipak ne odustanes od toga da novac ulozis u internet posao, drugari imaju odlican projekat - koristan, skoro pa potpuno neupotrebljen na Balkanu i sto smatram dosta bitnim - patentiran... Javi se ako hoces da ti prosledim detalje i kontakt, pa mozete da vidite sta i kako... :)

Ace_

Iskusan lik
Tu od
28 Ožu 2010
a u sta bi ti to ulozila pored neta ako smijem pitati?

Dzokanica

Član
Tu od
8 Lis 2013
Kao sto rekoh, u nesto potpuno drugacije - o cemu ne bih javno, jer ni tematika foruma a ni tema nemaju veze sa tim. ;)

Gogo7

Dobro znana faca
Tu od
28 Svi 2010
Dzokanica kaže:
Kao sto rekoh, u nesto potpuno drugacije - o cemu ne bih javno, jer ni tematika foruma a ni tema nemaju veze sa tim. ;)

U veš mašine sa solarnim napajanjem? :busted

novii

Legenda
Tu od
24 Tra 2009
Pokušao je čovek da pogodi šta je mega giga ultra tajanstveni posao koji predlažeš, mada je meni logičnija kupovina neke CNC mašine, bar za offline posao.

Pokušavaju zapravo ljudi da shvate zašto taj svoj posao nisi čoveku predložila preko privatne poruke, nego ovako javno na forumu. A što je javno na forumu, podleže opciji da se o tome raspravlja na osnovu činjenica. Kako nema činjenica ostaje nam da nagađamo.

oddball

Član
Tu od
27 Ožu 2014
molim moderatora da zatvori temu, pronasao sam saradnika. zahvaljujem svima koji su me kontaktirali

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh