• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Web dizajn Templejt za blog

alman

Dobro znana faca
Tu od
23 Ožu 2009
ima li ovdje neko da mi napravi templejt po mojoj zelji placam 2$ alertpay ili moneybookers

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
Cek ti trazis da ti netko izradi dizajn za website za $2? Da nisi mozda zaboravio par nula ili?

rigor04

Legenda
Tu od
12 Ruj 2009
dbomestar kaže:
Cek ti trazis da ti netko izradi dizajn za website za $2? Da nisi mozda zaboravio par nula ili?

Mislim da zeli da neko samo preradi neki detalj na postojecem blogu kako bi ga prilagodio svojim potrebama.

alman

Dobro znana faca
Tu od
23 Ožu 2009
mislim da ovo sto trazim nebi trebalo biti tesko za onog ko poznaje rad u html-u pregledao sam mnogo teplejta al nekako nijedan mi nije ono sto bih ja htjeo svidio mi se templejt ovog sajta: http://www.ourblogtemplates.com/
mada bih i njega modifikovao tako da sam napravio sablon kako treba izgledati moj templejt za blog :
http://www.flixya.com/photo/1013203/template
dakle tu je ideja samo bi je trebalo sprovesti u djelo pa da vidimo ima li sada zainteresovanih

InFlames20

Legenda
Tu od
2 Ožu 2008
Svejedno, zaboravio si koju nulu jer za $2 si možeš kupiti jedino čokoladicu :D

m4ster

Dobro znana faca
Tu od
5 Tra 2009
Koliko otprilike treba platiti za izradu jednostavnog wordpress templatea po zelji?

alman

Dobro znana faca
Tu od
23 Ožu 2009
najbolje je izgleda potraziti tutorial a sam sebi pomoci

InFlames20

Legenda
Tu od
2 Ožu 2008
Uređivanje Wordpress templatea nije tako jednostavno, i pogotovo ne možeš nekome nuditi $2 da ti to napravi, mislim možeš možda prijatelju nekom kojeg poznaš pa bi ti napravio možda i free. Ako nemaš para ili ćeš morat sam skužit ili odabrat neki template najbliži tvojim željama. Ako te baš muči nešto konkretno vezano uz template možeš pitati ovdje pa će ti neko pomoći ako zna, ali sad cijeli template to je malo teže već.

alman

Dobro znana faca
Tu od
23 Ožu 2009
ovako templejt je za bloger i ja vec imam neki free koji je blizu onoga sto ja zelim medutim ja neznam kako ispremjestati elemente stranice i to je otprilike to a ponudio sam 2$ samo zato da ne bi bilo daba da neko gubi vrijeme na mene

InFlames20

Legenda
Tu od
2 Ožu 2008
Eh, za to ćeš možda još teže dobiti pomoć jer većina koristi Wordpress, al sretno svejedno. Pogledaj u neki help od bloggera, a mozda ima na netu nekih tutorijala za to.

S

sunaddict

Guest
Ovo nije lose,da mi je neko pricao ne bi verovao! :busted

Ja sve i da znam da uradim taj zahvat bome ne bi za 2 baksa ustao iz kreveta.
Ali ajde da napravim malu paralelu:eek:vi tehnicari kako ih ja nazivam koji prave bannere i slicne zajebancije po cca 20 evra ako se ne varam,dobro ok,zavisi od dimenzija itd,ali tu smo negde.
I sad ja uzmem da kopam po nekim free logomakerima i sklepam neku kantu od logoa tek da vidim kako to ide i odem kod jednog od mojih visih savetnika i covek mi na tu moju brljotinu ubaci kod,ma trajalo je ja mislim 5-10 sekundi i eto ti bannera samo tako.
Ja u cudu pitam savetnika pa jebote narod okolo placa po dvajest evra za ovo sto si sad izmagijao,a on meni veli pa napravi ga sam.
I tu sad vise i ne znas kome da drzis stranu:ajd u redu je da se znanje naplati,ali opet s druge strane da me se pljacka i prodaju muda pod bubrege ne ide ni to.

I koliko vidim to ide izmedju 2 baksa i 20 ojra pa kako se kome zalomi. :dolje

Davor Bomestar

Legenda
Tu od
27 Lis 2008
I mom frendu su kad je radio u servisu govorili sta naplacuje 20 eura za 2 klika da sredi nes na kompu. On bi rekao "pa napravi ti". I to je poanta cijele price. Ti placas znanje a ne 1-5-30-500 minuta ili sati posla. Inace cijene logo-a i vizualnog identiteta i svega toga moze ici i do stotine tisuce $$ i cega vec ne. Nemozes za uslugu bas nabacit standardnu cijenu jer je netko bolji a netko losiji u svom poslu. Kao sto slika od Picassa dodje miljune dolara isto tako da ja napravim sliku bi mozda prodao za $1. Oboje je slika a opet razlicite cijene. Tu se placa nesto sto nije opipljivo, tu se placa znanje, umjece, talent i vrijeme provedeno za dobijanje tog znanja. Neko ko radi cijeli zivot u nekom poslu i ko je stvarno dobar ce odradit puno bolji od nekog pocetnika, dali je u redu da zaraduju isto? Naravno da ne.

Ja osobno prije kad sam radio web stranice sam rekao da ispod recimo 2500kn ($500) ni ne palim komp. Cak su mi i neki govorili, pa ti si lud, odradi nes pa kad bude bilo posla onda biraj. Ali poanta je bila da neki poslovi ti se ne isplate. Jedan posao u cijenu tog svog proizvoda ili usluge stavlja i cijenu hardware-a, software-a, smjestaja, struje, radne snage,skoro jos toliko doprinosa za tu radnu snagu, doprinosa za gospodarsku komoru, vode, sume itd., knjigovodju, marketinga, poreza i prizreza. Pa mi onda vi recite da se isplati raditi za $2? Koliko god da je cijena nije pljacka jer i taj netko ima svoje troskove. E sad to što ima masu fušera koji žele prodat sranje za velike pare to je sad druga stvar. Ali visoka cijena ne znaci da je pljacka. Jedna od najvaznijih stvari koje sam naucio jest da ne konkuriras cijenom da ti nije tvoja prednost cijena jer ce uvijek doci netko ko ce moc ponudit nizu cijenu, vec konkuriraj kvalitetom posto to nije tako lako ucinit kao sto je spustanje cijene.

Na vrh