• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sve što vam je potrebno za uspešan Amazon Affiliate Website

thegoldeneye

Član
Tu od
23 Lip 2015
Jeronimo034 kaže:
Imas plugin za to. Po zakonu EU svaki sajt mora da ima to obavestenje.

Bio bih zahvalan, ako bi mi mogao dati naziv plugina :) Hvala​

Lakisa94

Dobro znana faca
Tu od
20 Velj 2014
Nemam to ni na jednom sajtu i nemam nikakvih problema, kakva crna evropska pravila, meni su bitna samo pravila googla :)

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
Pa to ti je postovanje korisnika, a google dosta vodi racuna o korisnicima tako da to ne moze da skodi ako se stavi.
Inace nakon 25 dana od kad sam postavio sajt jedna kljucna rec mi je usla u top 10 :D Pomeram se polako i za ostale KW, mozda i bude nesto od ovog sajta :)
Polako i pronalazim nacine da malo gradim linkove. Mora ovaj trud da mi se isplati :)

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
Nema za sada, nisam imao ni neku posetu. Ima jos par kw kojo kucaju pred vratima top10 pa ce valja sa njima i prodaje da dodju :)

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
Hvala na linkovima, veceras cu da ih natenane procitam :)
Javljaj kako se odvijaju stvari kad krenes sa gradnjom linkova.

thegoldeneye

Član
Tu od
23 Lip 2015
Imam vec spremljenih 5 web 2.0 koji su skroz novi, ne kao u tim study case istekli, ali mi je potrebno da jos na njih udarim tier 2. Javicu kako sljaka ta metoda gore sto sam postavio, mislim da bi trebalo biti okej.

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
Ja sam procitao za sada bas taj clanak i legao mi je bas kako treba jer sam se i ja spremao da krenem da odradjujem PBN a posle ovog clanka cu definitivno da uzmem ove sto isticu samo da nadjem odgovarajucu tematiku. Mada moze i za malo ulozenog novca koliko sam video da se uzme da se ne muci covek. Mada mozda je bolje da sam cackas i taman naucis kako to sve ide za kasnije.
Palo mi je na pamet ako se uzmu ovi koji isticu sa vec jacim PA moze da se prodaje i na fiverru guest post :)

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
Nasao sam par solidnih blogova na Tumblr koji mogu da se registruju. Krecem u akciju, pa cu da vas izvestavam kako napredujem. Par dana da se napise neki sadrzaj pa krecem :)

thegoldeneye

Član
Tu od
23 Lip 2015
Ne znam sad oko onih PBN linkova sto su bas jeftini, da li da ih uzmem kao tier 2 za one sajtove. Ima tamo moj koment, on kaze da nema rizika kad stavim na web 2.0 kao tier 2, a par dolara nije nesto Bog zna sta ako propadne. U ponedeljak kupujem PBN linkove od jednog covjeka sto mi je ponudio diversity service i odlican je, a takodje cu krenuti i sa onim tumblr, pa cemo vidjeti. Javljaj kako napredujes, a i ja cu. :D Mozda nekome pomogne u buducnosti.

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
Ja vec imam nekih narucivanih linkova sa tumblr-a i realno su mi poboljsali stanje za nekih 5% , sto i nije tako lose s'obzirom na broj linkova. Juce sam izvukao istekle blogove koji imaju brdo linkova pa ce ovih dana da se napravi taktika kako to pametno iskoristiti. Danas sam krenuo kao nesto da radim ali sam stao jer nije bilo planski. Moram natenane da napravim taktiku. Ne valja da se brza :)

Svakako cu da svremena na vreme izvestavam jer i meni je interesantnije kad sa nekim aktivno razmenjujem iskustva :)
P.S. Ja sam uzeo za 3$ malu potporu za socijal signale pa cemo da vidimo sta ce to da donese.

thegoldeneye

Član
Tu od
23 Lip 2015
Koliko god da poboljsa, dobro je. Svaka tumblr-a da da bar 5% odlicno, a i sve zavisi od težine KW-a. Ja planiram da onu njegovu taktiku primjenim u potpunosti, samo sa izuzetkom PBN-ova da koristim na money sajtu, tu ću ipak nešto skuplje, da ne rizikujem mnogo.

Naravno, zanimljivije je kada se komentariše i malo osvježi ovaj forum, jer nema baš nešto otvorenih diskusija i tema koje su aktivne ovdje. Ne znam da li smijem reklamirati, ali dosta je koristan forum blackhatworld.com možda su neki od vas ovdje čuli za njega.

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
Ma jeste rizicno, ali kadnemas para moras da malo i rizikujes jbg... Kasnije kad sedodje do prihoda onda mogu da se kupuju jaki linkovi.
Juce sam bas zato i obustavio gradnju linkova jermoram detaljno dase informisem kako da umrsim PBN da me ne provali google odmah :)

Sto se tice blackhatworld-a posecivao sam ga ranije, ali mislim da je pametnije utrositi vreme u citanje nekog usmerenog bloga nego citati forum. Forum mu vise dodje za razmenu misljenja, naravno i da senauci nesto, ali mislim da se preko blogova mnogo vise nauci.
Javljam sta sam i kako napravio ovih dana.

P.S. Ja sam uzeo za 3$ social signal paket da vidim cisto ima li neke vajde od toga :)

thegoldeneye

Član
Tu od
23 Lip 2015
Ma naravno, polako samo, jer ne treba pretjerivati sa njima i natovariti Google sebi na grbaču. Što se tiče onih PBN-ova sa SEO clarka, ne znam da li ću ih na kraju i koristiti kao Tier 2, vidjeću. Ima li neko prijedlog oko CTA button-a; kakvi ostvaruju dobru konverziju, boja itd...? Vidio sam da, ako pravim sam dugmić, moram dodati "Amazon.com".

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
thegoldeneye kaže:
Ma naravno, polako samo, jer ne treba pretjerivati sa njima i natovariti Google sebi na grbaču. Što se tiče onih PBN-ova sa SEO clarka, ne znam da li ću ih na kraju i koristiti kao Tier 2, vidjeću. Ima li neko prijedlog oko CTA button-a; kakvi ostvaruju dobru konverziju, boja itd...? Vidio sam da, ako pravim sam dugmić, moram dodati "Amazon.com".

Ja bih recimo potpuno izbegavao tier 2 linkove u ovom spammy smislu u kojima ih vi spominjete. Ako link nije dovoljno dobar za glavni sajt, nemojte ga uopšte koristiti.

Generalno, dobro pravilo jeste da, ako pravite link samo za SEO i ako od njega nema šanse da dobijete neku posetu, nemojte da pravite link. Ako bi taj link napravili i da "SEO" ne postoji, e to je dobar, kvalitetan, dugoročan link.

Na vrh