• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sve što vam je potrebno za uspešan Amazon Affiliate Website

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
Ja sam krenuo pre dve nedelje i uglavnom sam na od 40-80 mesta. Par KW mi je u 30 a jedan koji je traze oko 20puta mesecno na 13 mestu. Tako da nije lose onda. Mozda i bude nesto od sajta. Gotov sam bio da ga prodam :)

mrgood

Legenda
Tu od
20 Stu 2010
Eto ja sam jucer imao prve 3 prodaje, znaci nakon 2 i pol mjeseca sajt je poceo zaradjivati :) .

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
OOo pa cestitam, lepo je cuti, daje nadu i nama drugima koji smo poceli :)
Mozes li nesto vise da kazes o linkovima kako si ih gradio i na sta si najvise prilikom gradjenje linkova obracao paznju?
Dal si social linkove gradio, guest postove , forume itd
Unapred hvala :D

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
20 dana od kako sam postavio sajt, ovako stoje stvari za sada. Mislim da nije toliko lose.
Pozicija -------------------Broj mesecnih pretraga
r924pz.jpg

nx8g7q.jpg

Ovo stanje je bez linkova, pre 3 dana sam odradio dva guset posta na tumblr-u, na stranicama koje imaju MOZ DA99 PA25 a drugi je DA99 PA24. Sta mislite da li ce ti linkovi da imaju uticaj na rang?

Igor Tomić

Legenda
Tu od
24 Ožu 2011
Jeronimo034 kaže:
20 dana od kako sam postavio sajt, ovako stoje stvari za sada. Mislim da nije toliko lose.
Pozicija -------------------Broj mesecnih pretraga
r924pz.jpg

nx8g7q.jpg

Ovo stanje je bez linkova, pre 3 dana sam odradio dva guset posta na tumblr-u, na stranicama koje imaju MOZ DA99 PA25 a drugi je DA99 PA24. Sta mislite da li ce ti linkovi da imaju uticaj na rang?

Verovatno ne preveliki. DA je autoritet za ceo domen, i novi blog tamo će da ima DA 99. Pored toga, to nije Googleova metrika, nego od nezavisne kompanije. :)

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
Znaci da se u buducnosti ne mlatim sa takvim linkovima? Neki predlog za linkove odakle da se potrudim da dobijem linkove? Mislim na linkove koji ce da uticu na rank.
Da li bi doneli nesto linkovi sa jacis nasih sajtova s'obzirom da je moj sajt na nemackom?
Moze li da mi kazes misljenje za trenutne pozicije, da li je ok za sada s'obzirom da je sajt tek 20 dana star?

mrgood

Legenda
Tu od
20 Stu 2010
Puno je bitnije da link bude relevantan tj. sa relevantnog sajta, a ako vec gledas neki metrics, onda gledaj PA a ne DA.

Jeronimo034 kaže:
OOo pa cestitam, lepo je cuti, daje nadu i nama drugima koji smo poceli :)
Mozes li nesto vise da kazes o linkovima kako si ih gradio i na sta si najvise prilikom gradjenje linkova obracao paznju?
Dal si social linkove gradio, guest postove , forume itd
Unapred hvala :D

Stavio sam linkove na neke svoje sajtove od prije, a koristio sam Youtube comments, Yahoo answers, Quora i poneki komentar sa relevantnih sajtova. Imam FB i Twitter profil za taj sajt.

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
Kolko se ja nerviram sa ovim nemackim :) Skroz sam limitiran za te linkove sa socijalnih mreza i servisa sa pitanjima i odgovorima sa kojih mislim da dolazi fina targetirana poseta... Mada sta je tu je, ovo cu da isteram do kraja, ali definitivno krecem i sa necim na engleskom jeziku.
Imace lepo ti izgleda sajt :) Jel je bilo jos nekih prodaja? Kolko dnevne posete imas sa google-a?
Ima li jos neko da je krenuo sa amazonom? Ajde razmenjujemo iskustva mislim da je lakse tako :)

mrgood

Legenda
Tu od
20 Stu 2010
Nije bilo nista vise nakon sto su prosli black friday i cyber monday,ali se nadam da cu uskoro imati konstantne prodaje svaki dan. Zbilja sam na ovom sajtu pazio na svaki detalj i mislim da ce imati dobar uspjeh.

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
Vidi se da je odlicno odradjen. Juce sam sa telefona ulazio a sada sam sa PCa i stvarno izgleda odlicno!
Ja cu morati da stavim druge dugmice za odlazak na Amazon, juce sam skinuo neke pa cu to danas da izmenim. Mnogo lepse izgleda i vise poverenja uliva dugme sa logoom amazona.
Ovo je moj Schallzahnbürste pa ako imate neki predlog sta bi mogao da promenim recite :) Danas i sutra treba dva nova teksta da ubacim, trebalo bi danas da budu gotovi.

mrgood

Legenda
Tu od
20 Stu 2010
S desne strane u sidebar stavi Amazon native ads ispod ovoga sta sad imas i napravi da bude fixed widget (ima plugin za to). Ja sam imao narudzbe iskljucivo preko native ads.

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
Hvala ma sugestiiji bas sam i ja to hteo da stavim samo se nisam snasao sa fixnim sidebar-om. Mora da cimam zenu da mi prevede koji je native ad posto se dosta razlikuje dashbord u odnosu na amazon dot com :)

m1l4n

Dobro znana faca
Tu od
5 Lip 2012
Jeronimo034 kaže:
Vidi se da je odlicno odradjen. Juce sam sa telefona ulazio a sada sam sa PCa i stvarno izgleda odlicno!
Ja cu morati da stavim druge dugmice za odlazak na Amazon, juce sam skinuo neke pa cu to danas da izmenim. Mnogo lepse izgleda i vise poverenja uliva dugme sa logoom amazona.
Ovo je moj Schallzahnbürste pa ako imate neki predlog sta bi mogao da promenim recite :) Danas i sutra treba dva nova teksta da ubacim, trebalo bi danas da budu gotovi.

Izbaci dugmice sa Amazon Logo, jer zbog toga ide ban.

Ovo su jedini dugmici koje mozes koristiti a da imaju Amazon Logo: https://affiliate-program.amazon.com/help/node/topic/202094750

mrgood

Legenda
Tu od
20 Stu 2010
Ovo za dugmad si u pravu, tek sad to vidim, moram sve mijenjat na sajtu.

Jeronimo034

Iskusan lik
Tu od
8 Ožu 2016
m1l4n kaže:
Jeronimo034 kaže:

Izbaci dugmice sa Amazon Logo, jer zbog toga ide ban.

Ovo su jedini dugmici koje mozes koristiti a da imaju Amazon Logo: https://affiliate-program.amazon.com/help/node/topic/202094750

Sad sam trazio ali ne mogu da nadjem nigde dugmice koji su za amazon.de . Kontaktirao sam njihovu podrsku pa cemo da vidimo sta ce da kazu. Mada ja mislim da samo ne smeju da se koriste dugmici koji ne kazu jasno gde ce da te odvedu. Ali ajde da sacekam odgovor pa cu da vam prenesem sta su rekli.

mrgood

Legenda
Tu od
20 Stu 2010
Doduse kod mene je i tako sva prodaja ili preko native ads ili preko tekstualnog linka,ali svejedno sam ih promijenio.

thegoldeneye

Član
Tu od
23 Lip 2015
@Jeronimo, zanima me kako se dodaje ono obavjestenje za kolacice. Nekako mi jos legitimnije sajt izgleda. Zar ne?

Na vrh