• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje InternetZarada Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku (Tržnica), direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Svaki početak je težak, pa i na Youtubeu. Molim savjete početniku

Tu od
12 Srp 2021
Mislim početi s Youtube kanalom. Kupio sam nedavno kameru full HD i sad gledam što bih snimao. Ja sam početnik. Kako živim uz more čini mi se zgodno tako nešto snimati, ljude kako se kupaju, zgodne žene na plaži to ne može biti loše.
Drugo se mislim da mi bude neki muzički kanal. Da radim svoju kao Top Listu i da stavljam samo popularne i aktualne stvari.
Dilema mi je između tih dviju tema. Što mi vi preporučujete? Možda jedno i drugo skupa?
Hvala svima na savjetima. 🙂

Posljednje uređivanje:

mico

Iskusan lik
Tu od
4 Sij 2012
Mislim početi s Youtube kanalom. Kupio sam nedavno kameru full HD i sad gledam što bih snimao. Ja sam početnik. Kako živim uz more čini mi se zgodno tako nešto snimati, ljude kako se kupaju, zgodne žene na plaži to ne može biti loše.
Drugo se mislim da mi bude neki muzički kanal. Da radim svoju kao Top Listu i da stavljam samo popularne i aktualne stvari.
Dilema mi je između tih dviju tema. Što mi vi preporučujete? Možda jedno i drugo skupa?
Hvala svima na savjetima. 🙂
Pozdrav,
ni jedno,a ni drugo,sve je zabranjeno.
Ne smes snimati druge ljude bez odobrenja,a tek muziku tudju postavljati je totalna propast.
Zao mi je,nisam ti mnogo pomogao,ali to je realnost na YT.

Kapetan Bačvica

Legenda
Osoblje foruma
Tu od
13 Pro 2009
Da da, sve je Mico definirao kako treba. ;)
No, prvo pohvale za kupnju kamere i intenciju vezanu za YouTube. (y)
Kako živim uz more čini mi se zgodno tako nešto snimati, ljude kako se kupaju, zgodne žene na plaži to ne može biti loše.
I ja sam uz more, i nije loše ni imati zgodne žene na plaži u backgroundu, no ne da one budu svrha videa, nego kao B-Roll. :)
Tada trebaš imati svog aktera (icu) u videu. To pronađi,
i evo još jedan savjet, tebi i ostalim početnicima;
Suprotno od toga. Najbolje je što preciznije, uže definirati svoj topic. Ići u širinu neće te odvesti nikamo, a pogotovo neće takvo povezivanje tema. :cool:

Tu od
12 Srp 2021
Hvala vam kolege. Dakle definitivno ima tu posla. Vjerujte da sam i pretpostavio da je tako.
Znači trebam za početak naći nekog tko će stajati ispred kamere. Možda bih mogao i ja ali vidjet ću još.

Nelson77

Član
Tu od
12 Svi 2021
Pa pošto živite uz more možete snimati ljepote obale i prirode zajedno sa šumom mora i prezentirati pod prirodom ili zvukovima za opuštanje. dakle skrivene male lijepe uvale i plaže bez ljudi u HD rezoluciji. Vidio sam takav film trajanja 5 minuta o jednoj Južnoameričkoj zemlji sa 4 miliona pregleda.
Nešto slično sam ja pokušao napraviti ali zbog nedostatka vremena nisam imao redovite objave.

Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
12 Srp 2021
Pa pošto živite uz more možete snimati ljepote obale i prirode zajedno sa šumom
Je je ali ipak se bojim da nije to "daj Mare nešto"... Nije to tek tako.
Jer da jeste; našao bi i ti vremena za "redovite objave".

Na vrh